Skocz do zawartości

Błąd przy dodawaniu paczki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    59

  • DARIO64

    48

  • firestorm

    29

  • Psuj

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

ale mam jeszcze wiekszy problem :

Od wtorku po zalogowaniu na stronę ,Nie przyjmuje mi hasła "głównego" .Bez żadnego komunikatu :(

 

A konkretnie jak to wygląda, wpisujesz hasło i ponownie pyta o to hasło :?: . Jeśli tak, to masz zablokowaną kartę. Aby ją odblokować musisz zastosować się do poniższej instrukcji:

 

Menu START->Programy->ENCARD->ENCARD Zarządca Kart->Zarządzanie PIN-ami->PIN użytkownika->Odblokuj PIN->wpisujesz PIN i jest OK :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czy działa u Was cepik, u mnie niezależnie czy włożę kartę, czy też nie, wyświetla się "To połączenie jest niezaufane"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne z proponowanych rozwiązań nie przynosi rezultatu, wg mojego informatyka problem leży po stronie cepik-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz komunikat?

"Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia", dzięki za odpowiedzi, przekazałem temat informatykowi, to on bierze za to kasę, a nie ja. Nie można wiedzieć zbyt dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy CEP już u was działa po sobotniej przerwie u mnie pisz ze ; Nie udało się nawiazac bezpiecznego połączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.