Skocz do zawartości

Jakie BT


wolf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • jarolud

    90

  • DARIO64

    26

  • Psuj

    19

  • S.K.P-POZNAŃ

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy Ty jestes z krwi i kości Polak
Ma domieszkę Trochę Kozaka i trochę Ukraińca Ty znowu o tej Wandzie co nie chciała ... Gościu ta baba ma już 1500 lat legendy I wiecie co myślę ona jakaś głupia była Zdrowa , młoda kobieta nie użyła życia, zdaję się dziewica, choć tu zdania są podzielone - nie zaznała chłopa, skacze nie ginie od upadku tylko się topi a to podobno strasznie boli , nie poszła do nieba bo tam zdaje się zakaz mają dla samobójców. Nie przekonaliście mnie. Jestem uparty jak widzicie Chce jednej interpretacji. Skoro są 2 szkoły to są obie dobre . Tym razem w drugą stronę oba skreślone a ten pacuś mi dzwoni ze co znowu ? 8)

 

[ Dodano: 29-03-2010, 18:07 ]

Który mnie tu do tego czegoś porównał ? Jak Ci zaraz palnę ... :D

 

:D:D:D::hey

 

A tak w ogóle to ja jestem 10 razy ładniejszy ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem w drugą stronę oba skreślone a ten pacuś mi dzwoni ze co znowu ? 8)

Pozwolę sobie zacytować(mniej więcej) jednego z kolegów:

"Dla tego jednego WK robię inaczej" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja :D:D:D:D:D

 

Niestety to w moim regionie śląskim (miasta blisko siebie to i WK blisko siebie są) tylko do jednego WK przy pokolizyjnym razem z okresowym robimy z PC jak nie ma karty pojazdu (klient najpierw jest u nich po PC dopiero na SKP) bo tak sobie zapisy zinterpretowali, do innych "normalnie" z pokwitowania można i nikt się nie czepia. No chyba że klient ma kartę pojazdu to wtedy piszemy w uwagach że identyfikacji dokonano na podstawie KP nr........... i przestali się czepiać :P Na szczęście rzadko robię do tego WK badania :cool: więc problemu wielkiego nie mam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niespotykanie spokojny człowiek jestem.
A tak w ogóle to ja jestem 10 razy ładniejszy ...

Oni zaczynają przemawiać ludzkim glosem...Czyzby pomyliły się Wam święta...

Przeciez to Wielkanoc za pasem a nie Boze Narodzenie... :!::!::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zaczynają przemawiać ludzkim glosem...Czyzby pomyliły się Wam święta...

Przeciez to Wielkanoc za pasem a nie Boze Narodzenie...

A co, króliczki i kurczaczki gorsze od baranków i osiołków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zrobić jakieś zakończenie ...

 

Jakieś sugestie,bo ja mam...co najmniej 40%,przynajmniej wirtualnie bo w realu raczej nie da rady. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dni kilka imprezka forumowa będzie - skrzyknijmy się wszyscy i będzie piękny real. :D

Podyskutujecie, popijecie troszkę - i będzie przepięknie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie osoby w koło stają się ładniejsze :evil:

Dopiero teraz to odktyłeś...???? :shock:

A jakie ładne robią się wtedy kobiety..!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podyskutujecie, popijecie troszkę - i będzie przepięknie. :P

 

i wszystkie problemy rozwiążą się same, chociaż na chwilę, a później będzie kac i stare problemy znów wrócą. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza rano, jak się obok paszteta obudzisz :evil:

Oj nie ładnie na forum są też kobiety,każdy kij ma dwa końce więc napiszę tak:"Jaki pan taki kram" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza rano, jak się obok paszteta obudzisz :evil:

Oj nie ładnie na forum są też kobiety

 

przecież ani słowa o kobietach nie napisałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zrobić jakieś zakończenie ...

 

Jakieś sugestie,bo ja mam...co najmniej 40%,przynajmniej wirtualnie bo w realu raczej nie da rady. :-D

 

 

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie co to ma tak dużo zielonego w nazwie.

 

Poniżej 2 opinie znalezione w necie. Ta trzecia to moje wrażenia z przygody z tą firmą.

 

Źródło : http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,19002,0,0

 

CV W DEKRZE ;) - 2009-10-02 21:08

Z OSTATNICH OFERT WIDAC , że chcą chyba calą kadre zmienić. W każdym większym mieście szukają rzeczoznawców i diagnostów ;)Starałem się o prace w dekrze , po wysłaniu CV na drugi dzień dzwoni osoba ( mysle że bedzie zproszenie na rozmowę kwalifikacyjną lub cos w tym stylu ) a tu niespodzianka , pierwsze pytanie prosto z mostu - ILE JA CHCĘ ZARABIAĆ. po krótkiej rozmowie na temat wymagań i obowiazków ( sam musiałem zapytać) wyrazilem swoją opinie dość dyplomatycznie na temat wynagrodzenia. I to cała rekrutacja. Myśle , że sposób załatwienia sprawy przez firmę źle o niej świadczy . W końcu nie szukają "pomocnika murarza' . Dałem sobie spokój

 

mix - 2010-01-25 16:03

Dokładnie potwierdzam scenariusz jaki przedstawiony przez poprzednika. Po paru dniach od wysłania CV dzwoni miła i nieśmiała Pani i najbardziej ją interesuje wysokość odpowiadających mi zarobków. Ciekawe czy w ojczystym kraju Dekra postępuje podobnie?:D

 

Przeglądając oferty pracy branży motoryzacyjnej dla mojego sąsiada w serwisach WWW znalazłem ogłoszenie, po terminie parę dni . Mimo to wysłałem aplikacje i byłem nie niepomiernie zdumiony, ze zaprosili na rozmowę. Nie znam się na zasadach rekrutacji ale czy to było nie zgodne ze sztuką? Odrzuca się, chyba aplikacje które przychodzą po terminie? W ogłoszeniu "miejsce pracy Podkarpacie" na rozmowie się okazało, że "kilka województw więcej."Podstawowe kryterium: licytacja w dół, kto za mniejszą kasę zgodzi się pracować. Ja ustawiłem poprzeczkę chyba zbyt wysoko. Na rozmowie równolatek przyjemny Gość, tylko dlaczego Ty mi w oczy nie patrzyłeś ? Czułeś się nie pewnie czy co ? "Wie Pan jak trudno rozmawia się z diagnostami?" A co, może nie wiem ? Wiecie, ze poprawiałem rekrutującego, gdzie mają swoje skp ? Akcja z wodą . Dlaczego nie lałem do szklanki z tej samej butli co Ty? Bo ta z której Ty lałeś była po terminie ! Wiem, tylko 2 dni, ale to jednak po terminie. Po kilku dniach, zadzwoniło do mnie jakieś dziewczę i drżącym głosikiem oznajmiło ,

że decyzję o tym kogo zatrudnią przesuwają do poniedziałku. A to wszystko z za-lakowanego telefonu a ja mam zasadę, ze takich nie odbieram . Złamałem się, pierwszy i ostatni raz to był, bo domyślałem się kto dzwoni. Jak mam oddzwonić, gdybym nie mógł odebrać , nie mając wyświetlonego numeru telefonu, kto do mnie dzwonił ? Poniedziałek , mówi Wam to coś ? Jak się mówi, ze w poniedziałek to ja rozumiem, ze najbliższy. W 2050 w poniedziałek będę na emeryturze ! Wyliczanka: Tam ma być Tam Tu ma być Tu . Jak ktoś chce mieć SKP Tu z Tam to dlaczego nie zrobił sobie SKP Tam ? Zanieśmy więc Tu Tam z grupą docelową …… Wiecie gdzie Tam znalazłem ? W Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego i Edukacji w …. Rozumiem prywatny, ale żeby Powiatowe….. z Tam Tu??? Mirku wiem już chyba gdzie Twe źródło wiedzy, na piśmie też nic nie masz, co nie? Miałem wcześniej umówione sprawy do załatwienia w Stolicy i byłem ciekaw jak Tam to jest. Specjalnie nie jechałbym. A coś mi i tak mówiło, że z tego nic nie będzie.

 

Moje „występy artystyczne” dedykuje Praktykowi. Ty „szkodniku”! Jeśli, kto jeszcze uwierzył w te bzdury, to przepraszam. 1,5 miesiąca temu znajomy, który ciężko zachorował, poprosił mnie: „weź auto i sprzedaj na giełdzie ja już nie będę mógł prowadzić.” Pojechałem , auto dobre , sam sprawdzałem i pieczątkę dałem , wiec dość szybko 2 osobników przyszło. Po sposobie oglądania przez nich pojazdu doszedłem do wniosku, ze albo mechanicy albo i diagności. Wszystko ok. to cena Stanęło na tym, ze różnimy się 500 zł Chcieli mieć podpis właścicielem, jedziemy do domu. W drodze dyskusja, bo to diagności byli. Na moje argumenty w dyskusji padły takie słowa. : „Praktyk napisał …” Ale się wściekłem mało transakcji nie anulowałem ! Na szczęście rozsądek wziął górę nad emocjami. Tyle tylko, ze cenę do-negocjowałem do końca i zamiast 500 zł tylko 200 zł opuściłem. Bo brakujące 300 zł wiecie do kogo macie się udać.

 

Przecież dziś pierwszy kwietnia, Prima Aprilis!

 

[ Dodano: 03-04-2010, 10:30 ]

No patrzaj...On to przyjął z uśmiechem...Czy Ty jestes z krwi i kości Polak.???? :x:D

 

O Wandzie co ... Historia prawdziwa, przynajmniej wg Jarolud-a Oni się kochali prawdziwie i biegła na umówioną schadzkę, ale się poślizgnęła i zanim spadła do rzeki, wyzionęła ducha bo tak się przestraszyła. Poszła do nieba, bo nie była samobójczyni i umierając - nie cierpiała. Widział zajście gnom czarny jeden i ubarwił w sobie wiadomym celu. Jak my to teraz odkręcimy pojęcia nie mam . Nigdy nie lubiłem historii ...

 

[ Dodano: 03-04-2010, 11:06 ]

trochę swojego "towaru" -

 

Od święta łącka , przy mniejszych okazjach czysta od czasu do czasu piwko a na co dzień najbardziej lubię herbatę lipową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
OBJAŚNIENIA:

** Pozycje 1, 2 po przeprowadzeniu badania technicznego pojazdu wypełnia się przez wyraźne skreślenie treści niemającej w danym przypadku zastosowania. W przypadku potwierdzenia przeprowadzenia czynności innych niż badanie techniczne pojazdu albo w wyniku przeprowadzenia dodatkowego badania technicznego, podczas którego nie wykonuje się zakresu okresowego badania lub nie jest ono przeprowadzane łącznie z badaniem okresowym, pozycje 1 i 2 skreśla się i wypełnia się pkt 2 na drugiej stronie

 

http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/A32573123A

 

 

Nadto dokonano w ewidencji nieprawidłowych wpisów dotyczących 35 pojazdów opisanych w pkt: 6 - 10 i 12 - 16 protokołu kontroli, a także nieprawidłowo określono wyniki dodatkowych badań technicznych, podczas których nie wykonano zakresu okresowego badania technicznego przeprowadzonego po 22.08.2005r., tj. po dniu wejścia w życie Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 10 sierpnia 2005r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach (Dz. U. Nr 155, poz. 1303) - w wydanych zaświadczeniach określono wynik badania jako "spełnia wymagania techniczne art. 66 ustawy (P)", natomiast winno być "bez oceny", tj. w wydanych zaświadczeniach pozycje "spełnia wymagania techniczne art. 66 ustawy (P)" oraz "nie spełnia wymagań technicznych art. 66 ustawy (N)" powinny być skreślone.

 

Trochę stary wyrok, co nie zmienia faktu, że komuś poleciały m.in. za to uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę stary wyrok, co nie zmienia faktu, że komuś poleciały m.in. za to uprawnienia.

 

Jak się poczyta to włosy dęba stają :shock: , że tak może postępować człowiek który powinien trochę to prawo znać i wiedzieć jakie ma uprawnienia on i stacja na której pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Cię tylko, że teraz nie jest lepiej ,,,

 

[ Dodano: 29-12-2010, 19:27 ]

CYTAT "natomiast zakres badania ze względu na uszkodzenia zasadniczych elementów nośnych konstrukcji nadwozia (co potwierdzają kosztorysy napraw poszczególnych pojazdów) winien obejmować zakres badania okresowego poszerzony o specjalistyczne badanie pojazdu po wypadku drogowym"

 

czy był taki zapis przed zmianą w 2009r, ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winien obejmować zakres badania okresowego poszerzony o specjalistyczne badanie pojazdu po wypadku drogowym"

Tak właśnie robię i myślę ze taka "przyjemność"mnie nie spotka.... :(

czy był taki zapis przed zmianą w 2009r, ???

Czy był czy nie było to robione podobnie jak teraz czyli:po połam.....

 

[ Dodano: 29-12-2010, 22:10 ]

Wiem a co najgorsze nie tylko w SKP ale w WK także.

Niestety ale tak... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas których nie wykonano zakresu okresowego badania technicznego

 

Tu jest pies pogrzebany. Przed zmiana w 2009 pokolizyjne takowy zakres posiadało, tak samo jak dodatkowe taxi, L . Zakresu okresowego nie posiadały skierowane na usterki

 

W tej chwili zakres okresowego posiada jedynie badanie po zmianach, czyli tylko w tym badaniu określamy warunek spełnia/nie spełnia - w pozostałych dodatkowych wykreślamy oba punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.