Skocz do zawartości

Stacja SQL - Cepik 2.0


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie Norbercie, nie moglem coś wysłać wiadomości do Pana przez PW, mój numer tel 75 722 25 45, pobiera dane aut z cepiku ale nie wysyła i błąd 20901, proszę o tel. podam numer z Team Viewera, dziękuję za wiadomość :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    86

  • Psuj

    37

  • laptop

    34

  • IVVO

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Panowie prośba nie wiem czy to było (nie umiem znaleźć)

mam taki kom.z CEP : Nie można wysłać danych na datę z przyszłości SKP 20032

Nie zgadza się godz. między programem a cep .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki kom.z CEP : Nie można wysłać danych na datę z przyszłości SKP 20032

 

Było z 15 razy popraw godzinę w komputerze...

 

CZYTAJCIE POPRZEDNIE POSTY - WIĘKSZOŚĆ WASZYCH PROBLEMÓW JUŻ ZOSTAŁA ROZWIĄZANA !!!

 

A jak sobie sami nie radzicie (nie każdy potrafi) to zgłosić szefowi i niech przyśle informatyka. To stacja (właściciel) ma się dostosować do cepa a nie diagnosta !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biurocepik2.0 [mailto:biurocepik2.0@mc.gov.pl]

Sent: Friday, November 17, 2017 9:08 AM

To: undisclosed-recipients:

Subject: FW: Komunikat dot. pracy SKP

 

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie przekazuję komunikat dotyczący pracy Stacji Kontroli Pojazdów:

 

 

 

Proponujemy, by w sytuacji gdy SKP nadal nie uzyskała możliwości przekazywania danych do nowej CEP w trybie on-line, realizacja badań technicznych nie była zawieszana.

 

 

 

Wyniki kontroli pojazdów muszą być w takim przypadku przekazane do CEP niezwłocznie po uzyskaniu dostępu. Będzie to możliwe techniczne.

 

 

 

SKP powinien każdorazowo odnotować fakt badania w trybie awaryjnym poprzez adnotację na zaświadczeniu potwierdzającym jego wykonanie. Pozwoli to zminimalizować ewentualne komplikacje np. podczas kontroli drogowej czy likwidacji szkody. W ten sposób organ uprawniony do sprawdzania ważności badań technicznych będzie miał dostęp do tradycyjnego dokumentu potwierdzającego odbyte badanie i wyjaśniającego dlaczego badań nie ma w systemie elektronicznym.

 

 

 

Ostateczna decyzja w tej sprawie należy do organu nadzorczego SKP jakim jest Starosta Powiatowy.

 

 

 

Ministerstwo Cyfryzacji

 

 

 

Z poważaniem,

 

 

 

 

 

Karolina Obydź

 

Biuro Programu CEPiK 2.0

 

 

 

Departament Rozwoju Systemów

 

Ministerstwo Cyfryzacji

 

tel: +48 22 245 58 43

 

tel: +48 22 245 59 02

 

tel. +48 22 245 57 77

 

tel. +48 22 556 84 49

 

tel: +48 22 245 55 91

 

fax +48 22 829 48 62

 

biurocepik2.0@mc.gov.pl

 

 

 

Chcesz się dowiedzieć jak załatwić sprawę urzędową – wejdź na www.obywatel.gov.pl

 

lub zadzwoń 222 500 115 (infolinia centralna), 222 500 110 (infolinia MC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wtorku wszystko hula :D - tylko dzisiaj rano pobierając dane z Cep miałem taki troszkę dziwny komunikat - Nie znaleziono pojazdu w bazie - Znaleziono pojazd o nr podobnym

 

[ Dodano: 17-11-2017, 15:03 ]

I jeszcze jedno - pre-rejestracja przyczepki lekkiej - ustalenie danych - okazało się iż o tym samym nr -7 cyfrowym- widnieje Jelcz - i odrzuciło - powtórzyłem przez opcję zagraniczny nr + data I z zagranicą i przeszło ale na czerwono status - zaległo I z zagranicy wszystkie zassało

 

[ Dodano: 17-11-2017, 15:06 ]

Ok poprawiłem o 10min i d-pa

Ustaw na automatyczną aktualizacje czasu- może pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma taki błąd komunikat:

 

Komunikat od cepik:

Nie znaleziono SKP w bazie danych (nr podmiotu w ewidencji....) [skp-20017]

 

Nie mogę wysłać żadnego badania. W momencie wysyłki w/w komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znaleziono SKP w bazie danych (nr podmiotu w ewidencji....) [skp-20017]

 

Czy problem dotyczy programu SKP PRO ?

 

Stacja SQL ktos zna rozwiazanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd okazuje się na tyle poważny, że nikt nie zna rozwiązania na chwilę obecną. Help Desk dwa razy sprawdzał i twierdzą, że po ich stronie wszystko OK, producent oprogramowania twierdzi to samo. A problem jak był, tak jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma taki błąd komunikat:

 

Komunikat od cepik:

Nie znaleziono SKP w bazie danych (nr podmiotu w ewidencji....) [skp-20017]

 

Nie mogę wysłać żadnego badania. W momencie wysyłki w/w komunikat.

Błąd po stronie MC.

 

Zgłosić wszystko wg schematu opisanego tutaj (analogicznie jak błąd 403):

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=286391#286391

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy jest już rozwiązanie problemu KEY_ERROR_0007, KEY_ERROR_0002?

 

=========================================

TEST DOSTĘPNOŚCI SERWERA (https://skp.api.cepik/cepik/ping/sign): OK

BLĄD (ŚRODOWISKO CEPIK NIE JEST DOSTĘPNE):

KEY_ERROR_0007: Error: Request has been rejected.

=========================================

 

Inne testy przechodzi bez problemu. Czytnik ENCARD, Windows 7.

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Proszę spokojnie przeklikać instrukcję z góry strony o nazwie INSTRUKCJA - dotyczy komunikatu Błąd Inicjalizacji Certyfikatu w STACJA.SQL: raz jeszcze. Prawdopodobnie jest zaznaczona opcja "Użyj NorcomConnector" lub wskazano więcej niż raz certyfikat z którego ma program korzystać. Ustaw tylko 1 certyfikat z konta administratora StacjiSQL, a będąc na diagnoście nie wskazuj certyfikatu z zakładki "Diagnosta/Użytkownik" - musi być ono puste. Warto też zwrócić uwagę na adresy stron cepiku w stałych systemowych, muszą być dokładnie takie same jak w w/w instrukcji. Warto też zwrócić uwagę na to jaki certyfikat wskazujemy, musi być on dokładnie taki sam jak na karcie ENCARD (data ważności, pomoże to namierzyć i oczywiście ma mieć 2 ptaszki zaznaczone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

czy ko muś pojawił się taki komunikat po wykonaniu badania?

"Komunikat od CEPIK:

Nie znaleziono badania technicznego (nr badania). [sKP-20004]"

 

Przed badaniem dane pobrane bez problemu, dowód rejestracyjny zeskanowany, badanie przeprowadzone ( i to w obecności panów ze starostwa i TDT) i po badaniu wyskoczył taki błąd.

Wszystkie pozostałe badania od 13.11 są oznaczone na zielono tylko to jedno na żółto i nie da się go wysłać. Widnieje tak od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem dzisiaj VAT-1 ;pre-rejestrację ciągnika siodłowego i CEP zassał a pre-rejestracja okresowego przed gaz wisi od wczoraj błąd[sKP-20032] ;korekta na okresowe przed pierwszą rejestracją próba wysłania i [skp-20032]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd 403 znaczy, że macie zły certyfikat i jesteście odcięci od CEP-a.

Komuś udało się rozwiązać ten błąd ??? Zgłoszone do help desk i nadal nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak pojazdu nie można znależć w cepie a jest zarejestrowany to robicie

-pre-rejestracje?

Jak jest zarejestrowany w RP, to pre-rejestracji nie robisz. Sprawdź dokładnie czy nie pomyliłeś się przy wpisywaniu danych, ewentualnie poszukaj pojazdu w systemie na kilka sposobów które masz do wyboru, przy wyszukiwaniu pojazdu z CEP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------------------

Informacja

---------------------------

Komunikat od CEPIK:

Lista wyników przekracza 50 pojazdów. Zmień kryteria wyszukiwania. [sKP-20032]

---------------------------

OK

---------------------------

 

Może ktoś doradzi co z tym zrobić jak zadziałać by z czerwonej kartki :D dostać zieloną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.