Skocz do zawartości

Interpretacja rozporządzenia 996 w różnych rejonach Polski


Grzegorz Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Qnick

    8

  • JANUSZ60

    8

  • blakop

    7

  • grzegorz70

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

No zaczyna, mi nawet jeden gość który zajmuje się obrotem samochodami mówił że on i jego koledzy dzwonili do ministerstwa w sprawie tablic a tam podobno ktoś im powiedział że zmienią się te przepisy i będzie wolno robić OBT bez blach :)

 

To niezły ubaw musieli mieć w tym ministerstwie :lol:

Już widzę tych handlarzy "rób ten przegląd tak jak chcę, bo telefon do ministerstwa i zmienią ci te przepisy" :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób ten przegląd tak jak chcę, bo telefon do ministerstwa i zmienią ci te przepisy"

to niech dzwonią i załatwią zmianę,

a żeby się za bardzo nie męczyli szukaniem to podam adres i nr tel

 

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej

Strona www BIP : http://bip.transport.gov.pl/

Adres podmiotu

ul. Tytusa Chałubińskiego 4/6

00-928 Warszawa

telefon: 22 630-11-22

faks: 22 630-11-16

Adres e-mail info@mi.gov.pl

 

więcej numerów telefonów

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tych handlarzy "rób ten przegląd tak jak chcę, bo telefon do ministerstwa i zmienią ci te przepisy"

 

A niech dzwonią z całej Polski zobaczymy kiedy wyjdzie zmiana przepisów :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tych handlarzy "rób ten przegląd tak jak chcę, bo telefon do ministerstwa i zmienią ci te przepisy"

 

A niech dzwonią z całej Polski zobaczymy kiedy wyjdzie zmiana przepisów :evil::evil::evil:

 

bo sami przyznajcie co to za identyfikacjia tablic ktore przed chwila dostralem w urzedzie i zawiesilem na auto a po przegladzie zaraz oddam i zarejestruje na stale blachy?!!

odnoscnie zarejestrowanych to rozumiem tablica wraz z naklejka na szybie jest elementem identyfikacyjnym danego auta!! ale czasowka - ktora oddam a potem wezmie ktos inny i przyjedzie nastepnym autem to juz slabo identyfikuje pojazd - wiec wg mnie glubi przepis i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD wczoraj z TR.

bo sami przyznajcie co to za identyfikacjia tablic ktore przed chwila dostralem w urzedzie i zawiesilem na auto a po przegladzie zaraz oddam i zarejestruje na stale blachy?!!

odnoscnie zarejestrowanych to rozumiem tablica wraz z naklejka na szybie jest elementem identyfikacyjnym danego auta!! ale czasowka - ktora oddam a potem wezmie ktos inny i przyjedzie nastepnym autem to juz slabo identyfikuje pojazd - wiec wg mnie glubi przepis i tyle

Musisz się zagłębić w przepisy bo obecność TR to nie tylko kawałek pomalowanej blachy. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD wczoraj z TR.

bo sami przyznajcie co to za identyfikacjia tablic ktore przed chwila dostralem w urzedzie i zawiesilem na auto a po przegladzie zaraz oddam i zarejestruje na stale blachy?!!

odnoscnie zarejestrowanych to rozumiem tablica wraz z naklejka na szybie jest elementem identyfikacyjnym danego auta!! ale czasowka - ktora oddam a potem wezmie ktos inny i przyjedzie nastepnym autem to juz slabo identyfikuje pojazd - wiec wg mnie glubi przepis i tyle

Musisz się zagłębić w przepisy bo obecność TR to nie tylko kawałek pomalowanej blachy. :)

 

w przypadku stalych tak owszem

ale czasowki w zaden sposob nie identyfikuja auta - poniewaz moze miec je kilka aut to raz a dwa beda musialy byc wydawane bez zadnych oplat celnych itp wiec zadna to identyfikacja nic ona nie wnosi skoro po przegladzie jade je oddac i biore stale i jeszcze powinni wprowadzic ze powinienem wrocic wtedy na skp zeby zidentyfikowac stale ich mocowanie i zalegalizowanie!!! nadal uwazam ze ten przepis jest chory w przypadku aut sprowadzonych

 

[ Dodano: 12-10-2012' date=' 10:10[/i'] ]

Malbork bez tablic N , ale jest SKP która po szkoleniu w GDAŃSKU robi bez tablic i wystawia P

 

to moge potwierdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie łódzki WK odrzucił, wystawione przeze mnie, zaświadczenie z badania ponieważ pierwsza i druga strona zaświadczenia była wydrukowana po tej samej stronie kartki A4. Pani stwierdziła, że po zmianie przepisów, ma być po dwóch stronach kartki, na nic moje słowa że wzór zaświadczenia w 155 wyglądał identycznie. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani stwierdziła, że po zmianie przepisów, ma być po dwóch stronach kartki, na nic moje słowa że wzór zaświadczenia w 155 wyglądał identycznie.

Mówiliśmy już kiedyś co to jest Łódź , Tu się nawet zmiany traktuje dosłownie ( skoro na drugiej stronie, to na drugiej, po prostu jesteśmy bezradni ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie łódzki WK odrzucił, wystawione przeze mnie, zaświadczenie z badania ponieważ pierwsza i druga strona zaświadczenia była wydrukowana po tej samej stronie kartki A4. Pani stwierdziła, że po zmianie przepisów, ma być po dwóch stronach kartki, na nic moje słowa że wzór zaświadczenia w 155 wyglądał identycznie. :shock:

 

A to dziwne.Bo ja dużo zaświadczeń w tym tygodniu wystawiłem i jakoś było OK.I jak tu w Polsce mamy robić jednakowo skoro w jednym WK jest różne interpretowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nawet zmiany traktuje dosłownie

zapytaj dlaczego wydają DR niezgodnie z rozporządzeniem

 

Dz. U. z 2007 r. Nr 186, poz. 1322

ZAŁĄCZNIK Nr 3

WZÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO ORAZ OZNACZENIA KODÓW ZASTOSOWANYCH W TYM WZORZE

(format strony A6)

 

A6 = 105×148 mm

;D

5ae1a5366078b_str18.thumb.jpg.7c1ef44cc4b163f004ed79cebb6103ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuję na TUVPOL-u i po wpisaniu usterek drukarka wariowała przy drukowaniu zaświadczenia (drukowała bez "gwiazdek" na dole i nieograniczoną ilość zaswiadczeń). Coś musiało być nie tak w programie bo pojawiło sie nowe uaktualnienie do programu dotyczące tylko drukowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie łódzki WK odrzucił, wystawione przeze mnie, zaświadczenie z badania ponieważ pierwsza i druga strona zaświadczenia była wydrukowana po tej samej stronie kartki A4. Pani stwierdziła, że po zmianie przepisów, ma być po dwóch stronach kartki, na nic moje słowa że wzór zaświadczenia w 155 wyglądał identycznie. :shock:

 

Nie miałeś nożyczek :?: . Trzeba było zrobić "ciach" i już masz drugą stronę zaświadczenia :D:D:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.