Skocz do zawartości

Jakie BT


wolf

Rekomendowane odpowiedzi

A może jak WK życzy sobie P, to napisać w uwagach np o tej lampie i dodać, że wynik P w zakresie wykonanej usterki (czyli lampy). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 278
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • jarolud

    90

  • DARIO64

    26

  • Psuj

    19

  • S.K.P-POZNAŃ

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

A może jak WK życzy sobie P, to napisać w uwagach np o tej lampie i dodać, że wynik P w zakresie wykonanej usterki (czyli lampy). ;)

 

Po pierwsze w którym punkcie to wpiszesz ? W 1?

Po drugie to samo zaprzeczanie W ogólnym pkt 1, 2 skreślasz A w uwagach ze jednak to skreślenie nie istotne bo moje P z uwag "silniejsze" ? :)

 

Koniec runy drugiej przerwa ... Zapraszamy po reklamach na film a jutro na rundę trzecią :)

 

Ps Teraz doczytałem nie skreślasz 1 ? A w uwagach ... hmm Tak ale przed pkt 1 . 2 masz Pojazd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z przodu dać P i w uwagach dopisać, że P w zakresie.................

 

Osobiście wydaję bez wyniku i opisuję w uwagach i nie mam zwrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wydaję bez wyniku i opisuję w uwagach i nie mam zwrotów.

 

Znowu jestem :-) Coś to nie daje mi to spokoju . Wolf skreślasz oba punkty a piszesz w uwagach ? Nie w punkcie 2 ? Dlaczego w połowie stosujesz polecenia interpretacji a nie w całości ?

 

 

Mamy tych usterek więcej a limit wartości i tak 98 zł Będziemy wypisywać wszystkie usterki w uwagach ? :)

 

[ Dodano: 24-03-2010, 22:29 ]

Badanie pokolizyjne: zakres badania i czynności kontrolne

 

Kolego Jackow czym ryzykuje diagnosta zaznaczając na po kolizyjnym że pojazd spełnia art 66 skoro badania wykonywane są z grupy badań dodatkowych gdzie nie wyznaczamy terminu i co do zasady nie badamy całego pojazdu ? :)

 

[ Dodano: 25-03-2010, 07:58 ]

Witamy Państwa o poranku, jak się spało? Zapraszamy na rundę trzecią :)

 

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,9914,title,Urzednicy-beda-placic-za-swoje-bledne-decyzje,wid,12107583,wiadomosc_prasa.html

 

[ Dodano: 25-03-2010, 09:47 ]

Bolek narzekal,ze kolo od traktoru jest zepsute i caly traktor jest do dupy.
Ale jak to koło naprawili to traktor jest ok ? :)

 

[ Dodano: 25-03-2010, 09:51 ]

dać P i w uwagach dopisać, że P w zakresie.................
Uszkodzone elementy zostały naprawione ? :) Trochę masło maślane , przyznasz ? :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na rundę trzecią

 

:lol:

 

czytam ,czytam i ..............pytanie nasunęło się samo .

Czy w MI opinie na "piśmie" robią prawnicy czy mgr.rehabilitacji?

Czyja interpretacja przepisów(dobrych ,czy złych-nieważne) jest dla diagnostów bardziej "wiążąca" -MI czy diagnosty (moja,Twoja) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarolud ja też mam jedno pytanie :

Po co walczyć z czymś co jest korzystne dla diagnostów i przechodzi przez WK? Co więcej jak piszesz inne wypełnienie zaświadczenia czasem nie przechodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w MI opinie na "piśmie" robią prawnicy czy mgr.rehabilitacji
Moja siostra jest lekarzem o specjalności rehabilitacja Czy Ty aby nie obrażasz mojej rodziny ... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarolud ja też mam jedno pytanie :

Po co walczyć z czymś co jest korzystne dla diagnostów i przechodzi przez WK? Co więcej jak piszesz inne wypełnienie zaświadczenia czasem nie przechodzi?

 

To proste. Nie jestem zwolennikiem ze stoimy w opozycji do WK czy że toczymy wojnę Myślę, że stoimy po tej samej stronie barykady. Ja ratuję ich oni może kiedyś mnie. Czy jest to dla nas korzystne ? NIE chcesz wycofać tego pytania ? A duma zawodowa i poczucie dobrze wypłonionego obowiązku, że nie wspomnę o przestrzeganiu prawa ? Z wyrzutów sumienia że nakrzyczałem na Ciebie już nie został nawet pył. Jednak DZIĘKUJĘ Ci za to pytanie Byłem na nie przygotowany . Panowie Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy z jaką hydrą mieliście do czynienia. Przygotowania do tej batalii trwały około 1,5 miesiąca ... Czekałem na pretekst Pismo z wiadomego mi WK dopełniło czary goryczy.... :|

 

[ Dodano: 25-03-2010, 14:15 ]

Masz okazję się zrehabilitować kolego jarolud
Mam nadzieję ze znalazłeś jakiś błąd w mojej tyradzie .... ? :)

 

[ Dodano: 25-03-2010, 15:24 ]

Co więcej jak piszesz inne wypełnienie zaświadczenia czasem nie przechodzi?
NA życzenie WK można poprawić biorą to na swój garb W rejestrze badań zostaje ze poprawiono Prawda ? Smutna prawda ... Proszę Was udowodnijcie że się mylę ... a w zasadzie mylimy to w kwestii wspomnianej hydry 4-ro głowej :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na pretekst Pismo z wiadomego mi WK dopełniło czary goryczy

Możemy poznać treść tego pisma?

 

Mam wykreślić oba pkt

 

[ Dodano: 25-03-2010, 16:50 ]

Możemy poznać treść tego pisma?
Prosiłeś może o skan pisma ? Odmawiam :) Teraz są takie fiku miku w kompach ze jeszcze ktoś te zamazane do skanu nazwy numery i adresy rozkoduje Pozwól więc, że w tej kwestii zachowam absolutną dyskrecję .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skreślam "oba"i WK je odbiera(jeszcze nie zdarzył się zwrot),czy możesz "zdradzić" jak TY robisz?

 

Nie skreślam obu pkt i WK to brały, do momentu, aż mi jeden WK zwrócił i pismo napisał ... :-) Trzymam je sobie w honorowym miejscu. Bo wiesz :-) sprowokowali mnie :x

 

Kto znowu winny będzie ? Dali Ci na piśmie, że tak sobie życzą ? :x

 

Panowie z TDT stwierdzili ze wszystkie badania dodatkowe niezaleznie czy to pokolizyjne czy pokwitowanie policji i nawet opis zmian w pojezdzie mamy skreslac oba punkty i wypełniac drugi punakt na zasiwadczeniu. ....

 

Czy gdzieś w Polsce jest inaczej? Wiemy że kolega Jarolud nie skreśla pkt.1 i 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś w Polsce jest inaczej? Wiemy że kolega Jarolud nie skreśla pkt.1 i 2
Przepraszam na ostre mam iść z WK ? Chcą to im skreślę A proszę bardzo w rejestrze.... ale to już było Ja wiem, że tak ... są takie miejsca w Polsce Dlaczego więc niektóre WK tego skreślania nie wymagają A argument bo większość robi tak mnie nie przekonuje a Ciebie samego ? 8)

 

[ Dodano: 25-03-2010, 17:55 ]

To zresztą stanowi pewnego rodzaju zagrożenie dla diagnosty ... czy niczym nie ryzykujemy skreślając oba punkty w opcji po kolizyjnego ?

 

[ Dodano: 25-03-2010, 17:57 ]

tomaszmaczo85 napisał/a:

Panowie z TDT stwierdzili ze wszystkie badania dodatkowe niezaleznie czy to pokolizyjne czy pokwitowanie policji i nawet opis zmian w pojezdzie mamy skreslac oba punkty i wypełniac drugi punakt na zasiwadczeniu. ....

Żyję nadzieją ze to stanowisko jeszcze przemyślą To jest przepisane z pisma MI ? :)

 

Wszystkie badania dodatkowe czyli te z zakresu od 7.01 do 7.05 też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przepisane z pisma MI ?

To jest powiedziane na kontroli SKP. Gdzie bym nie zadzwonił ,osobiście nie zapytał,odp.jest taka sama "skreślamy 1 i 2".Bede miał kontrole ,zapytam ,ale już wiem jaka będzie odpowiedź. :) dlatego pytam jak to jest w innych regionach Polski.

co z tego że masz pismo WK ,pójdziesz do sądu,a sąd przyzna rację WK .Nadal się nie zgodzisz z decyzją sądu? :P8).Chyba że racja będzie po twojej stronie :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że racja będzie po twojej stronie :ok

 

Powiedz a jest ? :P Teraz mnie sądem straszy :) Prędzej to ja zawód zmienię a szkoda bo lubię i diagnostów mało ...

 

[ Dodano: 25-03-2010, 18:51 ]

co z tego że masz pismo WK
Ano nic pamiątka taka NIE chcę skanu zamieścić na forum i mam ich do sądu. Nie ma takiej opcji sam wiesz Coś mi tu zaczynasz jakieś dyrdymały pisać 8)

 

[ Dodano: 25-03-2010, 18:53 ]

Gdzie bym nie zadzwonił
No to się obudź albo udowodni ze nie mam racji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jarolud, mam prośbę: pisz w miarę interpunkcyjnie, bo Cię nijak zrozumieć nie można :shock:
Bardzo przepraszam. :oops: A mama polonistka ... Nie dawajcie jej tego do czytania. :oops: Koniec rundy trzeciej. Podziękowania dla klienta za cierpliwość i zrozumienie, choć wywinął mi numer. To i tak nie istotne, bo to już historia :x

 

[ Dodano: 26-03-2010, 07:06 ]

Zapraszamy na rundę trzecią

 

:lol:

 

czytam ,czytam i ..............pytanie nasunęło się samo .

Czy w MI opinie na "piśmie" robią prawnicy czy mgr.rehabilitacji?

Czyja interpretacja przepisów(dobrych ,czy złych-nieważne) jest dla diagnostów bardziej "wiążąca" -MI czy diagnosty (moja,Twoja) :?:

 

A czy to w ogóle byli prawnicy ? Domyślasz się czy Ci ktoś powiedział ? Mirek zdaje się tam chyba był i piwo nawet z nimi pił ale czy da rękę pod topór żeby dowieść Twoich racji? Mam wille na księżycu. Prawnik Ci to mówi. I co uwierzyłeś ? Jak dam ci przed nos akt własności i odpis z ksiąg wieczystych ze jednak mam tę wille to nie będziesz miał wyjścia musisz to uznać . Olałeś PORD Olałeś Ustawe, a jak tonący brzytwy czepiłeś się tego. Wiesz co zabawne jest, ze jak trzeba będzie zapłacić za swoje grzechy diagnosty to Ustawa Cię skarze za Ustawę. Jeszcze coś Ile jest rodzajów kłamstw Małe, duże i Statystyka Udowodnić, że połowa robi inaczej ? Ja ci mówię, ze robię tak jak Ty Dowiedziałeś się czegoś ? Naiwniaczku :-D

 

[ Dodano: 26-03-2010, 07:17 ]

Mam jeszcze słowo do Psuja. Pierwszy raz widzę takiego moderatora cierpliwego ... To, że słowem fechtowaliśmy się to ok, ale przecież ten Jarolud wyrwał mu ZDROWEGO zęba , doprowadził do zawału , wstawił implant na swój koszt, nie drogi chiński on. Na dodatek dentysta będzie go sądził za to ze Psuj go chciał sądzić , wiecie za co. Dom Psuja padł łupem Dentysty W tym nieszczęściu implant , badziew jeden wypadł i narobił szkód, za co Psuj, zlicytował tego małego sadystę (byli jak równy z równym :) ) Odebrał dom swój i wyłupił willę dentysty na księżycu. Dzięki Psuju ze mnie ani nie zmoderowałeś , ani nie zamordowałeś. Jak te wyrazy blisko siebie... 8)

 

Reasumują Panowie Diagności potrzebujemy twardej informacji . Białej gorączki dostaję i pianę mam na ustach , a nie szczepiony jestem, że łapiecie się na tę spiskową teorię " są 2 szkołach" Jeśli to Was zadawala to nie chcę Was znać Dlaczego nie dążycie do jednoznacznych odpowiedzi Wszystko tłumaczycie są 2 szkoły są 2 szkoły jak mantrę To ja prosty diagnosta się pytam Dlaczego nie uzgodnią jednej wersji i jest mi obojętne, kto za tym stoi MA BYĆ JEDNA WERSJA DO Q ..y N...y a jak nie to won Przepraszam czytające to kobiety ze się uniosłem . Zadanie domowe: Omnibus, interpretacja, konkurencja . Jak nie potraficie tego poskładać to przeliczyłem się w ocenie poziomu Waszej inteligencji . Podpowiedź : Marketing motoryzacyjny to drugie moje hobby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze słowo do Psuja. Pierwszy raz widzę takiego moderatora cierpliwego ...

 

Spokoloko :) Tu cierpliwość nie ma nic do rzeczy, dopóki nikt nie jest obrażany i nikomu się tak "na serio" nie grozi (a był tu już taki jeden :D ) to jest luuuzik...

 

To zresztą stanowi pewnego rodzaju zagrożenie dla diagnosty ... czy niczym nie ryzykujemy skreślając oba punkty w opcji po kolizyjnego ?

 

No widzisz... niektórzy, w tym i ja, twierdzę, że pewnym zagrożeniem dla diagnosty jest NIE WYKREŚLENIE obu pkt :)

 

No to się obudź albo udowodni ze nie mam racji :)

 

Patyk ma dwa końce, Ty udowadniasz nam, my udowadniamy tobie, a najzabawniejsze jest to, że bazujemy dokładnie na tych samych paragrafach... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patyk ma dwa końce, Ty udowadniasz nam, my udowadniamy tobie, a najzabawniejsze jest to, że bazujemy dokładnie na tych samych paragrafach

 

Czyli masz jakieś konkrety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz jakieś konkrety ?

 

Dokładnie te same paragrafy co ty i dlatego jakieś sześć stron temu doszedłem do wniosku, że dyskusja nie ma sensu, bo tylko krwi sobie nawzajem napsujemy ku uciesze paru Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te same paragrafy co ty i dlatego jakieś sześć stron temu doszedłem do wniosku, że dyskusja nie ma sensu, bo tylko krwi sobie nawzajem napsujemy ku uciesze paru Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! i...

 

Cóż, w takim razie masz szansę się wykazać wiesz gdzie i z kim. Mi wspaniale obojętne jest jaki mam program Pracowałem chyba na wszystkich oprócz jednego Jak myślisz ile czasu mi zajmie przekonać mojego szefa żeby mi kupił inny ? Może wtedy będzie przynajmniej jedna interpretacja. A kolegów mam wielu ... są podatni na nowości Dotarło Psujku Ty mój niezłomny :)

 

Skąd mi się te teksty biorą ? To od wątroby hihi :-D

 

Panowie tyle miałem do powiedzenia Dziękuję za uwagę ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te same paragrafy co ty i dlatego jakieś sześć stron temu doszedłem do wniosku, że dyskusja nie ma sensu, bo tylko krwi sobie nawzajem napsujemy ku uciesze paru Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! i...

A może odwrotnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie te same paragrafy co ty i dlatego jakieś sześć stron temu doszedłem do wniosku, że dyskusja nie ma sensu, bo tylko krwi sobie nawzajem napsujemy ku uciesze paru Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! i...

 

Też doszedlem do takiego wniosku. :)::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jarolud, mam prośbę: pisz w miarę interpunkcyjnie, bo Cię nijak zrozumieć nie można :shock:

 

Kolego Bogusław co Ty sobie myślisz, że ja jako diagnosta nie dbam o szczegóły ? To było zaplanowane, że bez interpunkcji. Postanowiłem wrócić do kropek itd jeśli ktoś zwróciłby mi na to uwagę. Podobno czytając taki tekst, choć robi się to trudniej , bardziej wczytujemy się. Panowie ja to miałem naprawdę dokładnie wszystko zaplanowane . Nikogo nie interesuje ta hydra ? Założyliście , ze to 4 diagnostów ? Błąd . Przecież ja mam zrobione portrety psychologiczne niektórych forumowiczów. I bez tego wiem , ze Psujek ma bardzo dużego ptaka i malutkie jajka. I wiem ze nie zaprzeczy! Reganku a Ty dlaczego tak kochasz nie domówienia? Widzicie jakie to proste Hydra - grupa w składzie prawnik z new york , wojskowy zajmuje się planowaniem i strategią , jako ciekawostka nie w polskiej armii i jednocześnie dyplomowany psycholog, nadal gościu twierdze ze pierwotne prawo potrzeby poznania było później jak prawo oporu wobec zmian , no i ja można by powiedzieć zbrojne ramię tej nieformalnej grupy . Spajającym ogniwem tej hydry był Jarolud jak mówi mój przyjaciel "cechuje cię wysoki poziom inteligencji emocjonalnej." Jeśli teraz komuś chodzi po głowie wynająć nas w celu zniszczenia swoich wrogów ... Powiem wam NIE STAĆ WAS !

 

Zapomniałem 4 głową był też diagnosta ależ on jest inteligentny , mówię Wam klękajcie narody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.