Skocz do zawartości

Stacja SQL - Cepik 2.0


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    86

  • Psuj

    37

  • laptop

    34

  • IVVO

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Diagnose napisał/a:

U mnie połączył się z Cepem ale jak wpisuje numer rejestracyjny pojazdu wyskakuje komunikat "W bazie danych nie znaleziono pojazdu.Nie można wyszukiwać danych na datę z przyszłości [sKP-20032/].Ktoś miał podobny problem?

U mnie też wyskoczył taki błąd ale dlatego że wpisałem Nr Rejestracyjny i Datę w Kraju ale jak wpisałem VIN to poszło bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawidłowy czas w komputerze !

 

Panie Norbercie czas ustawiony jest prawidłowo i godzina również.Pierwsze co to to sprawdziłem.

 

Wpisujesz numer rejestracyjny z data pierwszej rejestracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawidłowy czas w komputerze !

 

Panie Norbercie czas ustawiony jest prawidłowo i godzina również.Pierwsze co to to sprawdziłem.

Czas ma grać co sekundy. Nie wystarczy że grają minuty. Pisane było wcześniej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnose napisał/a:

U mnie połączył się z Cepem ale jak wpisuje numer rejestracyjny pojazdu wyskakuje komunikat "W bazie danych nie znaleziono pojazdu.Nie można wyszukiwać danych na datę z przyszłości [sKP-20032/].Ktoś miał podobny problem?

U mnie też wyskoczył taki błąd ale dlatego że wpisałem Nr Rejestracyjny i Datę w Kraju ale jak wpisałem VIN to poszło bez problemu.

 

Też to miałem. Zależy jaka jest wpisana data pierwszej rejestracji. W Polsce czy zagranicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wyskoczył taki błąd ale dlatego że wpisałem Nr Rejestracyjny i Datę w Kraju ale jak wpisałem VIN to poszło bez problemu.

przez pewien czas minuty Twego kompa "nie pokrywają się" z minutami czasu wzorcowego, a potem już pokrywają się i temi za drugim razem Ci weszło. Temu najbezpieczniej czas zsynchronizować z timenist lub innym serwerem.

 

[ Dodano: 15-11-2017, 17:50 ]

 

Też to miałem. Zależy jaka jest wpisana data pierwszej rejestracji. W Polsce czy zagranicą

nie pisz , jak tu cenzuralnie określić? głupot, bo to nieprawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysłać zaległe badania do CEP z 10.11.2017

 

[ Dodano: 15-11-2017, 18:24 ]

Pytanie do Pana Norberta ,czy zaległe badania do CEP z 10.11.2017 można jakoś wysłać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest :D

Na końcu tej caaaałej listy...

Spóźnialski jakiś, od kwietnia się zbierał z BT. Szkoda, że na czerwono tego nie wyrzuca. "Akordowcy" mogą nie zauważyć...

negat.jpg.2665357e756b45f930b7d94ea42810ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić? Wynik badania N za brak wpisu gaz w DR, Cepik nie chce przyjąć badania w w programie nie jest to UI ale dalej UD. Usterka wpisana ręcznie.

5ae1a80c44f15_Beztytuu.png.9370e24d7c1ff5173756770cafec68fe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czas zmieniłem co do sekundy i cep działa.Mam tylko pytanie ostatnie z czytuje czytnikiem dowód łączy się z cepem wybieram rodzaj badania i dlaczego nie wyskakuje mi dokument płatności tylko od razu badanie techniczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

chciałem zapytać czy ktoś może maiła taką sytuację.

Robiłem badanie dodatkowe na HAK i nie mogę go teraz przesłać do CEPIKU.

Wyskakuje komunikat, że "Wybranego rodzaju BTP nie znaleziono w systemie CEPIK!"

Robiłem inne badania dodatkowe na VAT i USTERKI i [też w trybie awaryjnym] przeszły a HAK jest z czerwonym kółkiem.

HAK.jpg.6b521373f741c8767699e3e7e4dcb1db.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce cepik to nie przesyłaj, w rejestrze masz, zaświadczenie wydałeś, kaskę zarobiłeś, klient pójdzie do wk a tam i tak zonk, wrzuć na luz, naprawdę warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić? Wynik badania N za brak wpisu gaz w DR, Cepik nie chce przyjąć badania w w programie nie jest to UI ale dalej UD. Usterka wpisana ręcznie.

 

Punkt 10.5 Brak adnotacji w DR... odnośnie gazu...to u mnie jest drobna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

chciałem zapytać czy ktoś może maiła taką sytuację.

Robiłem badanie dodatkowe na HAK i nie mogę go teraz przesłać do CEPIKU.

Wyskakuje komunikat, że "Wybranego rodzaju BTP nie znaleziono w systemie CEPIK!"

Robiłem inne badania dodatkowe na VAT i USTERKI i [też w trybie awaryjnym] przeszły a HAK jest z czerwonym kółkiem.

 

Mi też HAk na dodatkowym wisi nie przekazane, a okresowe z N, też bo nie ma aktualnych usterek UD i UI, po zmianach. :razz:

HAK jako inna czynność też nie przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić? Wynik badania N za brak wpisu gaz w DR, Cepik nie chce przyjąć badania w w programie nie jest to UI ale dalej UD. Usterka wpisana ręcznie.

 

Punkt 10.5 Brak adnotacji w DR... odnośnie gazu...to u mnie jest drobna...

 

Jesteś do tyłu z przepisami jak widzę.

 

o matko! przecież to proste, programy nie nadążyły, cep też, a rozporządzenie obowiązuje, zrób badanie bez cepa, wstaw N i po kłopocie. :evil:

 

Tak zrobiłem, tylko klient ma problem bo nie miał DR tylko pokwitowanie z policji i teraz WK powinien mu wydać PC na poprawkę, przynajmniej tak mi się wydaje. Ale to już nie mój problem. Nie chcę mieć czerwonego kółeczka w rejestrze. Żeby nikt nie pytał skąd wiedziałem o braku wpisu więc informuję: z poprzedniego badania, z karty pojazdu, z CEPA i od samego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę

 

Źle widzisz, chodzi mu o to, że w programie jeszcze to nie jest zaktualizowane.

 

Brak adnotacji w DR

 

Na forum był wielokrotnie poruszany taki temat, za to można dać N również z innego punktu. Wszystko jest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.