Skocz do zawartości

JESIEŃ 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    25

  • blakop

    20

  • pentagram

    19

  • markes30

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Troszkę krótka ta lista.

 

Krótka, ale treściwa... Byłem już na spotkaniu na 70 osób, gdzie z większością nie było możliwości się poznać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna Lista chętnych na 27-08 godz 18-22

I Wpłacili i mają rezerwację

1. adam1501

2. ketiw38

3. skpauto

4. DMG1

5. max72

6 i 7 Psuj i Psujka (+dzieci)

7. blakop

8. abcs

9. GrzegorzŁódź

10. pentagram

11. baca9

12. Sebastian ZG

13. Olga

14. ijm

II konkretna deklaracja (czekam na wpłaty)

15. Jarek Żuk - (Jarek co z tobą ????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, że Ci co mają najbliżej nie przyjeżdzają

Waldku nie zawsze jest tak jak by się chciało :-( myślisz że nie chciał bym być z Wami ;( ale,

Dzięki ale niestety nie tym razem,wyjazd z dzieckiem do CZD jest ważniejszy

a tym bardziej choroba mojej Mamy :sad: wyjazd do specjalisty,życie to nie bajka,ale trzeba sobie jakoś radzić ,Sam mi opowiadałeś w Zaciszu,znowu jest mi nie dane poznać Maćka,Błażeja (Blakopa),Pena,Olgi,GrzegorzaŁódź ,Markesa i co mam zrobić :razz:No co i też mam blisko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu jest mi nie dane poznać Maćka,Błażeja (Blakopa),Pena,Olgi,GrzegorzaŁódź ,Markesa

 

No cóż, trochę przykro ale co się odwlecze to ........ :D, bądź dobrej myśli ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trochę przykro ale co się odwlecze to ........ , bądź dobrej myśli

To nasze życie to jedna dobra myśl :x zawsze :oops: daje mi jakoś radość ,te nasze spotkania,obojętnie gdzie :D czy na szkoleniach,czy na takich spotkaniach integracyjnych :P to coś nie zapomnianego :cool: a zapoznać się z tak zacnym gronem Wspaniałych ludzi to nie zapomniane wrażenia :) a resztą zapłacisz master kart :-P,powiem Tak

lub tak http://www.youtube.com/watch?v=nZz6XtdmOHY, ale tych katalogów Pen to Ci kurna :ok::hey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też taką mam nadzieję, bo na to najbliższe przyjechać nie mogę

 

Ja to już na drugie nie mogę dojechać :cry: :cry: pomimo tego że w "Centralnej Polsce" to chyba wszystkim odległościowo pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już na drugie nie mogę dojechać pomimo tego że w "Centralnej Polsce" to chyba wszystkim odległościowo pasuje

Odległość moż i jest nienajgorsza, ale termin nie pasuje.

Qnick, może jak będziesz u rodziców to zorganizujemy spotkanie w nieco mniejszym gronie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qnick, może jak będziesz u rodziców to zorganizujemy spotkanie w nieco mniejszym gronie

 

Zawsze chętnie ale na razie nie zapowiada się wyjazd w rodzinne strony :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głębokim żalem zawiadamiam Was że jednak nie wezmę udziału w imprezie tym razem :( z przyczyn bardzo ważnych i ode mnie niezależnych :( . Przepraszam wszystkich którzy poczuli się zawiedzeni i obiecuję zorganizować kolejne spotkanie wiosną 2014 roku.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecuję zorganizować kolejne spotkanie wiosną 2014 roku.

 

Jareczku na wiosnę jak tylko żaden kataklizm nie przeszkodzi organizuj ja sie piszę już dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co mam zrobić

 

Zawsze możesz wpaść tylko na wieczornego grilla :)

Darku pomijając sprawy osobiste - bo tak się zdarza - nie chcę nikogo personalnie rozliczać.

Poza tym, wskazywałem Piotrków Trubunalski :x

 

Chciałem tylko wskazać, że jak na rzeszę 10 000 diagnostów to ....... znalazło by się kilku tak jak Psuj pisze.

 

A jeżeli już jesteśmy przy planowaniu (oczywiście pomijając sprawy losowe i rodzinne) to temat założony w maju.

Chociaż przyszedłem z urlopu 02.09 to JA mam 6-8.09 wolne :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. W Lesznie też było ok. 20 osób czy tam ciut więcej... I jakoś były osoby i z Lublina(pozdro Daniel). Czyli jednak to nie odległość jest przeszkodą...

Są tacy co chcą i są tacy co lubią gadać, a jak przyjdzie co do czego... No trudno.

 

Życie pokazuje, że lepiej zgrana paczka 15-20 osób, niż spęd nie wiadomo kogo, nie wiadomo z kim...

Oczywiście myśląc o sprawdzonych osobach nie mam na myśli, że nie chciałbym poznać nowych użytkowników. Bardzo bym chciał!!! Tych starych (niektórych) też zresztą ;)

Ale cóż... Czasem okoliczności życiowe... czasami brak samozaparcia i determinacji... Nieważne. Ja wiem, że nawet w te 15 osób będziemy bawić się świetnie!! 8)

 

[ Dodano: 03-09-2013, 09:30 ]

PS Zobaczcie jak GK ma blisko - a też się nie zapisał... Dlaczego?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głębokim żalem zawiadamiam Was że jednak nie wezmę udziału w imprezie tym razem :( z przyczyn bardzo ważnych i ode mnie niezależnych :( . Przepraszam wszystkich którzy poczuli się zawiedzeni i obiecuję zorganizować kolejne spotkanie wiosną 2014 roku.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Nie no to DJ nam wypadł. I kto teraz zadba o oprawę muzyczną??? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cóż... Czasem okoliczności życiowe... czasami brak samozaparcia i determinacji...

 

Wypluj te słowa, bo mi Krystek zaczyna brzydko kaszleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.