Skocz do zawartości

JESIEŃ 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Aleksandrówek
Ekstra. Podnieść cenę żeby Tata coś zarobił, a nie po kosztach, albo ze stratami ( przecież masę ryb wyłowiliśmy :D:D:D )

 

Kto wyłowił, ten wyłowił, ale rzeczywiście poniżej kosztów to przesada.

Większość z nas zniesie nieco wyższą cenę.

A tak nawiasem, rekordu Markeza i tak nikt nie pokona. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    54

  • ketiw38

    22

  • doli

    18

  • mmiodzio

    16

Top Posters In This Topic

OK

Propozycja jest następująca:

Jak poprzednio:

Piątek po 12 przyjazd, gril wieczorem we własnym zakresie, sobota - śniadanie i obiad w cenie, gril wieczorem we własnym zakresie, niedziela śniadanie w cenie po 14 sprzątamy i powoli się rozjeżdżamy.

Termin:

1. Ostatni weekend sierpnia 30-31

2. Pierwszy weekend września 06-07 (tak by było jeszcze ciepło ).

Spotkanie organizuje OSDS ( zbiera chętnych, wpłaty, wystawia zaświadczenie ze szkolenia )

Koszt 2 doby hotelowe x 100zł doba/ osobę = 200zł z czego 150zł dla mnie (faktura na OSDS ) 50zł na OSDS.

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to ?

Kwota 150 zł w ogóle nie podlega dyskusji :)

 

Natomiast jeśli chodzi o pozostałe 50 zł - to uwaga! negocjuję :D

Proponuję, aby organizator (OSDS) z tej kwoty przeznaczył po ok. 10 zł na zakup wspólnego mięsa na grilla (szczegóły omówi się w części zamkniętej).

 

Co Wy na to? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspólnego mięsa
Olgo co to za mięso? Mam nadzieje, że nie z dinozaura :x

A tak na poważnie to d mięcha przyprawy jakieś i cacyki by się zdały :hah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

Propozycja jest następująca:

Jak poprzednio:

Piątek po 12 przyjazd, gril wieczorem we własnym zakresie, sobota - śniadanie i obiad w cenie, gril wieczorem we własnym zakresie, niedziela śniadanie w cenie po 14 sprzątamy i powoli się rozjeżdżamy.

Termin:

1. Ostatni weekend sierpnia 30-31

2. Pierwszy weekend września 06-07 (tak by było jeszcze ciepło ).

Spotkanie organizuje OSDS ( zbiera chętnych, wpłaty, wystawia zaświadczenie ze szkolenia )

Koszt 2 doby hotelowe x 100zł doba/ osobę = 200zł z czego 150zł dla mnie (faktura na OSDS ) 50zł na OSDS.

Co wy na to ?

 

Trzy wypaśne posiłki i dwa noclegi za 75.00 na dobę, i jeszcze ściepa na OSDS. Markes i kto jest w stanie Cię pokonać?

Myślę, ze te 10.00 na grilla z funduszu organizacji, da się wyskrobać bez problemu.

Zgłaszam swój udział. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty gno...u. Ode mnie śmiesz pieniądze wołać??!! :D

 

Za to czego doznałem i na miejscu w lokalu i na stawach??

 

Chamstwo!! Panie Drogi!! :D

 

Proszę o ofertę specjalną dla mnie na PW... Z uwagi na straty moralne za zeszły rok... (pełen weekend) I może dla Olgi jeszcze - żeby mi miał kto masaże robić, bo domyślam się kolejnych zamachów :P

 

A jeśli chodzi o transport proszę skp-auto o aktualną ofertę na ten rok. Seby jeszcze nie pytałem, al wiem że na pewno jedzie, więc trasa ta sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już uśmieszka na końcu nie cytujesz Ty... :) Wybiórczy jesteś :)

 

A mało tego - w Lesznie jest możliwość transportu do okolicznych atrakcji jak i zgrania tego ze spotkaniem z OSPWK!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ofertę specjalną dla mnie na PW... Z uwagi na straty moralne za zeszły rok... (pełen weekend) I może dla Olgi jeszcze - żeby mi miał kto masaże robić, bo domyślam się kolejnych zamachów :P

Oferta specjalna dla blakopa 500zł / dobę. Opłata wynika z konieczności zatrudnienia ochroniarza by sam sobie, własnymi rękoma i nogami, krzywdy nie zrobił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazów lotniczych z uwagi na sytuację geopolityczną i stacjonowanie amerykańców w Łasku pewnie nie będzie w tym roku. Co Markiz??

 

Pierwszy weekend września? To niemal tuż tuż i w zasadzie już by trzeba działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiasz Janusz?
Tobie nie
markes30 napisał/a: 500zł / dobę
może Sebie lub Bertowi :cool::D To special price dla Ciebie :D
jakieś konkrety stawiamy
Ale o co chodzi? Po tylu spotkaniach wszystko jasne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.