Skocz do zawartości

druciarstwo Polaków


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

timo, bo rzecznik musi umieć techniczny bełkot ładnie ubrać w słowa zrozumiałe dla mas. I zawsze bronić pozycji instytucji dla której pracuje. Vide p. Alvin Gajadhur. Nie wiem czy ten człowiek wie o czym mówi, ale broni GITD jak lew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpada Gościu do nas na Stacje i mówi że chce przegląd , mówie OK . Podczas badania otwieram boczne drzwi a tu niespodzianka ---

dość ,że wstawił kanape to jeszcze radio ,butla na gaz i w rogu składany stolik [na zdjęciu nie widać]. Sorki za jakość zdjęć.

5ae1a573b540a_Zdjcie0319.thumb.jpg.10bf8833d5b5a71d1208bc198ee4d9ea.jpg

5ae1a574323d0_Zdjcie0317.thumb.jpg.3aeff87c6b2e4e7f2284f3ce1c8970e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpada Gościu do nas na Stacje i mówi że chce przegląd , mówie OK . Podczas badania otwieram boczne drzwi a tu niespodzianka ---

 

Się po prostu przeprowadzał a Ty mu problemy robisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

dość ,że wstawił kanape to jeszcze radio ,butla na gaz i w rogu składany stolik

 

Znałem takiego jednego, mieszkał w swoim T4 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i camper ,może i się przeprowadzał ale nie macie pojęcia jakie teksty walił. Że policja to widziała , że już tak jeżdzi 2 lata że rozmawiał tam ,kiedyś z kimś itd. i nikt się nie czepiał . A tu masz babo placek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że policja to widziała , że już tak jeżdzi 2 lata że rozmawiał tam ,kiedyś z kimś

 

Eeee... takie rzeczy to standard... wszyscy tak mówią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tak mówią...

Do tego twierdzą, że na dotychczasowych BT nikt na to nie zwracał uwagi i że zawsze było wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego twierdzą, że na dotychczasowych BT nikt na to nie zwracał uwagi

 

No mi jeden kiedyś powiedział że 12 lat jeździł z pękniętą szybą i nikt się nie czepiał, a tu masz na mnie trafił i wymienić mu przyszło w ciągu 14 dni :D podobnie z pewnym "ksenoniarzem" było "Panie ja tak 4 lata jeżdżę a teraz mam to wymieniać" no i wymienił :cool: przynajmniej na czas przeglądu a co potem ::? wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w DR nie miał wpisanych miejsc z kanapy, to co kogoś interesuje ładunek

 

Nic, pod warunkiem, że nie była przykręcona do podłogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam było ,dwie śruby z dużymi podkładkami . Klijent powiedział że musiał przykręcić gdyż podczas hamowania kanapa przesuwała się i to go denerwowało. Mało tego na koniec tak się zdenerwował że się czepiam aż mnie wyzwał od głupich hu.ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam było ,dwie śruby z dużymi podkładkami

 

Jak było przykręcone to ok można się czepiać ale gdyby to sobie luźno leżało to raczej podstaw do czepiania nie widzę przecież to mógł być ładunek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było przykręcone to ok można się czepiać ale gdyby to sobie luźno leżało to raczej podstaw do czepiania nie widzę przecież to mógł być ładunek :P

 

A może kierowca zabezpieczył ładunek przed przemieszczaniem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było przykręcone to ok można się czepiać

 

kierowca zabezpieczył ładunek przed przemieszczaniem

 

jeżeli w DR nie miał wpisanych miejsc z kanapy, to co kogoś interesuje ładunek

 

cuda,cudami :lol:

 

ale czy to jest podstawa do"N"" 8) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuda,cudami :lol:

 

ale czy to jest podstawa do"N"" 8) ?

Wg. mnie, nie jest to powód do N.

Jak będzie woził na kanapie pasażerów, to dostanie najwyżej mandat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy to jest podstawa do"N""

 

Niestety ale masz rację :cool: podstawa wątpliwa :razz:

 

To samo ze stołkiem postawionym jako 3 siedzenie w dostawczakach ::D nie wiadomo jak traktować ale wiadomo do czego służy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

http://www.tvn24.pl/na-dzieci-czekal-autobus-bez-kol,313726,s.html

 

[ Dodano: 25-04-2013, 09:16 ]

Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów w Toruniu

 

W dniach 22-23 kwietnia inspektorzy z Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego podjęli działania mające na celu weryfikacje stanu technicznego pojazdów poruszających się po Toruniu.

Szczegółową kontrolą objęte zostały autobusy realizujące przewozy regularne osób na terenie miasta Torunia oraz z gmin i powiatów ościennych. W tym celu wytypowane pojazdy były kierowane na Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów, gdzie przy pomocy specjalistycznego sprzętu wykonywano badania poszczególnych układów i elementów oraz wyposażenia kontrolowanych jednostek.

W wyniku podjętych działań skontrolowano 41 pojazdów i tylko w 8 przypadkach inspektorzy dopuścili pojazdy do dalszego uczestnictwa w ruchu drogowym.

W pozostały przypadkach stwierdzano m.in. następujące uchybienia:

- niedostateczna siła hamowania lub niedopuszczalne różnice sił hamowania poszczególnych osi,

- korozja elementów podwozia/ramy,

- nadmierne luzy elementów układu kierowniczego i zawieszenia lub braki w tych układach,

- niedozwolone przeróbki układu hamulcowego,

-wycieki płynów eksploatacyjnych z jednostki napędowej i skrzyni biegów,

W trzech przypadkach z uwagi na korozje elementów nośnych wydano zakaz eksploatacji, natomiast w pozostałe pojazdy unieruchomiono. Kolejne kontrole przewozu osób zostały zaplanowane.

 

http://www.gitd.gov.pl/content/sprawdzanie-stanu-technicznego-pojazdow-w-toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ja miałem (nie)przyjemność badać dziś pojazd z taką niespodzianką: ( osoby wrażliwe proszone są o nie oglądanie zdjęcia)

DSC03339.JPG.9d093c313fdd51233e63e01f7496d3b7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.