Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    13

  • Tomek D

    11

  • Sebastian ZG

    9

  • PREZES

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Napisano

W szyscy co nie byli ....... żałujcie. Choć nie martwicie się będziecie mogli wszystko nadrobić na następnym spotkaniu, które na pewno będzie ....

Napisano

Proponuje ,aby robić następne spotkanie w miejscu gdzie można dojechać środkami

lokomocji Państwowej

Napisano
Tomek D opisz kto jest na tym zdjęciu.

Na załączonej fotce integruje się z miejscowym "światkiem", sumpatyczni ludzie :mrgreen:

Napisano

Ciekaw jestem "who is who" na tych zdjęciach z imprezy w Jasieniu.

Pewnie dowiem się na nastpnej imprezie. :D

Napisano
była to jedna z lepszych imprez, na jakich byliśmy :D

Statystyki mówią same za siebie trzecie spotkanie będzie jeszcze leprze

  • 2 months later...
Napisano

Filmiki z imprezki (ta sama zawartość, różnica w jakości na korzyść drugiego linku):

http://norcom.dreamhosters.com/media/jasien/jasien.wmv [200 MB] [220x176]

http://norcom.dreamhosters.com/media/jasien/jasien_best.wmv [372 MB] [768x576]

 

Format - 16:9

 

Pobierajcie - i proszę o komentarze.

Te nieprzychylne również - pozwoli mi to udoskonalenie warsztatu pracy podczas prac przy następnych filmach :mrgreen:

Wszem i wobec informuję - to moja pierwsza twórczość tego typu :oops:

 

Jeszcze 2-3 dni potrzebuję na przygotowanie się do realizacji wysyłki płyt DVD - na które jednak już możecie składać zamówienia. Jakość będzie ciut lepsza, niż to, co już teraz widzicie ...

Na wszelki wypadek poproszę o podanie DOKŁADNEGO adresu do wysyłki - jako wiadomości PW naturalnie :D

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

Ok, przebitki z ladnymi widokami, labedzie :). Czy podklad muzyczny celowo zaglusza rozmowy? :?:;)

Napisano

Spasowałem, mój sprzęt jest lipny, oglądałem 40 minut, a obejrzałem 4 min 20 sekund, cały czas buforowanie o braku dźwięku już nie wspomnę :( .

Napisano
oglądałem 40 minut, a obejrzałem 4 min 20 sekund

Hmm......... czyli oglądałeś fragment 4 minutowy 10 razy :?:;)

A ja oglądałem 30 minut i ryczałem jak bóbr :mrgreen:

Spoko fajna pamiątka, a dokładniej fajnie zrobiona.

Dziękować, dziękować

Napisano

Sciagnij na dysk i pozniej ogladaj, u mnie trwalo sciaganie okolo 50min.

Napisano

Troszkę zabawy było - ale wielu rzeczy jeszcze muszę się nauczyć.

Póki co - za chwilkę zakończę upload pliczku "ciut" lepszej jakości - niestety, mającego 400 MB. To dla tych najbardziej wytrwałych pobieraczy :D

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

A mnie się ciągnie i ciągnie i chyba za godzine koniec

 

[ Dodano: 22-11-2006, 21:37 ]

Aleś to namładnie nakręcił :mrgreen:

Napisano

Filmiki z imprezki (ta sama zawartość, różnica w jakości na korzyść drugiego linku):

 

http://norcom.dreamhosters.com/media/jasien/jasien.wmv [200 MB] [220x176]

http://norcom.dreamhosters.com/media/jasien/jasien_best.wmv [372 MB] [768x576]

 

Format - 16:9

 

:lol:

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

  • 2 weeks later...
Napisano

Filmik ok i zachęca do udziału w następnej imprezce jedna uwaga co do filmiku malo czytelne napisy ta czcionka , a reszta ok

Napisano
malo czytelne napisy ta czcionka

Ta sprawa rzeczywiście wymaga dopracowania - zauważyłem już to wcześniej, tylko wiecznie czasu brakuje ...

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.