Skocz do zawartości

JESIEŃ 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Adam -jak mnie zabierzesz po drodze to się piszę -oczywiście paliwo dzielimy po równo :D:D

 

 

to ja się piszę ,ze zwiedzaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    54

  • ketiw38

    22

  • doli

    18

  • mmiodzio

    16

Top Posters In This Topic

i ja się nieśmiało piszę kajaki/zwiedzanie ponieważ nie dowiedziałem się czy żony będą na miejscu to biorę swoją :twisted: i jeszcze jedno pytanko czy poza mną będą tam grzyby ::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zawsze na wodzie. Należy zachowywać się ostrożnie!

W przypadku sterników łodzi żaglowych napędzanych wyłącznie siłą wiatru sternik utraci prawo jazdy, jedynie wówczas, gdy spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelnym bądź katastrofę w ruchu wodnym.

Podobnie sprawa ma się z pływaniem po pijanemu kajakiem bądź rowerem wodnym. Prawo jazdy utraci nie tylko ten, kto doprowadzi do katastrofy komunikacyjnej, ale sprowokuje sytuację zagrażającą poważnym wypadkiem.

Prawa jazdy nie można stracić na skutek samego tylko poruszania się pod wypływem alkoholu pojazdami nie mechanicznymi (np. wozem, dorożką, kajakiem). Uprawnienia zostaną odebrane jedynie w sytuacji, gdy taki kierujący dopuści się określonego przestępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Piotrek... A Bornego zwiedzić nie chcesz?? :?

 

Nie ukrywam, że w przypadku gdy 3-4 osoby będą w innej opcji będę się jednak starał przekonać je do opcji ogółu, bo to bez sensu takie wyłamywanie się...

Nie bójcie się tych kajaków - ja myślę, że to będzie wspaniała zabawa!! To jest normalna nizinna rzeka - czysty relaks nad wodą. Nie bójcie się nie wiadomo jakich przeszkód :)

 

Powiem też wprost - czekam przez weekend na deklaracje. Bo jak to ma być pierwszy weekend września to już czas się zbierać.

Potem się wycofuję z omawianej oferty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kupie to i umierać raźniej :D

 

-Niestety adam wie o czym pisze. :o

...ale jakbym mógł się dosiąść, to jestem za. :-D

kajaki/zwiedzanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale jakbym mógł się dosiąść, to jestem za
mów skąd to jakoś wszystko dopasujemy - oczywiście na PW bo wróg podsłuchuje ........................... :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Piotrek... A Bornego zwiedzić nie chcesz?? :?

 

Nie ukrywam, że w przypadku gdy 3-4 osoby będą w innej opcji będę się jednak starał przekonać je do opcji ogółu, bo to bez sensu takie wyłamywanie się...

Nie bójcie się tych kajaków - ja myślę, że to będzie wspaniała zabawa!! To jest normalna nizinna rzeka - czysty relaks nad wodą. Nie bójcie się nie wiadomo jakich przeszkód :)

 

Powiem też wprost - czekam przez weekend na deklaracje. Bo jak to ma być pierwszy weekend września to już czas się zbierać.

Potem się wycofuję z omawianej oferty..

 

Otwieraj oddzielny temat i zacznij zbierać kaę. Czasu zostało nie wiele. Chyba, że trefiłeś organizatorze? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że trefiłeś organizatorze? :evil:

 

Ty Brutusie... 8)

 

Zaraz spróbuję zliczyć kto się zgłosił i będziemy rozmawiali.

 

POWIEDZMY, ŻE DO KOŃCA DNIA CZEKAM NA ZGŁOSZENIA!!!

 

PS - Poza tym jedna uwaga - proszę nikogo tutaj nie określać jako organizatora. Skoro wracamy do idei, że to spotkanie kolegów, co bardzo mi się podoba swoją drogą, to trudno mówić o organizatorze. Organizujemy to wszyscy!!! Wspólnie!!! Zaryzykuję, że Solidarnie!!! :)

 

[ Dodano: 11-08-2014, 08:44 ]

PS - Szkoda, że modzi jak zwykle zawiedli i nie wycięli na moją prośbę mojej dyskusji z ketiwem. Uważam, że dyskusja jako taka mogła gdzieś zostać przeniesiona, natomiast strasznie zamula ten ten temat... Dla mnie moderowanie to nie tylko ostrzeżenia lub groźby ich udzielenia, ale właśnie układanie wypowiedzi, tematów itd... No tutaj jak widać inaczej to wygląda...

 

Chyba faktycznie założę nowy temat w tym układzie, bo tu już się trudno połapać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIEDZMY, ŻE DO KOŃCA DNIA CZEKAM NA ZGŁOSZENIA!!!

 

Moze to zbyt krotki termin, ale ja, zglaszam sie, poki mam jeszcze dostep do komputera... :)

 

Pardon, ale klawiatura mam chwilowo francuska, wiec trudno o polskie znaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem po co Ty się zgłaszasz, jak od dawna jesteś liczony?? :?

 

:D:D:D

 

Natomiast mam prośbę do @max72

Pisał o jakiejś "czwórce" z łódzkiego...Nawet o piątce były komentarze...

Mógłbyś to Kolego uściślić??

 

Bo nie ukrywam, że do wymaganej 15-tki się zbliżamy... Ale chciałbym jednak dograć szczegóły.

ZGŁOSZENIA PRZEDŁUŻAM DO PÓŁNOCY DZISIAJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem po co Ty się zgłaszasz, jak od dawna jesteś liczony?? :?
nie rozumiesz bo francuską klawiaturę Marek ma :evil: to jest clou jego wypowiedzi :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś to Kolego uściślić??

nie, nie mogę, to były luźne wypowiedzi, ja niestety z "jesieni" muszę zrezygnować, sezon urlopowy jeszcze trwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przesuniemy termin o miesiąc, czyli 3-5 października :?: , wiadomo we wrześniu dużo wydatków związanych ze szkołą i co niektórzy mogą nie wyrobić z kasą :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale październik to ja już bym jednak formułę zmienił, bo o tej porze z pogodą już różnie i impreza plenerowa raczej odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza plenerowa raczej odpada...
Gdzie Twój wrodzony optymizm, przecież istnieje coś takiego jak piękna złota polska jesień. Chociaż po takim lecie mało prawdopodobna, ale to już mój wrodzony pesymizm :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.