Skocz do zawartości

CEPiK stan licznika


wiesław

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja zapłaciłem za przeprowadzenie poprawnego badania technicznego czyli z poprawnym odczytaniem stanu licznika, więc chcę żeby wszystko było tak jak ma być.

Małymi kroczkami....ale zmienia się po woli mentalność ludzi na temat badań technicznych :) (Kiedyś poruszyłem ten temat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Paprock

    8

  • michael230

    7

  • Grzegorz Łódź

    6

  • markes30

    5

u mnie KAŻDY OBOWIĄZKOWO dostaje zaświadczenie z wyraźną informacją o sprawdzeniu zgodności zapisu stanu licznika w pojeździe z dokumentem. Po wyjeździe ze stacji reklamacji NIE UWZGLĘDNIAM ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie KAŻDY OBOWIĄZKOWO dostaje zaświadczenie z wyraźną informacją o sprawdzeniu zgodności zapisu stanu licznika w pojeździe z dokumentem. Po wyjeździe ze stacji reklamacji NIE UWZGLĘDNIAM ...

 

Robię tak samo i jak na razie nie miałem reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to jest dokument pisany do ręki dla klienta -aby sobie sprawdził zanim wyjedzie ze stacji ( pomyłki poprawiam od razu i takie idą na koniec dnia do CEP) . Jeszcze nie miałem reklamacji -ale gdyby była rozbieżność pomiędzy zapisem CEP a zaświadczeniem to bym szukał przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się pomylicie?

 

 

po to jest dokument pisany do ręki dla klienta -aby sobie sprawdził zanim wyjedzie ze stacji ( pomyłki poprawiam od razu i takie idą na koniec dnia do CEP) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wertujesz paragon jak wychodzisz ze sklepu, gdy ma np. 30 pozycji? Jeśli nie to nie oczekuj od klienta, że zrobi to samo z danymi w zaświadczeniu, skoro pieczęć jest w DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie to nie oczekuj od klienta, że zrobi to samo z danymi w zaświadczeniu, skoro pieczęć jest w DR.

 

zawsze robi to w mojej obecności i na moją prośbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.