Skocz do zawartości

Patronat usterki drobne


Robert66

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do kolegów którzy używają programu PATRONAT. Otóż czy w waszych programach w czasie wystawiania zaświadczenia po wejściu w uwagi i kliknięciu na zakładkę usterki drobne tez nic się nie dzieje, czy możne wyświetla się lista usterek. Jak wpisujecie usterki? Z reki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    17

  • Grzegorz Łódź

    14

  • Lukasz0417

    13

  • biker100

    11

Jak wpisujecie usterki?

Najpierw na zaświadczeniu musisz zaznaczyć wynik POZYTYWNY-UD, wtedy będziesz miał dostęp do UD na drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .Dzięki za zainteresowanie i porady . Jak robię najpierw pozytywny ud to wyświetla komunikat o zlej kolejności .tak było na 9,1 teraz mam już 9,23 ale nie miałem możliwości przetestować.

 

[ Dodano: 08-01-2014, 11:53 ]

Juz sprawdziłem .Nie mogę pobrać usterki klawiszem insert do górnego okna.ani klawiszem enter.A jak jest u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .Dzięki za zainteresowanie i porady . Jak robię najpierw pozytywny ud to wyświetla komunikat o zlej kolejności .tak było na 9,1 teraz mam już 9,23 ale nie miałem możliwości przetestować.

 

[ Dodano: 08-01-2014, 11:53 ]

Juz sprawdziłem .Nie mogę pobrać usterki klawiszem insert do górnego okna.ani klawiszem enter.A jak jest u was.

 

Określam wynik pozytywny UD, przechodzę na drugą stronę, otwieram Usterki Drobne, zaznaczam daną usterkę i klikam dwa razy, wchodzi z automatu do pkt.1 w zaświadczeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, masz rację. Jeszcze przy 9,22 działało, wczoraj tak wpisywałem.

Dzisiaj po aktualizacji do 9,23 nie działa.

Jeszcze raz przepraszam mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam. Mam problem z dodawaniem usterek drobnych na zaświadczeniu przy wyniku Pozytywny-UD. Po klikięciu na przycisk "USTERKI" otrzymuję komunikat "OPCJA TYLKO DLA WYNIKU NEGATYWNY". Miał ktoś taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dasz UD to klikasz z lewej na usterki drobne,,,

 

[ Dodano: 14-03-2014, 15:27 ]

Być może masz zbyt starą wersję programu, ma być 9.33,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz zbyt starą wersję programu, ma być 9.33,,,

A nie 9.36 bo ja taką mam

 

Bo masz ostatnią aktualizację zrobioną, a Janusz jeszcze nie ;)

 

NAJNOWSZA WERSJA upgrade programu PATRONAT++ ( w. 9.36 z dnia 03.03.2014)

udostępniona w ramach NADZORU AUTORSKIEGO 2013,2014

 

http://www.patronat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie usterek drobnych. Wystawiam taką usterkę przy okresowym badaniu technicznym informując klienta, aby tą usterkę usunął, to czy za rok jak klient przyjedzie z taką samą usterką drobną, to wtedy powinien dostać negatywa? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.