Skocz do zawartości

Zarobki ,czas pracy i obowiazki na stacjach ????


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda pisałem już w tym temacie, ale żeby szanownych kolegów podnieść da duchu że nie mają tak źle, podam więcej danych.

-osiem godzin dziennie w systemie zmianowym z zazębieniem 3 godzinnym.

-OSKP, wymiana opon. wulkanizacja, geometria, utrzymanie porządku na stacji i w obrębie, przygotowanie opału na zimę dla stacji (czytaj potnij, porąb, poukładaj drzewo). itp.

-2200zł na rękę ( umowa oczywiście na min.)

-nigdy nie dostałem ubrania ochronnego.

-mydło i ręcznik z domu (mamy kupowaną pastę do rąk jak już jedno wiaderko wyskrobiemy do imentu).

-do niedawna całą stację myliśmy na szmacie (dosłownie), jakiś czas temu kupiliśmy mopa za własne pieniądze.

-czajnik i mikrofala kupione za własne pieniądze.

-do tego firma ma jeszcze autobus i mój zmiennik nim jeździ, więc często na stacji jestem sam...

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pisałem już w tym temacie, ale żeby szanownych kolegów podnieść da duchu że nie mają tak źle, podam więcej danych.

-osiem godzin dziennie w systemie zmianowym z zazębieniem 3 godzinnym.

-OSKP, wymiana opon. wulkanizacja, geometria, utrzymanie porządku na stacji i w obrębie, przygotowanie opału na zimę dla stacji (czytaj potnij, porąb, poukładaj drzewo). itp.

-2200zł na rękę ( umowa oczywiście na min.)

-nigdy nie dostałem ubrania ochronnego.

-mydło i ręcznik z domu (mamy kupowaną pastę do rąk jak już jedno wiaderko wyskrobiemy do imentu).

-do niedawna całą stację myliśmy na szmacie (dosłownie), jakiś czas temu kupiliśmy mopa za własne pieniądze.

-czajnik i mikrofala kupione za własne pieniądze.

-do tego firma ma jeszcze autobus i mój zmiennik nim jeździ, więc często na stacji jestem sam...

Więcej nie chce mi się pisać bo się dołuję...

 

PSKP i zarabiam dużo więcej niż TY,

tylko badanie i nic więcej,

SKP sprząta sprzątaczka,

geometria obok - robi mechanik (mi za to nie płacą jemu tak),

środki czystości zapewnia właściciel,

czajnik dostępny w jadalni (na SKP mam swój bo nie chce mi się chodzić na górę),

ubranie robocze mam swoje tylko dlatego że się o nie nie upominam bo mam lepsze jakościowo niż mechanicy.

To by było na tyle, myślę że Cię nie zdołowałem, a swoją drogą nie pracowałbym tam nawet jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to są tzw. "wysokie zarobki" z ogłoszeń.

Tutaj nie dadzą dobrej pensji to idzie się gdzie indzie. Jeżeli ktoś daje się wyzyskiwać za małą stawkę to sam jest sobie winny. Bo wiecie "wyzysk" za większą to już zupełnie inna para kaloszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś daje się wyzyskiwać za małą stawkę to sam jest sobie winny.

Zgadza się, tylko, że takie postępowanie sprawia, że pracodawcy uważają to za standard w tym zawodzie. Wielu, zwłaszcza właścicieli z uprawnieniami sądzi, że diagnosta to taki chłopak z pieczątką, której używa pomiędzy pracą na kanale, diagnostyce, wymianie opon....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu, zwłaszcza właścicieli z uprawnieniami sądzi, że diagnosta to taki chłopak z pieczątką, której używa pomiędzy pracą na kanale, diagnostyce, wymianie opon....

Ja nadal mam wrażenie, że żyjemy w dwóch różnych krajach. Poczekajcie chwilę a u Was będzie tak jak u nas. Do przedmówcy, ze Rzgowa mam 10 km i mimo, ze jest to bardzo dobra oferta to spływają jeszcze lepsze. Może dzieje się tak, że w woj. Łódzkim każda SKP jest raz w roku kręcona przez służby i tych co się nie szanowali już dawno wyłapali. Ci najgorsi pracodawcy zeszli na ziemię i przejrzeli na oczy, że mięsa armatniego już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja nie widzę nic złego w tym aby oprócz pełnienia jednej funkcji zajmować się także innymi ale musi to być podparte dobrym wynagrodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mam wrażenie, że żyjemy w dwóch różnych krajach. Poczekajcie chwilę a u Was będzie tak jak u nas.

Żyjemy w jednym, tylko musi nadzór działać trochę ponad to, że jest.

 

Może dzieje się tak, że w woj. Łódzkim każda SKP jest raz w roku kręcona przez służby i tych co się nie szanowali już dawno wyłapali.

A do nas maja za daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie dadzą dobrej pensji to idzie się gdzie indzie.

A 1,5 mln bezrobotnych ,to pikuś. Przestań pieprzyć głupoty , bo nie znasz lokalnych rynków pracy, i sytuacji danego pracownika. Wiesz za ile pracowali ludzie na mazurach , gdzie upadły PGR-y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci najgorsi pracodawcy zeszli na ziemię i przejrzeli na oczy, że mięsa armatniego już nie ma.

Zeszli na ziemię ,bo pracowników stracili. Jakby zamknęli ze dwie stodoły i fama poszła na okolicę,to już dawno byłby porządek w całym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 1,5 mln bezrobotnych ,to pikuś. Przestań pieprzyć głupoty , bo nie znasz lokalnych rynków pracy, i sytuacji danego pracownika. Wiesz za ile pracowali ludzie na mazurach , gdzie upadły PGR-y?

Mówisz o tych samych bezrobotnych, którzy tak się śpieszą przy podpisywaniu listy bezrobotnych bo im się śpieszy do pracy ? Często ludzie nie posiadają kwalifikacji i wtedy naprawdę mają problem w znalezieniu pracy no ale w przypadku diagnostów mamy do czynienia z osobami, które nie dość że mają jakieś kwalifikacje to jeszcze staż pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku diagnostów mamy do czynienia z osobami, które nie dość że mają jakieś kwalifikacje to jeszcze staż pracy.

Dalej widać że jesteś w ciemnej d..

 

[ Dodano: 28-06-2016, 23:02 ]

niech tylko przejdzie "projekcik"

Który ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w przypadku diagnostów mamy do czynienia z osobami, które nie dość że mają jakieś kwalifikacje to jeszcze staż pracy.

 

Dokładnie. Te kwalifikacje, wiedza i staż powodują, że muszę co rok szukać pracy, bo do uruchomienia, przejścia kontroli to ok, ale do zarabiania pieniędzy to już lepiej jakby poczta przyszła, bo normalny diagnosta staje się ekonomicznie nieopłacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo normalny diagnosta staje się ekonomicznie nieopłacalny.
a trzeba było ekonomię Adaś studiować nie miał byś dzisiaj takich rozterek...v :x

 

[ Dodano: 28-06-2016, 23:06 ]

Który ?
"zakopiańskim" niesłusznie zwanym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku diagnostów mamy do czynienia z osobami, które nie dość że mają jakieś kwalifikacje to jeszcze staż pracy.

Dalej widać że jesteś w ciemnej d..

Mam rozumieć, że masz negatywne zdanie na temat wiedzy i umiejętności diagnostów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzisiaj mi to mówisz?

A ja ci mówię ,trzeba było brać to co wyliczyłeś, i świetlana przyszłość byłaby teraźniejszością . :lol:

To proszę o wyjaśnienie.

A zrozumiesz ? Ile osób po studiach pracuje poniżej swojego wykształcenia itp. ? Jeżeli na danym rynku wszystkie ogłoszenia o pracę ,to minimum, a ktoś ma rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.