Skocz do zawartości

JESIEŃ 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Za to użytkownik tego forum, który jest zarazem Prezesem OSDS-u nie wypiął się i podjął trud który ty storpedowałeś.

 

Przepraszam- co zrobił??? :shock:

Możesz poczytać tu http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=14293&postdays=0&postorder=asc&start=200

Są tam same konkrety, zresztą uważam, że nie warto do tego wracać, teraz.

 

I wierz mi, że wcale się do tego zadania nie pchałem jak ty, więc teraz myślę, że skoro już wiemy wszyscy, że jesteś organizatorem to proszę nie zaciemniaj obrazu tylko przedstaw konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    54

  • ketiw38

    22

  • doli

    18

  • mmiodzio

    16

Top Posters In This Topic

Cytat który tu podajesz świadczy wybitnie o tym, że nie zrozumiałeś/nie przeczytałeś postu Markesa ze zrozumieniem w kwestii cen... Co tu więcej mówić?? Trudno tu o konkretach mówić...

 

Ciągle też nie odnosisz się do tego dlaczego inni członkowie OSDS byli chętni pomysłowi Markesa, a Ty nie?? Trochę postawiłeś ich w niezręcznej sytuacji swoimi wypowiedziami. Nie sądzisz? Ale to oczywiście Wasza wewnętrzna sprawa, choć pokazuje na zewnątrz jak wygląda władza w OSDS 8)

 

Oczywiście, że to co uważam, to zaproponuję, a ogół zdecyduje, czy warto. A nawet gdybyśmy mieli jechać do Markesa to już dawno mu się zadeklarowałem, że pomogę w zbiórce kasy i tyle. Dla mnie to nie problem. Już razem z Olgą organizowałem jeden wyjazd jeśli pamiętasz, więc nie masz co mnie brać pod włos... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle też nie odnosisz się do tego dlaczego inni członkowie OSDS byli chętni pomysłowi Markesa, a Ty nie?? Trochę postawiłeś ich w niezręcznej sytuacji swoimi wypowiedziami. Nie sądzisz? Ale to oczywiście Wasza wewnętrzna sprawa, choć pokazuje na zewnątrz jak wygląda władza w OSDS 8)

Co Ci ten OSDS stoi w gardle :?:

Ja jako członej OSDS-u też zgadzam się na to spotkanie, tak samo jak członek społeczności forum Norcomu.

To, że zgadzam się na spotkanie będąc członkiem OSDS-u (i to w moim przypadku - prezes) to nie znaczy, że OSDS będzie organizatorem tej imprezy :!:

 

Jeżeli forumowicze nie zapytali organizacji OSDS czy będzie organizował spotkanie - to napisz wprost kto kogo w niezręcznej sytuacji postawił :?:

 

Jeżeli tego nie rozumiesz to znaczy, że teraz organizacją spotkania zajmie się OSPWK.

Pozdrawiam

Uważam, że wątek ten wyczerpałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli forumowicze nie zapytali organizacji OSDS

 

Ależ zapytali - poczytaj... Ale z tego co teraz czytam już wiem, że OSDS to TY i przede wszystkim Ciebie należało zapytać 8)

 

Ok - dla mnie też temat wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli forumowicze nie zapytali organizacji OSDS

 

Ależ zapytali - poczytaj...

Gdzie? wskaż źródło swoich informacji a potem pomawiaj, że OSDS to ja. Bo choć może i byłem słaby z polskiego to informacja:

Spotkanie organizuje OSDS ( zbiera chętnych, wpłaty, wystawia zaświadczenie ze szkolenia )

Nie kojarzy mi się z pytaniem.

 

Uważam, że posiadając informację, że OSDS nie będzie organizatorem mogłem podzielić się z nią na Forum

 

W dodatku prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy jak demokratycznie staramy się działać.

 

Więc albo przeproś że czepiasz się OSDS nie słusznie, albo swoją wypowiedź zakończ stwierdzeniem

"Spotkanie organizuje OSPWK zajmie się organizacją( zbiera chętnych, wpłaty, wystawia zaświadczenie ze szkolenia)"

 

"Teraz piłka po stronie OSPWK" :shock::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy wypaśne posiłki i dwa noclegi za 75.00 na dobę, i jeszcze ściepa na OSDS. Markes i kto jest w stanie Cię pokonać?

Myślę, ze te 10.00 na grilla z funduszu organizacji, da się wyskrobać bez problemu.

Zgłaszam swój udział. :D

 

Olgo co to za mięso? Mam nadzieje, że nie z dinozaura :x

A tak na poważnie to d mięcha przyprawy jakieś i cacyki by się zdały :hah:

 

Jarosław Żuk napisał/a:

Co Ty na to Psuj i Biker 100?

Jarku na obecną chwilę jak najbardziej :-D

 

Z tych wypowiedzi, również osób funkcyjnych OSDS można by wnioskować, że pomysł im się spodobał i były na tak...

Chyba nie tylko ja tak to odebrałem. Tym bardziej, że OSDS na tej ofercie miał też zyskać na działalność statutową wg pomysłu. Ale pytaj Olgi, Markesa, Skpauto, Bikera...

Ale przyszedł główny decydent i... :evil: Żebyś Ty chociaż jakoś dyplomatycznie i z wyczuciem to rozegrał... I Ty się dziwisz z krytyką pod swoim adresem? No proszę Cię... I co tak Ci o ten OSPWK chodzi?? Jak najbardziej gdyby Markes chciał moglibyśmy to przez OSPWK zrobić. Tylko po co, skoro większość osób tutaj to diagności, a nie pracownicy WK? Czasami się zastanawiam, czy Ty w ogóle wiesz o czym piszesz... :P

 

Może Ty zwyczajnie nie wszystko zrozumiałeś? :?

 

To powiedz - a nie ośmieszasz siebie, OSDS i innych Kolegów tej organizacji...

 

PS. Uważam, że ta rozmowa powinna mieć charakter jawny, ale warto by wyłączyć ją do innego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ty pisałeś:

I nie interesuje mnie, żeby takie spotkanie odbywało się pod auspicjami OSDS, forum NORCOM czy innego tworu. To ma być spotkanie lubiących się ludzi... Tak od pewnego czasu to zresztą postrzegałem szczerze mówiąc...

 

A co do OSPWK - jest u nich piłka w ogródku :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ty pisałeś:

blakop napisał/a:

 

I nie interesuje mnie, żeby takie spotkanie odbywało się pod auspicjami OSDS, forum NORCOM czy innego tworu. To ma być spotkanie lubiących się ludzi... Tak od pewnego czasu to zresztą postrzegałem szczerze mówiąc...

 

 

Tak - podtrzymuję to. Mi się ten pomysł nie podobał od samego początku. Z różnych względów o których nie będę tu pisał. Ale anie diagnostą, ani członkiem OSDS nie jestem - a takich jest tu większość na spotkaniach, więc głosu nie zabierałem otwarcie. Może właśnie dlatego, że mam wyczucie, którego Tobie brak.

Pytanie co to w ogóle ma do rzeczy co ja myślę? Ne o to Cię pytałem, tylko o to czemu coś, co podoba się kliku członkom OSDS, w tym funkcyjnym jest tak obcesowo negowane przez Prezesa? Czy Ty masz jednogłośny głos decyzyjny w imieniu OSDS??

 

A co do OSPWK - jest u nich piłka w ogródku :x

 

Jak jeszcze mi wytłumaczysz dlaczego niby diagności mieliby w formie finansowania spotkania zaproponowanej przez Markesa - bo o tym mowa - mieliby finansować OSPWK to masz u mnie butelkę Johny Walkera.

 

Ja Cię przepraszam - nie tego odbierz jako złośliwość, ale czy Ty w ogóle jeszcze wiesz o czym piszesz? Bo ja mam ważenie, że zaczynasz tracić kontakt z rzeczywistością... :?

 

Choćby mieszanie do tego wszystkiego OSPWK, które przecież nie ma nic wspólnego z tym spotkaniem, ani z diagnostami pokazujesz, że chyba nerwy Ci puszczają i szukasz takich bezsensownych osobistych wycieczek. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - podtrzymuję to. Mi się ten pomysł nie podobał od samego początku. Z różnych względów o których nie będę tu pisał.

A szkoda

Pytanie co to w ogóle ma do rzeczy co ja myślę? Ne o to Cię pytałem, tylko o to czemu coś, co podoba się kliku członkom OSDS, w tym funkcyjnym jest tak obcesowo negowane przez Prezesa? Czy Ty masz jednogłośny głos decyzyjny w imieniu OSDS??

To i ja zapytam

Dlaczego coś co podoba się kilku członkom OSPWK w tym funkcyjnym jest tak obcesowo negowane przez Prezesa? Czy Ty masz jednogłośny głos decyzyjny w imieniu OSPWK?

A co do OSPWK - jest u nich piłka w ogródku :x

 

Jak jeszcze mi wytłumaczysz dlaczego niby diagności mieliby w formie finansowania spotkania zaproponowanej przez Markesa - bo o tym mowa - mieliby finansować OSPWK to masz u mnie butelkę Johny Walkera.

I z wzajemnością:

Jak jeszcze mi wytłumaczysz dlaczego niby diagności mieliby w formie finansowania spotkania zaproponowanej przez Markesa - bo o tym mowa - mieliby finansować OSDS to masz u mnie butelkę Johny Walkera.

 

 

Ja Cię przepraszam - nie tego odbierz jako złośliwość, ale czy Ty w ogóle jeszcze wiesz o czym piszesz? Bo ja mam ważenie, że zaczynasz tracić kontakt z rzeczywistością... :?

 

Choćby mieszanie do tego wszystkiego OSPWK, które przecież nie ma nic wspólnego z tym spotkaniem, ani z diagnostami pokazujesz, że chyba nerwy Ci puszczają i szukasz takich bezsensownych osobistych wycieczek. :x

Nie musisz mnie przepraszać, ale czy mieszanie OSDS do tego wszystkiego, które przecież nie ma nic wspólnego z tym spotkaniem, ani z pracownikami WK lub innymi nacjami na tym forum jest w porządku?. Jeżeli chodzi o wycieczki osobiste to ty je stosujesz i próbujesz atakować mnie z braku argumentów - ale nie dziwię się temu są to metody sprawdzone na innych forach.

Więc oprócz tego co napisałeś o mnie:

zaczynasz tracić kontakt z rzeczywistością... :?
[Może właśnie dlatego, że mam wyczucie, którego Tobie brak.

To powiedz - a nie ośmieszasz siebie, OSDS i innych Kolegów tej organizacji...
Ale to raczej uwaga do samego ketiwa, któremu mam wrażenie słowa typu "wyczucie", "takt" i "dyplomacja" są chyba nieco obce...

 

na koniec zastanów się kto kogo zrobił w co jak przeanalizujesz swoje zdanie:

bo troszkę swoją wypowiedzią z co najmniej dwóch członków OSDS zrobiłeś tzw. dudków.

A w dodatku dał Tobie i innym powód do oczerniania OSDS-u jak i jego członków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego coś co podoba się kilku członkom OSPWK w tym funkcyjnym jest tak obcesowo negowane przez Prezesa? Czy Ty masz jednogłośny głos decyzyjny w imieniu OSPWK?

 

Matko Ketiw. Czy Ty czytasz co piszesz????

O czym Ty w ogóle piszesz??? Czy Ty w ogóle znasz władze OSPWK?? :shock:

:evil: I co Ci ludzie mają wspólnego z tym tematem?? :razz: Rozmawiałeś w ogóle z kimś z zarządu OSPWK, że mieszasz tą organizację i jej zarząd w tą sprawę?? :x

 

No i czemu szkoda, że mi się ten pomysł nie podobał, skoro i Ty sam na niego nie przystałeś?? Przecież Ty zaprzeczasz sam sobie takimi wypowiedziami... I Ty naprawdę się dziwisz, że ja piszę wprost, że chyba straciłeś kontakt z rzeczywistością?? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałeś w ogóle z kimś z zarządu OSPWK, że mieszasz tą organizację i jej zarząd w tą sprawę?? :x

Idziesz w dobrym kierunku ciepło ciepło......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego coś co podoba się kilku członkom OSDS w tym funkcyjnym jest tak obcesowo negowane przez Prezesa? Czy Ty masz jednogłośny głos decyzyjny w imieniu OSDS?

 

Tak miało brzmieć zdanie?? Czyli to była literówka? Pomyliłeś się, tak??

 

Ale to zdanie w tym brzmieniu jest bez sensu... :razz: Mi zadajesz pyania o działalność OSDS i podejmowanie decyzji w tej organizacji?? :shock:

 

Przepraszam, ale ja przestaję w ogóle Cię rozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blakop nie wiem co bierzesz, ale ja to chcę.

Muszę napisać zimno, zimno ...............(poszedłeś zw złym kierunku)

 

ale masz podpowiem i wskażę twoje zdaniem (bo wstawiłeś w moje) :evil:

Rozmawiałeś w ogóle z kimś z zarządu OSPWK, że mieszasz tą organizację i jej zarząd w tą sprawę?? :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ketiw, ale ja nie rozumiem Ciebie i Twojego toku myślenia oraz wypowiedzi. Cały czas jakoś zawile, jakieś zagadki. Dziecinada do potęgi

 

Z Twoich wypowiedzi nie wynika, czy Ty wystąpiłeś do zarządu OSPWK o organizację takiego spotkania (czy w ogóle te władze znasz), więc nie będę dalej uczestniczył w tej troszkę żałosnej dyskusji, a moderatora proszę o przesunięcie tych wątków do oddzielnego tematu. Bo do tematu za wiele nie wnoszą, a z drugiej strony chyba zasługują na uwagę jednak...

 

Pisz konkretnie, albo darujmy sobie... Zgadywanie zagadek i zawiłości Twojego toku myślenia i decyzyjnego ani mi w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko na moich barkach :-P

Dajcie mi jeszcze dzień, co?

 

Staram się po prostu załatwić coś nowego, tak żeby rzeczywiście coś tam skorzystać, a nie tylko nasiadówę przy grillu zrobić, a i żeby lokalizację zróżnicować...

I co tam blakop załatwiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz konkretnie, albo darujmy sobie... Zgadywanie zagadek i zawiłości Twojego toku myślenia i decyzyjnego ani mi w głowie...
ok to ja pomogę:

 

"Rozmawiałeś w ogóle z kimś z zarządu OSDS, że mieszasz tą organizację i jej zarząd w tą sprawę??"

teraz rozumiesz? Ketiwowi rozchodzi się o to, że najpierw na forum pojawił się pomysł Markes'a, a dopiero później rozpoczęły się jakiekolwiek rozmowy z kimś z zarządu stowarzyszenia. Prościej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko na moich barkach :-P

Dajcie mi jeszcze dzień, co?

 

Staram się po prostu załatwić coś nowego, tak żeby rzeczywiście coś tam skorzystać, a nie tylko nasiadówę przy grillu zrobić, a i żeby lokalizację zróżnicować...

I co tam blakop załatwiłeś?

To i ja się podepnę do pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADARZYCE koło Bornego Sulinowa (Polska północno-zachodnia, pogranicze woj.wlkp i zach.pom.)

 

Adres netowy:

http://www.kajaki-nadarzyce.pl/

 

I teraz - wariant - przyjazd wieczorem w piątek, nocleg, rano w sobotę śniadanie, po południu obiadokolacja, kolejny nocleg i rano w niedzielę po śniadaniu wyjazd to koszt taki "bazowy": 130 zł

 

Jak widzicie oznacza to, że zarówno piątek jak i sobota wieczrem oznacza to składkową imprezę ogniskowo-grilową we własnym zakresie. Przy domu jest spora wiata z miejscem do biesiadowania do białego rana.

 

Wyżywienie do uzgodnienia. Obiad dwudaniowy + kompot (!) ;)

 

I teraz co z atrakcji...

 

Otóż domek jest tuż nad samą rzeką. W sobotę od rana można ruszyć na kajaczki. Koszt:

Koszt wraz z transportem powrotnym (lub odwrotnie - transport do miejsca startu i spływ na miejsce pod dom) to będzie między 30, a 35 zł. Zależy ile osób popłynie.

Dla tych którzy przedobrza z balsamem A... ;) jest opcja posiedzenia przy stawach koło domu na rybkach. Koszt 10 zł (ryby trzeba wypuścić).

 

Poprosiłem o krótką opcję spływu - ot tak rekreacyjnie, a na resztę soboty można by podjechać do Samego Bornego Sulinowa. Zwiedzanie najciekawszych miejsc z przewodnikiem (transport zapewniony przez organizatora) - 25 zł

 

Jak ktoś nie bardzo wie co to jest Borne i co można tam zobaczyć to proszę pisać - opiszę :) Ale o zalety i uroki okolic Bornego trudno przecenić

 

Jest to taki w miarę oszczędnościowy pakiet. Zależało mi na cenie, a nie na wodotryskach typu przejażdżki czołgiem i nocne manewry wojsk ZSRR :evil:

 

Reasumując:

130 zł - kwota bazowa za pobyt

35 zł - kajaki

25 zł - zwiedzanie z przewodnikiem i transportem

______

 

190 zł łącznie.

 

Do tego trzeba by doliczyć parę zł na mięsiwo + przyprawy piątkowo/sobotnie. Wyjdzie zatem nieco ponad 200 zł proponowane na początku tego tematu, ale w tym jak widzicie są już też atrakcje zawarte. Można zrezygnować - będzie taniej. Ale czy tylko o taką nasiadówę chodzi?Chyba warto troszkę też poruszać się, pozwiedzać, co?

 

Wszystko jest przeliczane na 20 osób i jest to optymalna, ale i maksymalna liczba osób na tą lokalizację. Gdyby było więcej osób nocleg w tzw. domku holenderskim dla kilku wybrańców (kilka kanap jest podwójnych - info dla Seby i Berta) :lol:

 

Zauważcie, że wszystko jest już liczone z transportem na miejscu, tak żeby każdy mógł wypoczywać "na luzie" :) Samochody na parkingu i wszędzie jesteśmy wożeni.

Program jest do uzgodnienia. Wcale nie musimy bawić się w kajaki, a pozwiedzać sobie tylko Borne dokładniej. A i odwrotnie - można się skupić tylko na kontakcie z przyrodą, a zwiedzanie odpuścić. Ale myślę że spokojnie można obie rzeczy połączyć.

 

Wszystko do ustalenia. Aha - właściciel jest rzeźnikiem i myślę, że ewentualnie w dostawie jakiegoś przedniego mięsiwa - nie z marketu - pewnie by pomógł, ale nie ustalałem tego jeszcze. Organizację wieczorów raczej polecił nam robić we własnym zakresie... Jak to ujął - wg własnych upodobań i we własnym tempie :)

 

SŁUCHAM. CZY SĄ CHĘTNI NA TAKI WYJAZD. OKREŚLIĆ TRZEBA BY SIĘ W MIARĘ SZYBKO.

 

WAŻNE: Nawet jeśli traktujemy to jako wstępną deklarację, proszę o określenie się, poprzez dopisanie np. KAJAK/ZWIEDZANIE/RYBY lub NIC, jaka forma aktywności podczas pobytu go interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data - czy 05-07.09.2014?

 

Taka była na początku propozycja i o taki też termin pytałem. Wcześniej już nie ma co myślę. Za późno na to...

Jeśli są propozycje innych terminów to słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.