Skocz do zawartości

druciarstwo Polaków


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

A kto płaci za badanie na SKP :)

 

Ja jeszcze dopytam - jaki rodzaj badania przeprowadzano?

Kto przeprowadzał te badania? Kontrolujący? Czyli inspektorzy WITD? Czy diagności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje nie mają "przegrody" oddzielającej od innej działalności - tak w ramach promocji za miast płynu do spryskiwaczy

 

[ Dodano: 03-04-2014, 13:38 ]

W dniu 1 kwietnia inspektorzy z Kujawsko-Pomorskiego WITD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jak nie widzieliście zobaczyć Turbo kamerę 14 serie 6 odcinek - np.w czwartek 10.04. o godz.20.50

 

 

Na przykładzie pewnego Mercedesa przestrzeżemy przed kupnem aut będących nieudolnymi przekładkami samochodów z rynku brytyjskiego

 

 

.... i końcowe pytanie zadane przez prowadzącego

jak pojazd przeszedł badanie techniczne , panowie diagności czy jesteście tylko od stawiania pieczątek ....................

 

i zaraz usłyszę ,że telewizja wyolbrzymia - a jaka jest prawda ............:shock::shock:

:shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
drozda, dlaczego uważasz, że to ktoś z forum

 

Może tak, może nie. Tego nie wiesz ani w jedną, ani w drugą stronę. Pytanie nie sugeruje odpowiedzi w mojej ocenie, a biorąc pod uwagę tysiące zarejestrowanych tu użytkowników pytanie jak najbardziej zasadne akurat tutaj. Większego forum diagnostów w Polsce nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blakop, ja jednak uważam, że pytanie skierowane do użytkowników niniejszego forum przez bezpośredni zwrot

panowie, przyznać się
Pomijam parytety :cool:
Większego forum diagnostów w Polsce nie ma.
Są tacy, którzy są innego zdania... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to był taki żart przecież :) mam nadzieję że nikt z forum.

Swoją drogą dlaczego pierwszy lepszy patrol ITD czy Policji nie wezwał holownika w celu odtransportowania na parking depozytowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy, którzy są innego zdania... :D

 

 

Ja jest z Poznania, Ty z Krakowa... To czemu Ty się ciągle tak tej Łodzi czepiasz, co?? :evil:

 

Swoją drogą dlaczego pierwszy lepszy patrol ITD czy Policji nie wezwał holownika w celu odtransportowania na parking depozytowy ?

 

To jest natomiast dobre pytanie. Każda osoba nieco znająca praktyczne realia warunków technicznych pojazdów tego typu złapie się tu za głowę, nie?? A jednak to auto jeździ... Założę se, że nie od wczoraj :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu Ty się ciągle tak tej Łodzi czepiasz, co?? :evil:
Mnie tam nikt z Łodzi nic nie mówił. Ba, w tej materii to było słychać tylko jedną osobę :evil:
To jest natomiast dobre pytanie. Każda osoba nieco znająca praktyczne realia warunków technicznych pojazdów tego typu złapie się tu za głowę' date=' nie??[/quote']U siebie zauważyłem to zboczenie. Tyle, że na drodze co ja mogę? Wezwać policję, ITD skoro oni nawet nie do końca działają tak jak powinni. Sorry, ale nie narażę się na nieprzyjemności w imię zasad. Na BT to co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.