Skocz do zawartości

druciarstwo Polaków


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Tam myślę sobie, że przed wyborami powinni gawiedzi zezwolić, aby bez tablic rejestracyjnych wozili się pojazdami. Dowody niepotrzebne to i tak samo tablice na nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paprock siedzę w tym świecie tuningowym już dobrych parę lat i trend z demontażem tablicy za moich czasów był widoczny na zlotach/meetingach gdzie faktycznie samochody które miały cały nowy lakier na aucie za na prawdę grube pieniadzę stały wyczyszczone ,pozbawione tablicy. Na powrót do domu przeważnie stosowało się opcje typu rzepy,magnesy co by się w oko nie rzucać za bardzo. Teraz nie wiem jak u reszty ale w moim mieście co 2-3 samochód seryjny jeździ bez tablicy "bo agresywniejszy przód ,bo ładnie tak" a świadczy to tylko o ograniczeniu umysłowym właściciela. Mój ex ,tablica również made in allegro ale jakoś zawsze udało się załagodzić sytuację z władzą.

2017-10-18_08-19-26.jpg

Edytowane przez sebeklca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sebeklca napisał:

Teraz nie wiem jak u reszty ale w moim mieście co 2-3 samochód seryjny jeździ bez tablicy "bo agresywniejszy przód ,bo ładnie tak" a świadczy to tylko o ograniczeniu umysłowym właściciela.

 

- ale ja dokładnie o takim chwycie wyborczym napisałem i o grupie wyborców, do której ten chwyt centralnie pasuje!  Trzy ostatnie wyrazy zdania. ;-)

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

6 godzin temu, sebeklca napisał:

przednia tablica made in allegro

5 godzin temu, mirek_handlarz napisał:

bo i nalypki chyba też nie ma ?

 

nie chyba, tylko "nima"

co widać na pozostałych fotach

 

Więc kto podbił DR od tego w VII 2019, i to na 2 lata  :icon_question::killer:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uderzam z innej, nie zawodowej beczki. Zawsze mnie zastanawia co na stance-ach robią seryjne samochody. Bo co, że prosiak? W dobie leasingów jakby spowszedniał widok takich fur.

17 godzin temu, sebeklca napisał:

siedzę w tym świecie tuningowym już dobrych parę lat

Też coś tam się obracam w temacie (WPP, TK), ale nigdy nie doszedłem do punktu całkowitego zglebienia samochodu. Jakoś bardziej wolę custom w motocyklach, chociaż to się kłóci z wykonywanym zawodem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy o przeładowaniu mówicie, a nikt nie mówi, że DR zawierał kosmiczne dane w zakresie DMC. Kto za to odpowie? :) I tam bynajmniej nie o 5 ton różnicy chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o tym mówi treść artykułu. Ja też w załączniki nie zaglądałem.

Zresztą nie sądzisz chyba, że ITD wstawia skany dokumentów w takich materiałach...

 

"Oprócz tego okazało się, że zapis określający DMC w dowodzie rejestracyjnym pojazdu jest niezgodny z przepisami - zamiast 26 ton został określony na 34,5 tony."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki mały WK, gdzie wspaniałomyślni pracownicy (może jeden pracownik) wpisują do DR zamiast dopuszczalnego nacisku osi maksymalny nacisk. Ciężarówki tam po rejestrowane mają naciski po 12-13 ton  i wszyscy mają się świetnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w tym DAF-ie, ale autobusy MAN-a maja po 2 podłużne drążki kierownicze.

Pewnie były luźne dwie końcówki na jednym drążku, a napisali jak napisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.