Skocz do zawartości

Jasień, 2/3 wrzesień !!


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

No to cóż - stało się. Demokracja demokracją - a ktoś i tak decyzję podjąć musi :-)

 

1. MIEJSCE:

Ośrodek Wypoczynkowy "WRZOS"

Łupawsko, 77-122 Jasień

woj. pomorskie

www.wrzos.com

dokładna lokalizacja: http://www.okolica.pl/index.php/miejscowosci/informacje-o-miejscowosci/action/pokaz/?SGLSESSID=fe82e01ec79ad46c270eb91d6c334648&/1/ti/1/mst/Jasie%C5%84/id/12609

 

2. TERMIN:

sobota / niedziela - 2/3 września,

początek - sobota, ok. godz. 16 (możliwe wcześniejsze przybycie),

koniec - niedziela, ok. godz. 12 (po śniadaniu).

 

3. KOSZTY:

orientacyjnie - ok. 100 zł (w zależności od standardu jedzenia - do ustalenia w póżniejszym terminie)

 

4. INNE INFORMACJE:

 

A. Wpłaty 100,- zł kierujemy na konto identyczne jak przy poprzedniej imprezie:

Numer konta (mBank):

51 1140 2004 0000 3302 4150 5727

Norbert Jezierski

ul. Ogrodowa 4

64-310 LWÓWEK

 

Tytuł wpłaty - "IMPREZA INTERGRACYJNA" + identyfikator na forum.

 

W ślad za wpłatą - na konto e-mail n.jezierski@norcom.com.pl powinna trafić informacja z pełną listą - imię + nazwisko + identyfikator na forum (o ile istnieje) - osób, których ta wpłata obejmuje, z podaniem nazwy banku i numeru konta, z którego nastąpiła wpłata. Koniecznym jest podanie BEZPOŚREDNIEGO numeru telefonu, pod którym będzie można skontaktować się z osobą dokonującą wpłaty.

 

B. Jest możliwość uzyskania Faktury VAT za pobyt na terenie Ośrodka.

 

C. Maksymalna pojemność Ośrodka (głównie - pięcioosobowe domki typu BRDA) - ok. 50 osób, optymalna - ok. 40. Decyduje kolejność zgłoszeń ...

 

D. Jest stołówka (niepogoda), jest zadaszony grill (ładna pogoda).

 

E. NIE zapewniemy ALKOHOLU (nie ma ani piwa. ani mocniejszych trunków), pozostałe napoje również prosimy zabrać ze sobą ...

 

Nieprzekraczalny termin dokonania wpłaty (przelania $ na konto) - piątek, 25 sierpnia br.

Za wiążące uznajemy datę wpłynięcia środków na konto, a nie sam fakt dokonania wpłaty.

 

Po tym terminie NIKOMU NIE GWARANTUJĘ MIEJSCA NA IMPREZIE - a więc ani wyżywienia, ani noclegu.

 

Problem polega na tym, że Ośrodek zamyka kuchnię z dniem 31 sierpnia i nasza imprezka jest robiona na ZAMÓWIENIE - a więc jedzenia będzie tyle, ile go zamówimy - i ani grama więcej.

 

Nauczony przykrym doświadczeniam z ostatniej imprezy, kiedy kilka osób - wcześniej deklarując chęć przybycia - prosiło mnie o wyłożenie pieniędzy i nie przybyło - NIE BĘDĘ ROBIŁ WYJĄTKÓW.

 

 

 

Ps. Kilka dodatkowych słów wyjaśnienia.

Innej organizacji - niestety - nie udało mi się ustalić z kierownictwem ośrodka.

Musimy pozbierać pieniądze sami, wpłacić je w momencie przybycia do ośrodka (część - wcześniej).

Proponowałem rozwiązanie na zasadzie - każdy płaci za siebie, już na imprezie - ale takie coś nie wypaliło ze względu na konieczność rezerwacji domków i prowianu :D

 

-------------------------------------

Poprzednie tematy zamykam - tu można deliberować o imprezce :D

-------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    13

  • Tomek D

    11

  • Sebastian ZG

    9

  • PREZES

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

.....i wszystko jasne. Wodzu z Tobą nie zginiemy ;)

Więc koledzy zapraszamy serdecznie: nowych,starych,łysych,owłosionych,kobiety również są mile widziane,wysokich,niskich,i ciebie również...tak ciebie co to czytasz, organizuj wolny czas rezerwuj mniejsce i do zobaczyska 'oko w oko'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin a czy to jest męska impreza czy można wziąść dziewczyny?

Mówią, że nie warto brać drzewa do lasu ;-)

A tak serio serio - na 90% pojawi się tam moja żonka :D

 

Może być problem z intymnością w szerokim tego słowa znaczeniu - z tego co wiem, nie mają już domków czy pokoi na 2-3 osoby. Jeśli to towarzyszki nie odstraszy - zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kórczę na pierwszej imprezie nie byłem teraz bym pojechał bo nawet nie daleko tylko 5 godzin samochodem ale niestety w tym czasie będę w pod łodzią na weselu. Już dawno zgłosiłem że będę i teraz nie mogę się wycofać a szkoda bo chetnie bym się z Wami wszystkimi spotkał. Może następnym razem mi się uda. Żeczę udanej zabawy. :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, chyba nie spotkam sie z wami tym razem. Z racji tego, że na razie mam status bezrobotnego :mrgreen: muszę troszku oszczędzać. Taki wyjazd na razie będzie ponad moje siły finansowe. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest w naszym kraju -za dobrą prace wywala sie z roboty.Nie pasujesz do układu -won.

Jak wcześniej pisałem nie zakładajmy stowarzyszenia tylko związek zawodowy diagnostów ,który może więcej(przykład :z.z pielęgniarek).Mamy tu do czynienia z łamaniem prawa pracownika.tylko że nie moge sie wypowiadać nie znam sprawy od początku do końca.

Psuj pisze "odmowa badania" ?..........

Poważnie trzeba sie nad tą sprawą zastanowić .Tak nie może być ,ze jak nie podbijesz "złoma" to szef cie wywali .

Ja osobiście nie mam takiego problemu(chwała rozumnym szefom),ale na wielu prywatnych stacjach jest podobnie jak u Psuja.

I kto ma nas bronić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: Kto się wybiera na imprezkę autobusem to w sobotę i niedzielę z Lęborka do miescowości Jasień nie ma połączeń!!!!! W dni powszednie jedzie o godz 15:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż Wam zazdroszczę tego spotkania :evil::evil::evil: Szkoda, że sprawy osobiste mnie zmuszają do pozostania na miejscu. Życzę wszystkim conajmniej tak dobrej zabawy jak w Sierakowie :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do NORBIEGO - czy nie forumowicze mogą się zabrać na spotkanie , mam dwóch chętnych diagnostów ?

Oczywiście !! Zapraszamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie forumowicze mogą się zabrać na spotkanie , mam dwóch chętnych diagnostów

A niech się zarejestrują i już będą forumowiczami (wpisowe pobierzemy w Jasieniu ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wczoraj z Lęborka do Bytowa i postanowiłem lekko ,,zboczyć" i pojechałem przez Jasień. Zobaczyłem ten ośrodek i moim zdaniem rewelacja. Piękna okolica (lasy, jezioro), ośrodek ogrodzony, boisko do siatkówki (może ktoś ma piłkę do siatki?). Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to warto pojechać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto się spotkać parę minut wcześniej ?

W niedzielę, kiedy będę zgłaszał końcową liczbę uczetników, pogadam o tym z kierownictwem ośrodka i dam Wam znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna okolica (lasy, jezioro), ośrodek ogrodzony

No ba! Swego czasu co roku jeździłem tam na wczasy do Ośrodka Stoczni Marynarki Wojennej. "Okolicznosci przyrody" są w tym miejscu doprawdy urzekające. Stąd też moja propozycja by tam urządzić spotkanie. Smętnego miejsca nie polecałbym wam, bo jak się potem na forum pokazać? A i ban od Admina pewnie by poleciał za "nabijanie w butelkę braci diagnostycznej". 8);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.