Skocz do zawartości

Wezwanie na komendę


Qnick

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też z tego powodu za wesoło nie jest że kogoś wkopałem niestety
Parę lat temu miałem cos podobnego z Fordem Sierrą.DR cały w "autografach i stęplach" a nr.nadwozia niezgodny z DR.Zrobilem co było trzeba z mojej strony ale nie słyszałem zeby ktos z tego tytułu miał zabrane uprawnienia czy tez dostał skierowanie do "uzdrowiska"typu:Wronki,Goleniów itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Qnick

    11

  • grzegorz70

    6

  • JANUSZ60

    5

  • darkdog

    4

więc co, kilka lat nikt nie widział niezgodności czy.....

 

PANIE diagnosto ! a dlaczego PAN sądzi że tak było zawsze :?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałem zeby ktos z tego tytułu miał zabrane uprawnienia czy tez dostał skierowanie do "uzdrowiska"typu:Wronki,Goleniów itp.

Też miałem kilka przypadków z niezgodnym VIN i też nie słyszałem żeby ktoś miał takie problemy z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kilka przypadków z niezgodnym VIN i też nie słyszałem żeby ktoś miał takie problemy z tego powodu.

Ja też, ale jest jedno ale - ciekawe czy po poprawce numeru nie okazało się, że pojazd był kradziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANIE diagnosto ! a dlaczego PAN sądzi że tak było zawsze

 

Ja nic nie sądzę zobaczyłem że się nie zgadza i tyle, resztą będą zajmować się inni, tylko nie myślałem że to aż o Policję się oprze, myślałem że sam WK wystarczy. Jak do tej pory nie miałem do czynienia z taką sytuacją.

 

Co do tego czy coś było kombinowane się nie wypowiadam bo władny nie jestem od tego są inne osoby, choć zdanie swoje mam na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

parę razy miałem taką sytuację z Vin-em - zaświadczenie z wynikiem P, w uwagach opis sytuacji, klient do WK - poprawiony Vin w uwagach i wtedy pieczątka - i jak na razie WK nie robił problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę razy miałem taką sytuację z Vin-em - zaświadczenie z wynikiem P

 

Nigdy w życiu wyniku P w takim przypadku. Tylko i wyłącznie N i zatrzymanie DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pomijam wynik badania, zaświadczenie i całą procedurę ze strony SKP.

Tu potrzeba wołać michal_k, aby uprzejmy był wyjaśnić nie mi, co w adnotacjach robi VIN???

klient do WK - poprawiony Vin w uwagach i wtedy pieczątka
Kumam, że uwagi to adnotacje urzędowe w dowodzie, czy jak? :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak robiłem że P, poprawny VIN do uwag wraz z opisem + telefon do WK. Ale do czasu aż panowie z tdt się tego nie uczepili. Nawet naczelnik się z nimi wykłócał i... nic nie wskórał. :x Od tamtej pory N i zatrzymanie DR. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do czasu aż panowie z tdt się tego nie uczepili. Nawet naczelnik się z nimi wykłócał i... nic nie wskórał. :x

No wreszcie widzę TDT doczekało się roli, do której pretendują, a .........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak robiłem że P, poprawny VIN do uwag wraz z opisem + telefon do WK

 

A gdyby się okazało że ten VIN jednak nie był poprawny to dopuszczasz do ruchu lewiznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze dzwoniłem do WK i ustalałem sprawę co i jak. Najczęściej to literówka lub czeski błąd. No ale co było, a nie jest ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.