Skocz do zawartości

Ile etatów może mieć diagnosta?


prezes100

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego nie za godziny nadliczbowe ???

 

raczej chyba jedyne wyjście, stacje są dwie w różnych miejscowościach, ale jedna firma.

 

A na przyklad na 1/2 etatu.

 

raczej nie, bo by wyszło, że mam 1,5 etatu, chyba niemożliwe.

 

dzięki wszystkim za podpowiedzi.

 

a jak w/g Was wyglądała by sprawa pieczątek, tzn. imienna pozostaje ta sama , ale identyfikacyjna musiała by być inna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    14

  • danielg539

    14

  • zjc

    12

  • Nowicjusz

    8

a jak w/g Was wyglądała by sprawa pieczątek, tzn. imienna pozostaje ta sama , ale identyfikacyjna musiała by być inna?

 

imienna TAKA SAMA a nie ta sama - czyli na każdej stacji komplet pieczątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoda identyfikacyjna musi być inna, bo jest przypisana do skp, ale imienna, tam jest tylko nazwisko i mię diagnosty.

 

A jak się zwolnisz i do WK będziesz musiał zdać cztery pieczątki to co im zdasz???? Na swój koszt dorobisz jeszcze jedną imienną?

 

A jak zapomnisz zabrać z jednej stacji do drugiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zwolnisz i WK do WK będziesz musiał zdać cztery pieczątki to co im zdasz???? Na swój koszt dorobisz jeszcze jedną imienną?

 

To już jest problem pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to żeby zacząć pracę na skp to trzeba wykazać się kompletem pieczątek i to na każdą ze stacji na których ma sie pracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, że formalnie tak powinno być jak pisze Psuj, ale praktycznie wystarczy jedna. przecież taką pieczątkę z imieniem i nazwiskiem może sobie wyrobić każdy.

wzór pieczątki z tego co wiem nie jest zastrzeżony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież taką pieczątkę z imieniem i nazwiskiem może sobie wyrobić każdy.

 

Z imieniem i nazwiskiem tak, ale z napisem " Uprawniony Diagnosta " nie powinien móc wyrobić każdy - jak jest wiemy, mundur policjanta tez można kupić. Nasi "handlowcy" patrzą tylko na kaskę.

 

formalnie tak powinno być jak pisze Psuj, ale praktycznie wystarczy jedna

 

Pracujesz na stacji A i B. Masz zmianę na stacji B a w tym czasie na stację A przychodzą Policjanci w związku z podrabianiem pieczątek i proszą o okazanie wszystkich kompletów pieczątek i podbicie wzorów na protokole przesłuchania. I co? - nocnik, bo nie ma Twojej pieczątki. Więcej będziesz ganiał i się tłumaczył niż ta pieczątka warta. Ja kiedyś zabierałem pieczątki do domu, ale na stacji nie miałem żadnych zabezpieczeń - taka firma była. Ale już się z tego wyleczyłem.

 

Formalnie na osi powinny być opony tego samego bieżnika, ale praktycznie wystarczą różne żeby pojechać autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieczątek nie można wynosić ze stacji.

 

wydaje się, że nie wszyscy o tym wiemy ???

 

A po za tym to przecież pracodawca płaci za pieczątki więc po co kombinować i się narażać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież taką pieczątkę z imieniem i nazwiskiem może sobie wyrobić każdy.

 

a to już dla mnie nowość, w moim powiecie starostwo zleca wykonanie takich pieczątek tylko w jednym zakładzie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie przedłużać wątku myślę, że wszystko wyjaśniliśmy w kwestii pieczątek

wielu z nas przyda się przypomnienie zasad ich zabezpieczenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pracujesz na stacji A i B. Masz zmianę na stacji B a w tym czasie na stację A przychodzą Policjanci w związku z podrabianiem pieczątek i proszą o okazanie wszystkich kompletów pieczątek i podbicie wzorów na protokole przesłuchania. I co? - nocnik, bo nie ma Twojej pieczątki.

 

Nie do końca tak. Każdy powinien mieć swoje pieczatki zabezpieczone indywidualnie. Uważam, że może być większy "nocnik" jak pracownik SKP przystawi pieczatki na protokule nieobecnych w pracy kolegów. Chce Policja moja pieczatkę to niech przyjedzie wtedy kiedy jestem w pracy.

Dobrym zwyczajem niektórych WK jest pobieranie odcisków pieczęci i wzorów podpisów diagnostów, jednak nie robią tego wszystkie WK i TDT też podczas ostatniej kontroli tego nie zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym zwyczajem niektórych WK jest pobieranie odcisków pieczęci i wzorów podpisów diagnostów

 

u mnie właśnie tak jest , dawaliśmy do WK odciski pieczątek i wzory podpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaliśmy do WK odciski pieczątek i wzory podpisów.

 

u mnie pieczątki odbierasz w WK a nie otrzymasz ich dopóki nie zostawisz wzoru ich oraz podpisu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję u jednego pracodawcy na skp i oskp ,godziny poza etatem są płatnymi nadgodzinami. Pracuję też na 1/4 etatu u innego pracodawcy. Na każdej stacji mam komplet swoich pieczątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pieczątki odbierasz w WK a nie otrzymasz ich dopóki nie zostawisz wzoru ich oraz podpisu,,,

Jak pieczątki odbierasz z WK :razz::razz: A skąd ma WK twoje pieczatki :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.