Skocz do zawartości

Błąd przy dodawaniu paczki


Rekomendowane odpowiedzi

a czy napisałem ze źle ?? to tylko moje spostrzeżenie ukazujące jak jeszcze dużo trzeba przy nim zrobić żeby był bez awaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 454
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    59

  • DARIO64

    48

  • firestorm

    29

  • Psuj

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

a czy napisałem ze źle ?? to tylko moje spostrzeżenie ukazujące jak jeszcze dużo trzeba przy nim zrobić żeby był bez awaryjny

 

stary nie ma rzeczy bezawaryjnych, to samo można napisać o każdej rzeczy, o silnikach, o blacharce, o komputerach, o czymkolwiek jeszcze. Nic nie jest doskonałe i nie ma co psioczyć, trzeba nauczyć się z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba nauczyć się z tym żyć

 

A żyć jest baaardzo niezdrowo, bo kto żyje ten umiera...

 

Lookasss, a Ciebie za ten Twój nick to bym... :shoot::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary nie ma rzeczy bezawaryjnych, to samo można napisać o każdej rzeczy, o silnikach, o blacharce, o komputerach, o czymkolwiek jeszcze. Nic nie jest doskonałe i nie ma co psioczyć, trzeba nauczyć się z tym żyć.

 

na ten program idzie duża kasa i okres 5 lat wiec sadze ze powinniśmy wymagać sprawnego programu

 

 

a mój nick to można rozumiej dwojako :P i każdy rozumie jak mu pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra pogadajmy o jakimś bezawaryjnym programie

.

.

.

co by to mogło być :)

ma ktoś jakiś pomysł ??

 

(wiem wiem program emerytalny (nasze emerytury)w ZUS :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie z tego co mi wiadomo wielu SKP-om powyłączały się wtyczki Java w przeglądarce Mozilla Firefox.

Ja spotkałem się z tym samym.

 

Jeśli po kliknięciu "Importuj" macie pustą stronę lub jakiś błąd zacznijcie od sprawdzenia Mozilli Firefox.

 

w Firefox Klikacie:

Narzędzia -> Dodatki

 

Tutaj macie musicie odszukać wszystko co się nazywa "JAVA" w dwóch miejscach

1. Rozszerzenia

2. Wtyczki

 

Wszystkie pozycje Java muszą być WŁĄCZONE czyli musi obok nich widnieć przycisk "Wyłącz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie z tego co mi wiadomo wielu SKP-om powyłączały się wtyczki Java w przeglądarce Mozilla Firefox.

Chyba wczoraj pojawił się komunikat że Java Platform stwarza zagrożenie ,przeglądarka automatycznie go wyłączyła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wczoraj pojawił się komunikat że Java Platform stwarza zagrożenie ,przeglądarka automatycznie go wyłączyła .

 

Dokładnie tak jak piszesz, wczoraj kolega nie mógł już wysłać paczki do CEPa. bakunyu, wielkie dzięki za podpowiedź - problem rozwiązany, raporty poszły. Niestety trzeba ręcznie włączyć wtyczkę "Java Platform".

 

Oczywiście ode mnie duże :piwo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zrezygnować z mozilli i włączyć Internet Explorer idzie bez problemu, aż się mozilla zdziwiła - ja też :evil:

 

Rozwiązanie w pewnym sensie słuszne aczkolwiek jak w IE przestanie również działać to chłopaki z Service Desk nie będą mogli zdiagnozować problemu więc tak czy siak Mozille trzeba mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował...

 

to czuje ze telefon w SD też się grzeje nieźle jak wtyczki znów sie wyyyyy..... wyłączyły :)

 

trzeba specom z SD skrzynkę zimnego browara* posłać :D

 

 

 

* oczywiście bez % żeby nam sie za bardzo nie rozluźnili :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bo nikt nie "psioczy" na CEPiK

Jeśli są na urlopie lub mają karty w delegacji, jak ja to jest cisza, ale się skumuluje ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.