Skocz do zawartości

Dz.U.2013.1675 - zmiany w przepisach od 01.01.2014 r.


waldorff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 764
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    62

  • Paprock

    57

  • Marek1

    44

  • Grzegorz Łódź

    44

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja bym wydrukował oryginał i kopię myslę że powinno być dobrze

W tym przypadku nie powinno być kopii, lecz dwa oryginały ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem też, ale to wyjdzie w praniu. czy klient kiedy zgubi dowód rej będzie mógł na podstawie zaświadczenie danego na badaniu ubiegać się o duplikat dowodu rej (wtórnik)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaświadczenie jest jedno dla posiadacza / klienta i urząd nie powinien zabierac - maja maszyny jak ksera w razie potrzeby wpięcia w akta teki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zgubi dowód to i zaświadzczenie, a jeśl nie zgubi zaświadczenia to nie bedzie wiedział gdzie jest, wiec i tak przyjedzie na stacje po wypis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaświadczenie jest jedno dla posiadacza

Tak być powinno, w praktyce urząd jest ważniejszy, gdyż zatrzymuje oryginał, z łaską wydając klientowi kserokopię ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z Nowym Rokiem i nowym rozporządzeniem forum ożyło :D:D:D

 

Ja na 12 idę i nawet nie dzwonię nie pytam jak tam jest u mnie czy mój program ogarnął zmiany :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak być powinno, w praktyce urząd jest ważniejszy, gdyż zatrzymuje oryginał, z łaską wydając klientowi kserokopię ,,,

Może i to ulegnie zmianie / poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paprock, mojego klienta jak chciał ksero zaświadczenia z OBT z potwierdzeniem zgodności to pani z WK go do notariusza chciała wysyłać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja na 12 idę i nawet nie dzwonię nie pytam jak tam jest u mnie czy mój program ogarnął zmiany :-D

Jak możesz wątpić w Debeściaków!!!

Wszystko gotowe czeka na Ciebie!!!

(oraz innych użytkowników programu) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak Zainteresowanie Norcomu.Mam iść do domu czy jak?

"Jednocześnie informuję, że w przypadku nie stosowania obowiązującego stanu prawnego i wydawania zaświadczeń o przeprowadzonym badaniu o nieaktualnej treści, organy rejestracyjne zobowiązane będą do odmowy rejestracji badanych pojazdów,

a wobec diagnostów, stacji diagnostycznych – zastosowane zostaną środki wynikające

ze sprawowanego przez Prezydenta Miasta Krakowa nadzoru nad działalnością stacji kontroli pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą restartowałem program i dalej mam stary interface. Pracuje od 8.00. Na razie wpisuje wszystko w uwagach. Stacja 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz wątpić w Debeściaków!!!

 

Wszystko gotowe czeka na Ciebie!!!

 

Skoro nie dzwonią to chyba jest dobrze :cool: zobaczę potem.

 

Pozostaje kwestia prawna jak już ktoś już pisał ile zaświadczeń przy końcu DR jaki przebieg dla traktorów przyczep, naczep, czy dla siebie kopię zaświadczenia też zostawiać jaki kraj rejestracji wpisać dla pojazdu sprowadzonego i takie tam spoko wyjdzie w praniu najwyżej trochę zaświadczeń się poprawi no i ciekawe czy WK są gotowe na zmiany czy oczy postawią i bedą dzwonić na SKP że jakieś dziwne to zaświadczenie bo zawsze było inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEDZY , , , ,

DOCZYTAJCIE ,ZAŚWIADCZENIA TYLKO DLA ADR; I GDY SĄ USTERKI DO KAŻDEGO .

 

P.S. MIŁEJ PRACY W NOWYM ROKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już aktualizacja.Potwierdźcie mi,czy dobrze zrozumiałem ,iż do każdego przeglądu wydajemy zaswiadczenia?

Na podstawie prawie ostatniego dziennika z ubiegłego roku - TAK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.