Skocz do zawartości

Pitu ,pitu


DARIO64

Rekomendowane odpowiedzi

Qnick - no to dawaj tą pensję. Bo faktycznie - albo Ty jako Diagnosta ię niezbyt cenisz, albo faktycznie masz takie bogate Starostwo (nie twierdze, że pojedyncze się nie zdarzają takie). Albo się dałeś wkręcić po prostu... Pracownic WK są często tak zażenowani swoimi zarobkami, że wolą ściemniać, niż przyznać się ile faktycznie mają - czemu trudno się dziwić resztą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qnick - no to dawaj tą pensję. Bo faktycznie - albo Ty jako Diagnosta ię niezbyt cenisz, albo faktycznie masz takie bogate Starostwo

 

To chyba mam bogate starostwo bo mój dochód roczny i dochód roczny pracowników WK jest prawie taki sam, a niektórzy diagności pewnie chcieli by mieć wypłatę taką jak ja, bo ja chyba tak mało nie zarabiam miesięcznie 2 tyś. przekroczę i to grubo, oczywiście netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co jeszcze Ci pracownicy robią... Może to jakiś dochód łączony czy jak??

 

Powiem tak - pracownik z okienka z pensją grubo ponad 2 tys na rękę (Czyli ile? 2200? 2500? Czy w granicach 2900?) to tak czy inaczej raczej szczyt marzeń większości pracowników WK. Dobrze jak pensja taka kręci się koło 2 tys. Zazwyczaj jest mniej. A bardzo często jest to bliżej okolic 1500 "na rękę".

Nie twierdzę, że wyjątków nie ma, ale różowo to to raczej nie jest... generalnie Biedronka daje w moich okolicach podobne możliwości zarobkowe co WK :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co jeszcze Ci pracownicy robią... Może to jakiś dochód łączony czy jak??

 

Nie wiem, czy mają jeszcze jakieś dodatkowe dochody tyle wykazują w zeznaniach majątkowych jako dochód ze stosunku pracy i wszystkie podobnie, tak kiedyś z ciekawości sprawdziłem, bo już ta kwestia gdzieś tu była poruszana na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś przedział.

 

Między dwa a trzy :) To jak na diagnostę z oskp cudu nie ma.

 

Tylko, że ja to już trochę lat stażu mam.

 

Moja żona też (jakieś chyba 12), więc już niczego więcej się raczej nie doczłapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między dwa a trzy :) To jak na diagnostę z oskp cudu nie ma.

 

Jak ma 2100 to faktycznie cudów nie ma. Nie szanuje się chłop. Jak ma 2900 to już lepiej... Może jakie dodatki do tego?? Rozpiętość dość spora myślę, więc dyskusja troch o niczym... Ale taka już nasza mentalność... Prędzej od Polaka wyciągniesz nagie fotki Jego żony niż jasne oświadczenie ile zarabia :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej od Polaka wyciągniesz nagie fotki Jego żony niż jasne oświadczenie ile zarabia

 

No to zakładamy temat i się chwalimy zobaczymy kto zacznie, jak ktoś napisze ile dostaje to i ja napiszę :-P zobaczymy czy ktoś śmiały i odważny się znajdzie, a może ankieta tylko kto ją zrobi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko :-D żeby tylko takie były problemy z ustaleniem koloru :shock: a rok produkcji ,TR o to są problemy które,nas nękają :cry: i nic się nie dzieje w tym kierunku :-? a szkoda bo BT jak na lekarstwo tych z zagranicy :shoot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
boczki, baleronki, szyneczki i schabiki powędzone, kiełbaska się dymi .
Gee jakaś imprezka się szykuje .. :?::?: A moze weselisko... :?::P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.