Skocz do zawartości

Korekta plików do cepik


Góral81

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    36

  • Psuj

    23

  • biker100

    20

  • firestorm

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

POZDRAWIAM koledzy ,ja już przesłałem z programu SKP JAPA jutro sprawdzę czy doszło,

dzwoniłem do osób które wysłały te pisemka do Starostwa i Pan powiedział że terminy są ustalone po to żeby wszyscy na raz nie wysyłali ,odnośnie terminów jeśli program nadal nie daje rady dzwonić do producenta i z nimi ustalać .POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.CZY KTOŚ JUŻ WYSYŁAŁ PLIKI Z PATRANATA ITS.OPIS PLIKU?POCO TE KODY TERYTORIALNE?Z GÓRY DZIĘKUJE

 

[ Dodano: 22-06-2014, 22:21 ]

ZAWSZE WYSYŁAŁEM NP 10062014 11062014 A TERAZ DOSŁAŁEM ORZECHA DO ZGRYZIENIA.POZDRAWIAM

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych kodów nie kumam.

 

Nie Ty jeden :-D

 

I znowu UNIA :-P

 

"...Nomenklatura Jednostek Terytorialnych do Celów Statystycznych (NTS) została wprowadzona Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 listopada 2007 r. (Dz. U. 2007 Nr 214, poz. 1573, z późn. zm.*) i weszła w życie z dniem 1 stycznia 2008 r.** Została opracowana na podstawie rozporządzenia (WE) nr 1059/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 26 maja 2003 r. w sprawie ustalenia wspólnej klasyfikacji Jednostek Terytorialnych do Celów Statystycznych (NUTS) (Dz. Urz. UE. L 154 z 21.06.2003, z późn.

zm.).

Nomenklatura Jednostek Terytorialnych do Celów Statystycznych (NTS) to uporządkowany wykaz nazw jednostek terytorialnych i przypisanych im symboli terytorialnych występujących na poszczególnych poziomach podziału terytorialnego kraju, wykorzystywany w procesie zbierania danych statystycznych, gromadzenia, przechowywania i opracowywania zebranych danych oraz ogłaszania, udostępniania i rozpowszechniania wyników badań statystycznych w przekrojach terytorialnych.

 

http://stat.gov.pl/statystyka-regionalna/jednostki-terytorialne/nomenklatura-nts/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych kodów nie kumam. W tym piśmie to one jakieś inne są...

Ważne, abyś wiedział kiedy wysłać, śląskie ma 24, więc wysyła od 25 sierpnia przez dwa tygodnie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Norcomem - programiści siedzą w piwnicy i walczą z Cepem - przy najbliższej aktualizacji "system" zrobi to za nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde województwo ma odrębny kod.Województwa od 00 do 00 wysyłają w odpowiednich tygodnia,by nie było młynu. :) Sprawdź jaki kod twoje województwo

 

[ Dodano: 23-06-2014, 12:59 ]

WOJ 34 DO 40 TYDZIEŃ TYDZIEŃ 37 I 38,61 I 64 TYDZIEŃ 38 I 39, 65 DO 68 TYDZIEŃ 40 I 41

 

[ Dodano: 23-06-2014, 13:12 ]

Numery poszczególnych województw znajdziesz na stronie GUS

 

[ Dodano: 23-06-2014, 13:14 ]

http://zylla.wipos.p.lodz.pl/ut/kody-GUS.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z TUVPOL? Jaki nr wersji jest gotowy do wysyłania poprawionych paczek?

Myślisz, że jest już taki ? zadzwoń do autora ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może są to wydziały komunikacji lub stacje nie cywilne tymi kodami oznaczane ????

Z czym Wy macie problem, bo nie rozumiem, masz wykaz kodów w którym odnajdujesz swój powiat i wysyłasz według zaleceń ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wykaz kodów

 

Tylko ten wykaz kodów nijak się nie pokrywa z tym pismem

 

08 61 01 1

 

Dla mnie jest taki kod - i co z tego? Zwróć uwagę, że w piśmie są kody dwucyfrowe. Ale w danych gus już mamy 7-8 cyfr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma tu znacznie kod powiatu

 

Czyżby? Przecież numery powiatów się powtarzają. Dopiero w zestawieniu z numerem województwa są inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.