Skocz do zawartości

Jakie BT


wolf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • jarolud

    90

  • DARIO64

    26

  • Psuj

    19

  • S.K.P-POZNAŃ

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Choć nie należę do fan klubu Psuja to uważam że trochę Cię Jarolud poniosło. Tylko po co?

A tak poza tym wszystko w porządku?
Podpinam się pod pytanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi nie uwierzyli, widzę, ze muszę dalej wszystko łopatą do głów ładować...

 

Zauważyliście jak często przepraszałem? Wiecie dlaczego? Bo to usypia czujność przeciwnika który opuszcza gardę i można wtedy ładować po nerach ile wlezie. A jak tu zacząłem i udawałem ze nie wiem ile cepik w urzędzie? Co sobie pomyśleliście ? Zagubiony , biedny Jaroludek Wbiłem mam do głów, że jestem słaby zawodnik? To wszystko to dopiero wierzchołek góry lodowej . Chcecie więcej .... ?

 

[ Dodano: 27-03-2010, 13:07 ]

Choć nie należę do fan klubu Psuja to uważam że trochę Cię Jarolud poniosło. Tylko po co?
Skreślasz oba punkty na po kolizyjnym ? Nic mnie nie poniosło. Ty nie zdajesz sobie sprawy chyba o co toczy się ta walka . Ze muszę wam takie oczywiste rzeczy tłumaczyć . Firmy konkurencje walczą ze sobą o rynek chcąc zarobić parę miedziaków więcej . W tym wszystkim my w rozdarciu i skłóceniu bez jednoznacznego stanowiska walczymy o przetrwanie . Jeżeli ktoś , chcący zarobić więcej, umówmysię ze przystawia ci w ten sposób lufę do skroni i widzisz że ma zamiar pociągnąć za spust jeśli nie zrobisz tak jak on chce , nie przyjmiesz jego interpretacji bo wiesz że jest zła to co będziesz czekał czy skoczysz mu do gardła . Porównaj wiec jego determinację do zarobienia z moją do przetrwania . Zrozumiałeś ?

 

Pokwitowania Co pisze na pokwitowaniu ? VIN Policjant zatrzymuje DR często nie sprawdza z natura Wiem bo kilku pytałem. Spisują z DR . Koleś przywozi auto z zagranicy i zakłada tablice z zarejestrowanego pojazdu . Umówmy się, że oba to VW Golf 3 . Kolizja Policjant zatrzymuje DR i nie sprawdza VIN , co więcej nie wpisuje VIN w pokwitowanie . Podpisuje się pod tym . Poświadcza nie prawdę podpisując pokwitowanie w którym nie wpisał VIN ? To co się z tym numerem stało ? Uległ uszkodzeniu w kolizji ?

 

[ Dodano: 27-03-2010, 13:17 ]

ładnie wczoraj dałeś "czadu"
Ty mnie więcej sądem nie strasz . Ile mojemu prawnikowi z ny zeszło by żeby udowodnić co niektórym przed sądem ze można cofnąć uprawnienia zabierając być może tym samym środki do życia ? A tylko bieda uczy rozumu Wiem bo byłem. Zdajecie sobie sprawę z powagi sytuacji ?

 

Teraz znowu o taktyce Dlaczego nie założyłem nowego tematu tylko "przejąłem" już wystartowały? Jak patrzę na scenariusz i jak to szło ... prawie wszystkie założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie więcej sądem nie strasz .

 

Chyba Cie" trzyma od wczoraj???" .Kto cię sądem straszył :o

 

"""co z tego że masz pismo WK ,pójdziesz do sądu,a sąd przyzna rację WK .Nadal się nie zgodzisz z decyzją sądu?."""""

 

Nie ja pójdę do sądu tylko TY z tym pismem z WK- nie umiesz czytać???

 

Ile mojemu prawnikowi z ny zeszło by żeby udowodnić co niektórym przed sądem ze można cofnąć uprawnienia zabierając być może tym samym środki do życia

I tu jest zastraszanie 8) Nie tylko TY "masz" prawników

 

Teraz znowu o taktyce Dlaczego nie założyłem nowego tematu tylko "przejąłem" już wystartowały? Jak patrzę na scenariusz i jak to szło ... prawie wszystkie założenia.

Ni kupy ni du......ktoś już prosił Cię -pisz zrozumiale!!! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cie" trzyma od wczoraj???" .Kto cię sądem straszył

 

Nic mnie nie trzyma chcę jednakowych interpretacji.

 

[ Dodano: 27-03-2010, 13:36 ]

I tu jest zastraszanie 8) Nie tylko TY "masz" prawników

Nic Cię nie martwi w tym wszystkim ?

 

[ Dodano: 27-03-2010, 13:37 ]

Ni kupy ni du......ktoś już prosił Cię -pisz zrozumiale!!!

 

Pisze przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Cię nie martwi w tym wszystkim ?

 

Martwi jak każdego ,ale Ty zaczynasz z innej beczki?

Pytam się jeszcze raz -straszyłem Cię sądem?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Cię nie martwi w tym wszystkim ?

 

Martwi jak każdego ,ale Ty zaczynasz z innej beczki?

Pytam się jeszcze raz -straszyłem Cię sądem?????????????

 

Nie, nie straszyłeś przewrażliwiony jestem. Tylko co prawnik to inaczej

 

[ Dodano: 27-03-2010, 13:42 ]

A tak poza tym wszystko w porządku?

 

Dziękuje wszyscy zdrowi :-D

 

[ Dodano: 27-03-2010, 13:45 ]

Choć nie należę do fan klubu Psuja to uważam że trochę Cię Jarolud poniosło.
Ja tak nie uważam a martwię się jak każdy. Poza tym fajnie się bawiłem choć temat nadal uważam za nie zakończony . No ale idą zmiany zdaję się nowe ustawy znowu będzie jazda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie trzyma chcę jednakowych interpretacji.

Widzę ze bój rozgorzał na całego...Chlopcem do bicia nigdy nie byłem i nie będę bo

mam swoje zasady /boso ale w ostrogach/..Jarolud-czy Ty czasami swoich snów nie

opisujesz na tym forum...Jednakowe interpretacje...???Chłopie przebudz się wreszcie,zacznij stąpać po ziemi ....polskiej ziemi...czyli piekielku za zycia....czyli

"normalności" tej polskiej....a jakiej to powinieneś dobrze wiedzieć bo nastolatkiem

to juz raczej nie jesteś...??? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie trzyma chcę jednakowych interpretacji.

Widzę ze bój rozgorzał na całego...Chlopcem do bicia nigdy nie byłem i nie będę bo

mam swoje zasady /boso ale w ostrogach/..Jarolud-czy Ty czasami swoich snów nie

opisujesz na tym forum...Jednakowe interpretacje...???Chłopie przebudz się wreszcie,zacznij stąpać po ziemi ....polskiej ziemi...czyli piekielku za zycia....czyli

"normalności" tej polskiej....a jakiej to powinieneś dobrze wiedzieć bo nastolatkiem

to juz raczej nie jesteś...??? :razz:

 

Teraz Reganie zrozumiałem Twój podpis Mam tylko płonną nadzieję , że doczekam ze będzie jednakowo Mam też nadzieję ze choć trochę Was rozśmieszyłem ... :cool: I tak na poważnie a jednocześnie smutno idę myć okna ::hey

 

Postacie nie zostały wymyślone i faktycznie są kim są . :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę myć okna

 

tylko nie wypadnij, bo po tym co bierzesz wszystko możliwe :lol:

 

ps. zmień dilera, bo to g...o za długo Cię trzymie ::D

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już naprawdę ostatnie pytanie

 

Jak pieczątka z obt w DR, który leży w WK, może potwierdzić, że elementy wymienione po kolizji spełniają art 66. Skoro nie są to te same elementy co na obt ?

 

 

Ale uświadomiłem wam jak jestem zdeterminowany aby dojść do jednoznacznej interpretacji ? Melduję, ze okna umyte. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już naprawdę ostatnie pytanie

 

[edit] zreflektowałem się w porę, mam nadzieję [/edit]

 

teraz już definitywnie EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uświadomiłem wam jak jestem zdeterminowany aby dojść do jednoznacznej interpretacji

 

No to Cię czeka jeszcze wiele bojów,już się zastanawiałem czy Praktyk i Jarolud to nie ta sama osoba :x tfu,tfu ,tfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe ustawy nic nie zmienią. Dalej będzie: 2 szkoły . dwie interpretacje . Jestem za tym żeby wszystkie SKP w Polsce przeszły pod DEKRA Przynajmniej jako Diagnosta będę miał jedną interpretację. Widzicie jaki jestem zabawny ? Praktyk , a kto to ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarolud napisał/a:

Praktyk , a kto to ?

 

Który mnie tu do tego czegoś porównał ?

No teraz to masz prze............chlapane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.