Skocz do zawartości

okresowe sprowadzonego z zagranicy


szyszon

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego twierdzisz że nie musi mieć w takiej opcji tablic?

1.2 - Tablice

Panowie na takie "drobiazgi"moj WK nie zwraca uwagi!!! :D

Ps.Oczywiście na dzień dzisiejszy bo co będzie jutro to nie wiem!!!! :x

 

 

Może dlatego, że Ty sobie tym nie zawracasz głowy? "Łykają" wszystkie zaświadczenia co im diagnosta daje... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Regan55

    38

  • adam1501

    25

  • jarolud

    16

  • Psuj

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy dobrze zrobiłe?? Dziś miałem klijenta na ustalenie danych, BT miał ważne bo tak było napisane w tłumaczeniu. Wystawiłem jemu DIP i pobrałem 60 zł.

No niestety nie :-D

Kase pobrałeś dobrze ale DIP-u się nie wystawia jedynie w uwagach w zaświadczeniu powinieneś wpisać (ustalić) brakujące dane (jakie klient sobie życzył) i to powinno wystarczyć.

Ale wszystko zależy też od WK jeśli wymaga od auta wyrejestrowanego badanie to DIP-należy wystawić i skasować 98 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też myślalem, bede musiał zadzwonic do WK i spytać sie w jakiej formie bedą chcieli ustalenie danych czy DIP czy wystarczą im dane na odwrocie zaświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego twierdzisz że nie musi mieć w takiej opcji tablic?
1.2 - Tablice

Panowie czy faktycznie do ustalenia danych przed I rej.niezbędne są tab.rej? :?

Przeciez w pkt.1.1.1. pisze wyraznie co mam sprawdzić :razz:

A cytowany pkt.1.2 to chyba inna broszka??? :D

 

[ Dodano: 05-10-2009, 20:32 ]

ale DIP-u się nie wystawia

Przestępstwa zadnego nie zrobiłeś.Ja tez z reguły w takich przypadkach wystawiam DIP i nikt o to nie ma pretensji.Jak dlugo to jeszcze będzie trwało trudno powiedzieć ale podejrzewam ze szybko się nie skończy.WK jest przyzwyczajony do takiej formy ustalenia danych z poprzednich lat i tak dla wszystkich jest wygodnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy faktycznie do ustalenia danych przed I rej.niezbędne są tab.rej? :?

Na podstawie par 5 ust 5 (Dz.U. 155) tak. Ponieważ należy wykonać identyfikację pojazdu (nr rejestracyjny, numer vin, tabliczka znamionowa - czyli zgodnie z par 3 ust 1 pkt 3. w/w dziennika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz lepszego zajęcia,musisz tak krakać????

 

Chłopak do dziewczyny, namiętnie ją obściskując i rozbierając - Kochanie, rozkracz się.

Na to dziewczyna - KRA!! KRA!! KRA!!

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy faktycznie do ustalenia danych przed I rej.niezbędne są tab.rej? :?

Na podstawie par 5 ust 5 (Dz.U. 155) tak. Ponieważ należy wykonać identyfikację pojazdu (nr rejestracyjny, numer vin, tabliczka znamionowa - czyli zgodnie z par 3 ust 1 pkt 3. w/w dziennika).

No dobrze a co z tymi co robią bez tablic będzie jakaś amnestia przed wyborami prezydenckimi :D Ale na poważnie co raz więcej stacji w uzgodnieniu z swoimi WK robi bez tablic i w myśl jak nie możesz pokonać wroga to się do iego przyłącz trzeba się nad tym zastanowić nie mówiąc o stratach dla stacji z tego faktu wynikających.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na poważnie co raz więcej stacji w uzgodnieniu z swoimi WK robi bez tablic

Jak przyjdą "smutni panowie w czerni" to jak sądzisz komu przyłożą dla WK czy Tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdą "smutni panowie w czerni" to jak sądzisz komu przyłożą dla WK czy Tobie?
Tylko kiedy oni przyjdą no i 75% polski nie ukarają prędzej zrobią wspomnianą amnestie :) Może warto zainteresować jakiegoś dziennikarza tym problemem i wtedy jakaś upoważniona instytucja wyda stosowną opinię bo problem moim zdaniem jest poważny :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75% ułaskawią a tym, który dostanie będziesz Ty (czego z całego serca Ci nie życzę) ale zawsze tak jest, że ten który raz się wychyli dostanie po łbie mimo, iż setka dookoła robi to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to dziewczyna - KRA!! KRA!! KRA!!

Widze Psuju ze po tych "wybuchach" :* /a moze jednak takich/masz co raz lepszy humor!!! :D:D

 

[ Dodano: 06-10-2009, 20:37 ]

No dobrze a co z tymi co robią bez tablic będzie jakaś amnestia

Na to nie mozna liczyć ale jestem zdania ze jak to spowszechnieje-zaczną robic wzsyscy to przciez "spadochroniarze"wszystkich nie odstrzelą!! :evil:

75% ułaskawią a tym, który dostanie będziesz Ty

Tego wykluczyć nigdy nie mozna.Przeciez oni tez muszą sie wykazac ze cięzko"pracują".Przy tym jak podlapie temat prasa,tvp to tylko patrzeć jak powstanie nowa komisja śledcza ds.SKP.!!!!! :evil:::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Warszawka robi bez czyli wszędzie można :)

Róbmy bez tablic. Róbmy bez dowodów rejestracyjnych. Za tydzień róbmy bez samochodów. :-D

Na to dziewczyna - KRA!! KRA!! KRA!!

Dobre :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś upoważniona instytucja wyda stosowną opinię bo problem moim zdaniem jest poważny :sad:

 

Nareszcie KTOŚ pomyślał jak ja ,,,," no chyba, że nadal wolna amerykanka ???"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że nadal wolna amerykanka

U nas niestety tak. Najgorsze w tym wszystkim jak wspominali koledzy powyżej, że nikt z "tych decyzyjnych" nie chce dać takiego stanu rzeczy na piśmie z poparciem paragrafowym. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jak wspominali koledzy powyżej, że nikt z "tych decyzyjnych" nie chce dać takiego stanu rzeczy na piśmie z poparciem paragrafowym.

Marzyciel!!! :D

Czy wcześniej wszyscy robili w jeden sposób?Tez była "wolna amerykanka",co woj.to inaczej,szczególnie w kwesti badań dodatkowych. :evil:

 

[ Dodano: 07-10-2009, 20:47 ]

Co ja pisze,chyba glupoty!!W jednym woj.co WK inaczej/dodatkowe/!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tutaj pytał się o tablice do badania dodatkowego o ustalenie danych - Może się dostosuje, że skoro wykreślam punk 1 i 2 to o tablicach nie mówimy - można nawet wpisać w zaświadczeniu "brak tablic rejestracyjnych.

Myślę, że jest poważniejszy problem - przyjeżdza na badanie okresowe przed pierwszą rejestracją samochód! Co z tablicami np. z Niemiec "żółtymi" - czasowymi - ważnymi; nieważnymi oraz lepszy numer "czerwonymi" - handlowymi - ważnymi tak na prawdę do każdego pojazdu??

A teraz pytanie: Czy wykonujemy badanie okresowe przed pierwszą rejestracją POZYTYWNE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest poważniejszy problem - przyjeżdza na badanie okresowe przed pierwszą rejestracją samochód! Co z tablicami np. z Niemiec "żółtymi" - czasowymi - ważnymi; nieważnymi oraz lepszy numer "czerwonymi" - handlowymi - ważnymi tak na prawdę do każdego pojazdu??

A teraz pytanie: Czy wykonujemy badanie okresowe przed pierwszą rejestracją POZYTYWNE??

A jak robiłeś dotychczas :D

Dziwne jakieś pytania kolego zadajesz :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak robiłeś dotychczas :D

Dziwne jakieś pytania kolego zadajesz :razz:

Do tej pory robiłem bez tablic pierwsze badanie z zagranicy :evil:

A teraz mogę okresowe robić z tablicami z zagranicy - ale czy mogę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.