Skocz do zawartości

Dz.U.2013.1675 - zmiany w przepisach od 01.01.2014 r.


waldorff

Rekomendowane odpowiedzi

kolega zadał dobre pytanie

po zakończeniu badania wystawiamy zaświadczenie, i co dalej? do segregatora czy dla klienta?

po roku będzie pare ton makulatury na SKP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 764
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    62

  • Paprock

    57

  • Marek1

    44

  • Grzegorz Łódź

    44

Top Posters In This Topic

Posted Images

Potwierdzeniem OBT jest pieczątka w DR.

Co niby ma potwierdzać ten kwit?

Może jeszcze wozić rentgen klatki piersiowej i morfologię........ :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co mam powiedzieć klientowi pojutrze jak się zapyta czy wozić kwit czy nie?

Czyżbyś nie miał większych zmartwień ???

po roku będzie pare ton makulatury na SKP

Przecież nie drukujemy dla siebie tylko dla klienta ,,,

 

Potwierdzeniem OBT jest pieczątka w DR.

a będzie pieczątka oraz zaświadczenie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale po jakiego grzyba mu to drukujemy jeżeli nie ma np. usterek drobnych?
No w moim programie mają być, przynajmniej dzisiaj uzyskałem taka informację :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A jak programy będą przyjmować wpisywany przebieg kilometrów ? Co jeśli po roku klient przyjedzie z przebiegiem mniejszym niż poprzednio ? Na policję ,że kręcony ?

 

No i co w przypadku starszych aut np poloneza , licznik do 99999km , przez rok się wyzeruje i ten sam problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście skoro będziemy drukować zaświadczenie przy OB to teoretycznie dowód rejestracyjny nie był by potrzebny. Ciekawe czy to zaświadczenie będą wołać przy OKRD w trakcie rutynowych kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja mam pytanie takie.

Co z odprowadzeniem 1 zł na CEPik, przecież będziemy wystawiać zaświadczenie, czyli nie będzie wiadomo bezpośrednio kto dostał pieczęć w dowód a kto nie.

 

[ Dodano: 31-12-2013, 12:11 ]

A drugie pytanie to takie.

Co z pojazdami z licznikami w milach.?

jeden wpisze mile a drugi przeliczy :D:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z odprowadzeniem 1 zł na CEPik, przecież będziemy wystawiać zaświadczenie, czyli nie będzie wiadomo bezpośrednio kto dostał pieczęć w dowód a kto nie.

 

 

 

Przecież w programie do rejestru badań ( napewno u mnie ) jest mozliwość "odptaszkowania" czy pobrać czy nie, nawet przy druku ząswiadczenia, tak że problemu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z pojazdami z licznikami w milach.?

jeden wpisze mile a drugi przeliczy

Zwróć uwagę, że przepisy mówią o odczycie stanu licznika a nie o zabawie w przeliczanie,,, jednostki nas nie interesują,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazujemy tylko niedoskonałości których można było uniknąć jakby ktoś trochę się zastanowił i napisał wszystko jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej byłoby podłączyć każdą stacje do cepa i mamy wgląd w dane pojazdu, a po badaniu od razu jest widoczne wszystko w cepie i nie ma kombinacji że jak nie dasz P to szuka koleś innej stacji. Przyjeżdża na drugą następny diagnosta widzi N, jest data pełna z godziną i koniec przekrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazujemy tylko niedoskonałości których można było uniknąć jakby ktoś trochę się zastanowił i napisał wszystko jak należy.

Właśnie dzięki temu zapisowi Twoje pytania nie mają sensu, a ciągle pytasz ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.