Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      Paprock
      Paprock
      4
    2. 2
      mirek_handlarz
      mirek_handlarz
      3
    3. 3
      aboz
      aboz
      2
    4. 4
      lokiec3
      lokiec3
      2
    5. 5
      cezary
      cezary
      2
  • Aktualne posty

    • kothianin
      Czy komuś udało się zarejestrować samochód osobowy z kreską (myślnikiem) w pozycji E dowodu rejestracyjnego? Mam podobną jw. sytuację: otrzymałem pismo z TDT, że pojazd nie posiada numeru VIN tylko dwunastoznakową cechę identyfikacyjną (z myślnikiem w środku), przy rejestracji czasowej w Wydziale Komunikacji nie potrafili wprowadzić znaku specjalnego. Chcę uniknąć niezgodności przy rejestracji końcowej między wpisem w dowodzie rejestracyjnym a faktycznym numerem widniejącym na TZ i nadwoziu. Czy wiecie może gdzie jakiś Wydział Komunikacji jest w stanie to ogarnąć?
    • hobbystapol
    • Rafi90
      Aż tak daleko bym nie wybiegał. Ja, jeśli jest totalny złom to po prostu odstępuje od badania bo nie chce mi się babrać z klientami i ich humorami. Są granice kiedy można dać P, są kiedy dajesz N, ale totalne zgliszcza po prostu przeglądam i wyrzucam. Może to niezgodne z ustawą ale pracuje sobie spokojnie i nikt mi nie skacze, nie marudzi itd Mój święty spokój to rzecz o którą dbam zarówno w pracy jak i w domu. I to jest najważniejsza rzecz jaka się dla mnie liczy. A w głębokim D mam to co ktoś chce.
    • lokiec3
      Zgodnie z rozporządzeniem przy UN poza wymienieniem usterek nie musisz pisać nic, z automatu pojazd nie może się poruszać po drogach. W przypadku UP nie masz prawa napisać zakazu jazdy, masz prawo ograniczyć sposób używania pojazdu i określić warunki używania. Żeby mieć chronioną d..ę w przypadku gdy stwierdzisz, że usterka zagraża bezpieczeństwu lub ochronie to tylko UN. W takiej hipotetycznej sytuacji: jak pojazd będzie miał tak wybitą końcówkę, że może zaraz wypaść a dasz UP i po wyjeździe ze stacji ona wypadnie i narobi bigosu to masz prze...ane pomimo, że dałeś N. I nie ma tu znaczenia czy powiesz klientowi czy nie, że nie powinien się takim pojazdem poruszać. Wg zaświadczenia z UP wynika coś innego. Inna sytuacja gdzie włos ci z głowy nie spadnie; np brak świateł postojowych - pozycyjnych. Wynik oczywiście N, UP i w uwagach zakaz poruszania od zmierzchu do świtu i warunkach zmniejszonej przejrzystości. Sprawa czysta i d..pa chroniona. Pozdrawiam.
    • hobbystapol
      Każdy może mieć inne zdanie, jeden posadzi drugi wypuści jeszcze trzeba dodać wątek przynależności politycznej a będzie pełny obraz bezprawia. Wg. kolegów żeby mieć w pełni kryte cztery litery to przy każdym wyniku N trzeba obowiązkowo dopisać zakaz dalszej jazdy?
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 525
    • Najwięcej online
      1 667

    danpe
    Najnowszy użytkownik
    danpe
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.