Skocz do zawartości

Wynagrodzenie diagnostwów !!!!!


monmar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 492
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Regan55

    31

  • skpauto

    28

  • blakop

    26

  • Psuj

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cos mało wiarygodny ten raport

 

Jak każda statystyka - bo jak idziesz na spacer z psem to statystycznie macie po trzy nogi...

To proste. Jest prawda, kłamstwo i statystyka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

może nowe półrocze przyniosło podwyżki? a tak na marginesie napiszcie jak kształtują się u Was pensje mechaników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lepiej martwmy się o nasze zarobki. Dzieje się coraz gorzej.

 

A SKP przybywa, przynajmniej w moim regionie w tym roku dwie - jedna podstawowa, druga okręgowa a trzecią właśnie zaczynają budować. Jak tak dalej pójdzie będziemy wszyscy siedzieć na ławeczkach i wyglądać klienta a z pustego nawet Salomon nie naleje :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie będziemy wszyscy siedzieć na ławeczkach i wyglądać klienta

 

No to musicie więcej psioczyć, że TDT przy egzaminach świruje i w ogóle. Ja tam zawsze uważałem, że to dobrze dla nas że jest niska zdawalność... ale co poniektórzy twierdzili inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym pocieszeniem jest to ,że nie ma jeszcze tak dużo Diagnostów [przynajmniej w naszym regionie]. Ale to kiedyś się zmieni. Najlepiej na tym wyjdą właściciele SKP, a my znowu grosze na wypłatę. Odpowiedzialność potężna, uczenia dużo i cały czas, użeranie się z klijentelą i CO za co ????

 

[ Dodano: 03-07-2011, 12:27 ]

że to dobrze dla nas że jest niska zdawalność...

:ok

 

właśnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szukają diagnosty już 2 miesiąc i brak chętnych :( czyli po prostu nie ma diagnostów a przydałby się młody, prężny było by kogo poganiać do nabijania numerów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szukają diagnosty już 2 miesiąc i brak chętnych :( czyli po prostu nie ma diagnostów a przydałby się młody, prężny było by kogo poganiać do nabijania numerów :D

 

Może za mało płacą :?::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche monopolistyczne zapędy macie. Skomplikować egzamin, ograniczyć ilość SKP w przeliczeniu na ilość mieszkańców itd Może niech rynek (klienci) zdecydują czy nowo powstałe SKP są lepsze od starych a o poziom badań niech zadbają służby do tego powołane (WK,TDT,Policja,ITD) Jak z zawodu zniknie kilkuset (może więcej) pocztowców a wraz z nimi kilka SKP to dając N nie będę się zastanawiał czy klient i jego znajomi następnym razem nie pojadą do konkurencji. Być może TDT ułatwiło egzaminy własnie po to aby nie zabrakło diagnostów jak się wezmą za pocztowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no umnie fiodorku też potrzebują na nowo otwartą stacje OSKP ale :razz: nawet za 8000 zł to niechce tam pracować a szkoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze uważałem, że to dobrze dla nas że jest niska zdawalność...

 

Ciekawe czy byś tak gadał, jakbyś sam musiał zdawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj napisał/a:

Ja tam zawsze uważałem, że to dobrze dla nas że jest niska zdawalność...blakop--Ciekawe czy byś tak gadał, jakbyś sam musiał zdawać

Ja bynajmniej już bym niechciał tego stresu,nerw i wielkiej niewiadomej czy zaliczyłem czy też nie :-( a tylko poszerzałem tempo-100 nic przyjemnego choć już kilka latek mineło wciąż pamiętam ten stres :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie mechanicy zarabiają netto 3000 zł

A co w tym dziwnego..... :?::?: Mapisałeś -MECHANICY.... :!::!:

na dwa miesiące ?
Tez to mozliwe .....ale to musza byc-WYMIENIACZE CZĘŚCI.... :!::!::D
Dzieje się coraz gorzej.
Nie narzekam-oby tak dalej.... ;)
Ciekawe czy byś tak gadał' date=' jakbyś sam musiał zdawać [/quote'] blakop, -a Ty to zawsze musisz krakać.... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie brzmiało---a tak na marginesie napiszcie jak kształtują się u Was pensje mechaników ? Więc odpisałem .

markus napisał/a:--na dwa miesiące ? Nie za misiądz A co w tym takiego dziwnego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.