Skocz do zawartości

Zabudowa Auta dostawczego Fiat Ducato


vingar

Rekomendowane odpowiedzi

Z reguły auta pod dalsze czynności homologacyjne mają w homo z pierwszego etapu 3500 kg z uwagą, że pojazd nie może być zarejestrowany na stałe bez dalszych czynności homologacyjnych.

Więc najprawdopodobniej ktoś dał ciała po zabudowie. (Śmiem sądzić, że świadomie. :x)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    11

  • Psuj

    6

  • biker100

    5

  • vingar

    5

Top Posters In This Topic

wpisem w dowodzie ze auto wazy 1700kg a na wadze pusty wychodzi około 2600...

 

Brawo Ty...

 

458 inspektorów ITD lubi to,

569 inspektorów ITD udostępniło to,

150 inspektorów ITD bierze udział w wydarzeniu,

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducato chyba nie miało wtedy wersji powyżej 3,5t DMC.

 

I teraz tak - masa własna 1700 kg to tak plus-minus goła rama pod zabudowę - a gdzie konstrukcja najazdu? Z drugiej strony - jeśli to tylko prosty najazd, to z czego on jest, że tyle waży?? :shock:

 

Psuj - ktoś kupił pojazd z takimi, a nie innymi wpisami w DR. Ma prawo się nie znać, jakie są realne wagi. Ja bardziej jestem ciekaw ile w takim DR było pieczątek z kolejnych OBT, gdzie diagności problemów nie widzieli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma prawo się nie znać, jakie są realne wagi.

 

Nie zgodzę się z Tobą, znaczy zgodził bym się jeśli by chodziło o blaszaka albo kontener. Ale osoba kupująca autolawetę, nie bierze jej do wożenia ziemniaków w workach. I MUSI mieć pojęcie o masach pojazdów, i MUSI wiedzieć, że nie każdy pojazd może załadować. A byle blaszak ducato waży dwie tony...

 

A wiara na ślepo, ze autolaweta waży 1700 to zwykła naiwność... a zresztą nie oszukujmy się... ilu laweciarzy nie wie jaka ma wagę jego laweta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu laweciarzy nie wie jaka ma wagę jego laweta.
szczególnie ci co ostro zajmują się sprowadzaniem pojazdów i handlem - największe cwaniaki ........którzy tylko udają nie wiedzących ,ale w innych tematach to fachowcy ... :shock: :shock:ostatnio takiemu nadepnąłem na odcisk i skończyło się na dywaniku u starosty........z chińskim ostrzeżeniem dla mnie..... :evil::evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio takiemu nadepnąłem na odcisk i skończyło się na dywaniku u starosty........z chińskim ostrzeżeniem dla mnie.....

oj tam zaraz :P

'' Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu"

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autolaweta o której pisze jest chyba od 2012 w PL, wszystkie przeglądy w dowodzie na jednej stacji.

I ja się nie znam, kupiłem bo to wyszło taniej niż wypożyczanie autolawet przez ostatnie lata. Nie zajmuje się transportem tylko woziłem swoje auto (1100kg) na zawody, miało być max 10x w roku. I miało byc do 3500 bo takie mam PJ.

I nie wiedział bym ze jeździłem autem 3500+ dopóki nie pojechałem na przegląd i diagnosta powiedział ze taka waga jest niemożliwa..

Narazie auto stoi bez przeglądu a ja muszę znowu wypożyczać bo w ten weekend vwmania a w przyszły kolejna runda GP 1/4 mili w Wilczych Laskach.

Bede informował co dalej z tym tematem, narazie pismo do poprzedniego właściciela żeby sobie zabrał bubla i oddal pieniądze.

 

Edyta, na ramie są aluminiowe najazdy, wygląda normalnie, jak autolaweta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiedział bym ze jeździłem autem 3500+

 

Ty nie masz auta 3500+, bo to nie ładowność wyznacza masę całkowitą. Ty masz auto 3500 o ładowności 900 kg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.