Skocz do zawartości

Łączność z CEPIK


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie FF 36.0.4 w ogóle nie otwiera portalu. Do SD nie mogłem się dodzwonić przez 3 dni, więc przesiadłem się na IE i po zaakceptowaniu nieważnego certyfikatu wysyłam wszystko bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    15

  • biker100

    13

  • darkdog

    12

  • Jacdiag

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

U mnie poszło - Przez wielokrotne wbijanie PIN zablokowaliśmy kartę - nie wiem w jaki sposób ale się dało - Trzeba znać PUK do karty bo d..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach wyjaśnienia kłopotów z dodzwonieniem się do SD na numer 42 253 54 54 to proponuję do SD zadzwonić na 42 253 54 99 wew. 1, wew. 1

 

kłopoty z dodzwonieniem to polecam maila napisać service_desk_portal@coi.gov.pl

 

lub założyć samodzielnie zgłoszenie przez "Portal zgłoszeniowy" https://www.cepik.gov.pl/helpdesk (logowanie kartą jak do CEPiKu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firestorm, z całym szacunkiem ale kontakt drogą elektroniczną nie ułatwi rozwiązania problemów z wyświetlaniem portalu, bo tu są potrzebne konkretne działania. A, że każdy przypadek jest inny to najlepszym rozwiązaniem jest kontakt tele i naprawa w czasie rzeczywistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znać PUK do karty bo d..

 

PUK-i były rozsyłane po stacjach swojego czasu...

Mam kartę UNIZETO i przy tej karcie samemu ustala się PUK przy inicjalizacji karty - jeśli go nie ma serwis nie pomoże, trzeba kupić nową - na rok 154 na dwa 235. Dla tego trzeba go pilnować a prób jest tylko -3.

Wczoraj czekałem na SD godzinę - nie wiem co szef powie jak zobaczy rachunek za telefon :razz: dałem na głośnomówiący i czekałem, czekałem ..........................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam maila napisać

Wysłany 09-04, tego samego dnia potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, dziś 16-04 i cisza.

 

Informatyk wyciął ostatnie aktualizacje i po kilku próbach paczka poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ja z wysyłką nie mam problemu. Zauważyłem jednak inny problem.Nie wszystkie pojazdy z wysłanego rejestru pojawiają się w cepiku. Mój system do wysyłek paczek nie pozwoli mi wysłać żadnej, jeśli są jakieś błędy w rejestrze, więc pomyłki w rejestrze nie biorę pod uwagę. W wolnych chwilach sprawdzam sobie w bazie cepiku moje pojazdy i ku mojemu zdziwieniu nie wszystkie tam odnalazłem, choć mam potwierdzenie wysłania :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.