Skocz do zawartości

Ostatnie pytania opisowe


iii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • krzysztofk89

    33

  • Grzegorz Łódź

    28

  • adam1501

    18

  • lok

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moje zdanie jest inne.Uczcie się przepisów a nie pytań.Pytania w testach mogą być różne ( inaczej sformułowane) ale odpowiedź jedna zgodna z dziennikiem ustaw.

Dokładnie, a dopiero w treści odpowiedzi (spośród których masz wybrać) ma autor pole do popisu,,,

Wiadomo ze tak będzie ale zawsze to jakies ukierunkowanie na tematy. Pozdrawiam

Co do niektórych pytań masz rację, jednak w większości tylko znajomość parametrów, danych czy definicji zapisanych w ustawach i rozporządzeniach pomoże Ci w wybraniu właściwej odpowiedzi,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze tak będzie ale zawsze to jakies ukierunkowanie na tematy. Pozdrawiam

Jeśli tak bardzo Ci zależy jakie pojawiają się różne pytania skorzystaj z opcji "szukaj". Jest tego naprawdę bardzo dużo.Klikasz szukaj,wpisujesz pytania testowe lub test,odznaczasz egzaminy TDT i klikasz szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak bardzo Ci zależy jakie pojawiają się różne pytania skorzystaj z opcji "szukaj". Jest tego naprawdę bardzo dużo.Klikasz szukaj,wpisujesz pytania testowe lub test,odznaczasz egzaminy TDT i klikasz szukaj.

 

I ja tak sie przygotowywałem do swoich egzaminów. Jeśli chce się poszukać to sporo sie ich tu na forum znajdzie. Jednak trzeba brać poprawke na aktualizacje (zmiany) przepisów a nie ślepo wykuwać odpowiedzi. By po egzaminie, przy czytaniu wyników nie "zrobić rybki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

05.02 13:30 Poznań

 

Przyczepa-cysterna po wypadku: Jakich dokumentów zażądać, jaki rodzaj i zakres badania, opisz szczegółowo pomiar zbieżności, jakie dokumenty wystawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać linka?
opcja "szukaj" nie można zawsze na tacy ... trochę własnego zaangażowania bo później są "skoczki" co wiedzą tylko jak założyć temat ze swoim problemem... a od siebie to tylko witam... :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
były aż tak proste, że nie warto ich podać innym

To nie tak.Po prostu "jak bida to do .....a po bidzie mam Cię w d..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panowie! Możecie odpowiedziec do mojego postu jakie pytania opisowe były po wznowieniu egzaminów (bez odpowiedzi), ułatwiło by to niektórym zdającym z czym mogą mieć do czynienia. Na odpowiedzi typu "szukaj forum" z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Poznaniu rano było

opisz jak zbadasz ustawienie i światłość świateł drogowych i mijania w pojezdzie z 4 reflektorami z czego 2 są mijania i drogowe a 2 tylko drogowe.

Pojazd jest wyposażony w żarówki halogenowe i ustawianie świateł automatycznie ( pokrętło

do ustawiania świateł )

jakie wstępne czynności dokonasz i jak sprawdzisz czy reflektor nie jest przystosowany do ruchu lewostronnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Krakowie

 

o 8:30 - takie samo pytanie jak w poznaniu, o sprawdzenie świateł mijania i drogowych.

 

o 13:30 - Opisz szczegółowo jak przeprowadzisz pomiar siły hamowania przyczepy dmc 1200 kg wyposażonej w hamulec najazdowy na stanowisku płytowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. "Pierwsze wyklucza drugie" byłoby w przypadku wstępu "pojazd wyposażony w lampy wyładowcze".

Autor miał na myśli automatyczny układ pozycjonowania reflektora po zadaniu poziomu z pozycji kierowcy przy pomocy pokrętła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trzeba "zadać" położenie, to nie następuje to automatycznie. Wg mnie, albo jest sterowane przez kierowcę, albo steruję automatycznie "samo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo steruję automatycznie "samo".

A, to dlatego niektórzy diagności w ogóle nie sprawdzają ustawienia ksenonów, no bo skoro się same ustawiają ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to dlatego niektórzy diagności w ogóle nie sprawdzają ustawienia ksenonów, no bo skoro się same ustawiają ,,,

Ustawiasz tylko punkt wyjściowy, ale nie o tym mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ponowny egzamin i lipa .Pytanie ,może nie dokładnie zapamiętałem ale może się przyda.Na pierwsze badanie techniczne ,przyjechał sprowadzony pojazd cysterna FL 24000DMC zarejestrowany 2007r ,opisz przebieg badania i szczegółowy zakres badania.

Bardzo zdziwiło mnie słowo "pierwsze" przecież nie ma pierwszych badań.Może chodziło o pierwsze ADR?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego pytania.

 

[ Dodano: 21-04-2015, 10:16 ]

Dodam,bylo to 05.03.2015 Kraków 13.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.