Skocz do zawartości

Zmiany 2021


Robert66

Rekomendowane odpowiedzi

Co za idiotyczne wprowadzanie ludzi w błąd, zero jakiegoś przygotowania. To jest "expert - prawnik"? Tragedia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Oczywiście macie rację .  Dyletant totalny.  Ale ten filmik pokazuje jacy ludzie zajmują się prawem i stanowieniem prawa w tym biednym bantustanie. Podobnie jest z polityką, czy polityką zagraniczną, tak żeby nawiązać do ostatnich wydarzeń. Tak jak w przyrodzie, np. w rzece, najlepsze stanowiska zajmują najsilniejsze osobniki. Jeśli by to przełożyć na "nasze" społeczeństwo to jego stan nie napawa optymizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafi90 napisał:

Szkoda naciskać "Play"

Skoro tak, to nie naciskam

  • Haha 1
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mecher napisał:

Skoro tak, to nie naciskam

Ja nacisnąłem i pozwoliłem sobie na komentarz w odpowiednio dyplomatycznym tonie. Generalnie tragedia.

  • Piwo 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, aboz napisał:

(...) pozwoliłem sobie na komentarz w odpowiednio dyplomatycznym tonie.

" I gra gitara " - pod komentarzem wcisnąłem  :ok

A standardowo na Forum :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, będę w tym temacie nieświadomy, rzekło się nie naciskam, trzeba wytrwać  B|

 

Szkoda dostane piwo oddawać :giggle:

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leski66 napisał:

" :ok naciśnij ".

Opcja dostępna dla zalogowanych na YT / google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, yatsek napisał:

Co za idiotyczne wprowadzanie ludzi w błąd, zero jakiegoś przygotowania. To jest "expert - prawnik"? Tragedia!!!

Jeżeli chodzi o prawników i ich gdybanie to ostatnio chciałem zmodyfikować pewne wartości w umowie którą podpisywałem. Zmiana liczb bez jakichkolwiek innych zmian. Umowa przygotowana przez drugą stronę. Sprawa oparła się o ich prawnika, który stwierdził że takich zmian dokonać nie mogę bo byłoby to niezgodne z prawem. Problem jest w tym, że również zakwestionował, że i tak część punktów nie ma mocy prawnej. To po gwint ktoś taką umowę przygotował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, leski66 napisał:

 i dla @aboz'a " :ok naciśnij ".

Jak ktoś ma chęć nacisnąć :ok to sprawdźcie licznik górny i dolny,

 

koment.png.717b3fab108d840d4a71aecb24dfb3a3.png

 

bo wygląda na to, że wszystkie plusy z komentarza są zaliczane jako plusy dla filmu :razz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jacdiag napisał:

(...) plusy z komentarza są zaliczane jako plusy dla filmu

Też to zauważyłem, więc trza postawić ( + ) w komentarz, a ( - ) dla filmu. :silent:

:smile:

( kurde, naciśnięcie ( - ) pod filmem nie powoduje " ujęcia plusów " - więc podsunąłem zły pomysł ) 8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jacdiag napisał:

wszystkie plusy z komentarza są zaliczane jako plusy dla filmu

Bo komentarz pod względem merytorycznym wgniótł ten film w ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Pracuję jako diagnosta od 1997r ,  pamiętam rejestry papierowe i uzupełnienie krótkich numerów nadwozia i co było gorsze,silnika. Nie rozumiem jaki jest cel ujeb...a naszej branży. 

Na chwilę obecną , najbardziej poszukiwani diagności to emeryci albo tuż przed , żeby klient był zadowolony... I wrócił i polecił,a jak diagnosta straci uprawnienia to pójdzie emeryturę i przyjdzie następny . I zaczynam to rozumieć bo większości uczciwych pracodawców, przestaje się spinać budżet... 😔

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zbych1916 napisał:

najbardziej poszukiwani diagności to emeryci albo tuż przed

Jakoś nie widzę żeby wydzwaniali czy inną drogą namawiali mnie emeryta. Tym bardziej że naprawdę w pobliżu pobudował nową stację.  Podobno zatrudnił początkujących , dojeżdżających po 40-50 km.  Myślę że człowiek, a człowiek to jest różnica. Że nie każdy emeryt....

Są zasady w życiu.

Edytowane przez zbitur
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mirek.g napisał:

wejdą Nowe  przepisy

A w ogóle jakieś nowe są?

18 minut temu, zbitur napisał:

Jakoś nie widzę żeby wydzwaniali

Nikt Cię nie zatrudni, ponieważ ślepy nie przejdzie badań wstępnych 8-) :657:

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.