Skocz do zawartości

CEPIK 2.0


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

witam wsztstkich

-po tej ostatniej aktualizacji nie drukuje mi na fakturach pod numerem oznaczenie -kopi-orginał

 

-program norcom sql-kasa fiskalna połączona z kompem

-a jak to uwas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowie się ktoś z użytkowników Patronatu, czy jest u Was opcja pracy dwóch diagnostów jednocześnie? W filmikach instruktarzowych jest niby opcja pause ale u mnie tego nie widzę, a czasami są takie momenty, kiedy by sie to przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest u Was opcja pracy dwóch diagnostów jednocześnie?

Jest .Po wprowadzeniu pojazdu ,pobraniu danych z CEP-a okno Historia zmieni się na Pamiętaj .

Klikasz na Pamiętaj i może drugi diagnosta zaczynać badanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BarAnt, jest możliwość, jak rozpoczniesz badanie pojazdu, wpiszesz dane, pobierzesz z cepiku to zakładka "historia" zmienia się na "pamiętaj" klikasz i masz dany pojazd w tzw badaniu w toku i możesz rozpocząć drugiie, jak chcesz do poprzedniego wrócić klikasz historia i wchodzisz mając ten pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zassiesz dane z CEP to u góry po prawej stronie pojawia się przycisk "pamiętaj" klikasz i program schodzi na pasek - wtedy kolega może się zalogować i rozpocząć badanie. Ty wracasz logujesz się dajesz nowe badanie i u góry po prawej stronie klikasz na "historia" podejmujesz z listy swoje badanie, które jest w "toku".

 

 

Byli szybsi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomocną odpowiedź. Ogólnie pracujemy po jednej osobie na zmianie, ale często jest szef na miejscu i też ma uprawnienia i właśnie w takich momentach, gdy przyjadą dwa auta jednocześnie ta opcja się przyda. Jeszcze raz dzięki.

 

[ Dodano: 13-12-2017, 08:48 ]

W sumie ta opcja może się również przydać robiąc badanie okresowe plus dodatkowe, jako dwie osobne pozycje w rejestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o teorii,

czy wykonał już ktoś z Was dwa różne badania w tym samym czasie ???,

bo u mnie po pobraniu danych pojazdu z Cepa okienko pamiętaj jest nieaktywne,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JANUSZ60, w moim przypadku w praktyce wszystko jest aktywne i w każdej chwili mogę się przełączyć pomiędzy pojazdami zapisanymi jako będące w toku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wykonał już ktoś z Was dwa różne badania w tym samym czasie ???,
Robiliśmy razem ze zmiennikiem dwa BT w jednym czasie, a ostatnio udało mi się wykonać BT zestawu na trybie asynchronicznym. Problem mam tylko po prerejestracji, bo Patronat nie daje mi możliwości wrzucenia BT w poczekalnię i zmiennik czeka przy pierwszorazowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu jest zonk - lepiej by było dwie instancje programu mogły funkcjonować jednocześnie - byłoby to rozwiązanie na pewno bardziej elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo u mnie po pobraniu danych pojazdu z Cepa okienko pamiętaj jest nieaktywne

Zauważyłem, że ono przestaje być aktywne , po którymś

tam wpisie - po którym, jeszcze tego nie namierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - po czwartej wymienianie ze zmiennikiem w trybie asynchronicznym - wychodzi 8 badanie - nie wiem czy to prawidłowość jakaś - u nas to tak wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.