Skocz do zawartości
Pomóżmy Panu Grzegorzowi odbudować dom po tragicznej powodzi! ×
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      rurek777
      rurek777
      2
    2. 2
      Solaris
      Solaris
      2
    3. 3
      Tomcar
      Tomcar
      2
    4. 4
      TED
      TED
      1
    5. 5
      danielg539
      danielg539
      1
  • Aktualne posty

    • Mecher
      Przecież już tak jest na wielu stacjach. To zmieni się tylko, iż ich ilość trochę urośnie. 
    • oskpszef
      Do mnie już kilku diagnostów z polski dzwoniło żebym im podał nr protokołu podaje ale ja bym chyba nawet o tym nie pomyślał żeby robić sobie tyle zachodu.
    • wolf
      Tak czy inaczej nasza grupa jest dyskryminowana. Ciekawe czy PISKP lub OSDS zgłaszało brak urealnienia cen w Departamencie do Spraw Równego Traktowania.
    • kosma
      Przyczyni się i to bardzo, ponieważ takie badania odbywać się będą poza jakimkolwiek nadzorem i kontrolą.
    • Solaris
      Sądząc po VIN z Ameryki Północnej to europejskiego świadectwa po prostu może nie mieć. A wtedy urzędy trzymają się obowiązku 15 kW  No chyba, że któryś jest bardzo odważny i sklasyfikuje go jako samochodowy inny w podrodzaju INNY.  Jak ja to mówię inny inny czyli nie wiadomo jaki😀
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 620
    • Najwięcej online
      1 667

    Raf1
    Najnowszy użytkownik
    Raf1
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.