Skocz do zawartości

JESIEŃ 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Znów ja mam się wszystkim zająć?
Dowcipniś :-D
jak to na czarnego konia przystało ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    54

  • ketiw38

    22

  • doli

    18

  • mmiodzio

    16

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Panowie bardzo jest mi miło że zbiera się fajna i pokaźna ekipa ale obawiam się ze spotkanie nad morzem w miesiącu wrześniu raczej nie wypali :-( .

Koszty są znaczące tzn. wysokie jak na wrzesień od 280 do 350 zł. (myślę że przesadzili), natomiast w październiku gro ośrodków jest już nieczynnych. Tak mi przykro że tak wyszło ale w miesiącu wrześniu spotkanie odpada. Rozejrzę się za miejscami w październiku jeśli oczywiście wam ten miesiąc odpowiada jeszcze (może być troszkę chłodno). Jak na razie jesień 2014 jest w zawieszeniu :-( . Jeśli coś fajnego uda mi sie namierzyć za rozsądną cenę, natychmiast się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogło być tak pięknie
czemu od razu tak pesymistycznie -jak chłopaki powiedzieli to na pewno się postarają aby coś zorganizować :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam w Lesznie. :)

Tam we wrześniu całe weekend-y mają już zajęte. Ewentualnie można by piątek-sobota i to tylko 12-13 i 19-20 - na sobotę sala (ta na dole z bilardem itd.) by była, ale niestety pokoje już zarezerwowane.

W październiku jeszcze mają wolne weekend-y: 10-12, 17-19 i 24-26.

Jakbyście tam chcieli - nie ma problemu. Jeden telefon i załatwione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty są znaczące tzn. wysokie jak na wrzesień od 280 do 350 zł. (myślę że przesadzili
może w trakcie zapytania o cenę nie pytać się o cenę konferencji tylko nazwać to raczej spotkaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba MIG-iem ;)

Zakopane też nie było mi po drodze, ale dla chcącego nic trudnego, 7 h i też na miejscu. Jedynym kompromisem jest chyba posiadłość Markiza, która znajduje się na, mniej więcej, środku kraju i wówczas wszystkim tyle samo :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba MIG-iem ;)

Jedynym kompromisem jest chyba posiadłość Markiza, która znajduje się na, mniej więcej, środku kraju i wówczas wszystkim tyle samo :-D

:ok:ok:ok:ok;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane też nie było mi po drodze, ale dla chcącego nic trudnego, 7 h i też na miejscu.
to fakt nie podlegający dyskusji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane też nie było mi po drodze, ale dla chcącego nic trudnego, 7 h i też na miejscu.
to fakt nie podlegający dyskusji.

Adam, w sumie to żaden wyczyn :D

Byli też tacy, którzy jechali dłużej, bo np. musieli dojechać m.in. pociągami albo bo mieli do przejechania caaałą Polskę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie. Nie miałem najdłuższego odcinka do pokonania, nie mniej jednak to nie kilometry są przeszkodą do spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy to będzie Leszno, czy Świnoujście, to jedno jest pewne - jeśli to ma być koniec września, początek października, to trzeba się decydować już. Na 3-4 osoby bazę zawsze się znajdzie. Zorganizowanie pobytu +/- 20 osobom, plus sala wspólna itd. to już inna sprawa.

 

Leszno słyszeliście - aktualne. Markiz niech się wypowie czy Jego lokalizacja aktualna i rozsądźmy coś konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markiz obiecywał wrześniowe pokazy lotnicze w Łasku :) - trzymam go za słowo. Jak dla mnie, Aleksandrówek dużo bliżej i tak jakoś bardziej pośrodku :evil::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandrówek
Ekstra. Podnieść cenę żeby Tata coś zarobił, a nie po kosztach, albo ze stratami ( przecież masę ryb wyłowiliśmy :D:D:D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.