Skocz do zawartości

druciarstwo Polaków


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Andrzej89 napisał:

Co nam po zdjęciach jak np nikt tego nie będzie sprawdzał.

Przy nadzorze TDTu podejrzewam, że będzie to podstawowa czynność kontrolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paprock napisał:

nasi giganci są dużo lepsi: 

Nurtuje mnie jedno poście,  czy VW zapodane w linku jeszcze mieści się w pojęciu ZK, czy to już jest SAM?

W temacie druciarstwa. Już któregoś raz pojawił się w warsztacie klient,  aby "ogarnąć" samochód po zakupie. I po raz kolejny raz samochód okazał się być kupa g...

Rzeczony pacjent fiat Punto 2, samochód z bogatą historią, gdyż najpierw była to L-ka, potem chyba jakiś wóz do tyrania, na koniec wylądował u jakiegoś handlarza, a w konsekwencji u w/w klienta. Auto z instalacją LPG, szczelną tak, że samochód stojąc na warsztacie odpalił czujniki gazu na stacji. Od spodu dramat. Silnik cały zlany, fotel pasażera zlany, samochód chamsko wymalowany świeżym bezbarwnym z wszędobylskimi zaciekami. VIN chyba się zbiodegradował i wisienka na torcie przebieg, 200 tys. km + świeże BT + ponad 2000 zł za kupe złomu...

20210430_171551.thumb.jpg.a9714e439d8147917fe4c859386bc769.jpg20210430_171556.thumb.jpg.e694502494dfa2b3c86ed5b6946eebfa.jpg

Edytowane przez Czolgista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jacdiag napisał:

Ale ta fotka jest nie na temat, to jakiś angol 9_9  

albo holender 

 

Temat nazywa się "druciarstwo Polaków" a to właśnie polski blacharz się tym chwalił...

10 godzin temu, Paprock napisał:

Poza tym, nasi giganci są dużo lepsi:

Zauważyłeś, że przód jest od furgonu a pozostałe części od blaszaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i taka stytacja. Klient kupił kilka mc. wcześniej dostawczaka. Od ostatniego OBT auto narobiło ok. 3000 km. W CEP ostatnie badanie w stacji na totalnym wygwizdowie. Wynik tamtej stacji 2000 BT w 4 miesiące. Zachodzę pod samochód, a tam m.in.:

BT4.thumb.jpg.b76ddb7821ad23d6d7afd3a981c0bc62.jpgBT3.thumb.jpg.76003024ce23708fa826339dee372934.jpg

BT2.thumb.jpg.3f2a707cc430cef5534496ab2d4487b2.jpg

Oczywiście wynik N, usterek na zaświadczeniu 10. Mija pół godziny, wpada klient z gębą jak stodoła, że:

"Po c**j żeś Pan pisał tyle tych usterk, co z Pana za diagnosta?! Nigdy się z czymś takim nie spotkałem, żeby ktoś tyle usterek wpisywał. Zawsze pisali jedną, a resztę tylko mówili, co trzeba zrobić."

Na odpowiedź, że przemilczenie usterek to poświadczenie nie prawdy w dokumentach, zagrożone do 8 lat za kratami, nastąpiło wyparcie. Jak grochem o ścianę... "widać tamci znają się niż Pan" :evil:

Nie minęło klika godzin i kolejny wesoły przypadek. Dziadek obciął pasy bo go denerwowało, że pas lędźwiowy wala się po tylnym siedzeniu...

BT1.thumb.jpg.c84333127ae32a7a3156de1057a54499.jpg

Speszony wynikiem N zostawił samochód do uzupełnienia brakującego wyposażenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2021 o 10:04, Paprock napisał:

Poza tym, nasi giganci są dużo lepsi

A wiesz ze ten gigant już był ? w tym temacie ,na 65 str.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2021 o 10:04, Paprock napisał:

Już nie wspominając o hobbyście z Nowej Soli

Dopiero zobaczyłem. Żeby niebyło ,jeszcze po sądach się ciągają.

Dla przypomnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak za bardzo nie wiedziałem gdzie to podpiąć - Poranek  - kamper - w DR S.1 - 9, G-3060kg F.1 3500kg pojazd z 2001 - coś mnie tknęło bo tak na 3060 kg to on mi nie wyglądał - z nacisku osi bez kierowcy wyszło 3870kg - od początku na jednej SKP i zajechał do mnie 

IMG_20210525_094725[1].jpg

Jak widać na załączonym obrazku stoi na zielonej trawce a klient wydzwania do poprzedniej SKP - co on teraz ma zrobić - osobiście 9-cio osobowego kampera przy 3,5 raczej nie da się zrobić - a jednak ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
52 minuty temu, duchu napisał:

Złapany ...

Ale za co ? 

Miał TR z motoroweru ? 

Czy zasilany gazem, zbiornik w miejscu koła, a koło na tym "wynalazku" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.