Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      rurek777
      rurek777
      2
    2. 2
      Matheo13106
      Matheo13106
      1
    3. 3
      Wojtek_L
      Wojtek_L
      1
    4. 4
      cezary
      cezary
      1
    5. 5
      Solaris
      Solaris
      1
  • Aktualne posty

    • Krzysztof_k0071
      Ja do gościa mówię że to nie biedronka i tu nie ma samoobsługi. Na stanowisko to nawet autobusem wjeżdżam sam a nie kierowca i tyle w temacie.
    • Paprock
      Urząd "nie wbija terminów" dla pojazdów zarejestrowanych. Urząd określa termin badania dla pojazdów nowych i dla sprowadzanych. Było już to wałkowane choćby w przypadku skrócenia terminu dla taksówek.    Z tego w sumie niezły bigos wychodzi, bo badanie zakończone zostało systemowym ptaszkem, że do starego dowodu o serii 1234 nie dokonano wpisu terminu badania, a po paru dniach powraca klient do tego badania z nowym dowodem o serii 5678, do którego jednak dokonano wpisu badania, choć dopiero co drukował się w wytwórni papierów. Ot i bigos.  A to mówi ustawa do tematu: Art. 82. 1. Organ dokonujący rejestracji pojazdu wpisuje do dowodu rejestracyjnego termin badania technicznego pojazdu. 2. Jeżeli pojazd jest zarejestrowany, kolejny termin badania technicznego wpisuje do dowodu rejestracyjnego uprawniony diagnosta po stwierdzeniu pozytywnego wyniku badania technicznego. - Jest zarejestrowany? - Jest! I pogadane. 
    • Vercyngetoryks
      Czy jest gdzieś napisane, że diagnosta powinien mieć prawo jazdy - jakiekolwiek? Albo ważne prawo jazdy? 
    • Krzysztof_k0071
      Na rok. Miałem taki przypadek że klient się upierał że to motorower i chciał na 2 lata.
    • Krzysztof_k0071
      Mój WK odsyłał po pieczątkę na SKP ale po moim "bardzo kulturalnym" telefonie zaczęli wbijać sam, można? można.
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 508
    • Najwięcej online
      1 667

    KwiecienPL
    Najnowszy użytkownik
    KwiecienPL
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.