Skocz do zawartości

Wynagrodzenie diagnostwów !!!!!


monmar

Rekomendowane odpowiedzi

Nie narzekam-oby tak dalej.... ;)

 

"Regan" to super. :ok . Ja jeszcze tak żle też nie mam ,ale na tyle godzin co pracuję mogło by być lepiej. Może kiedyś >>

 

[ Dodano: 03-07-2011, 19:27 ]

nawet za 8000 zł to niechce tam pracować

 

czemu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 492
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Regan55

    31

  • skpauto

    28

  • blakop

    26

  • Psuj

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

ale na tyle godzin co pracuję

mmiodzio, -no nie mow ze 24 na dobę.... :x:D

 

Nie ,24 nie ale 12 -13. Jasny by to szlag.

 

[ Dodano: 03-07-2011, 19:42 ]

dog"]:-P ja kosze żniwa swoją tępą kosą

 

nie ma sprawy ,wyklepiemy i podostrzymy . Mów tylko kiedy i gdzie :lol::evil::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 nie ale 12 -13

Ja tylko i wyłącznie 8 godz."czystej"pracy.... ;) ....ale +p.......y dojazd i wychodzi mi to samo..... :razz::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też 8 gdz. pracy mmiodzio--- nie ma sprawy ,wyklepiemy i podostrzymy . Mów tylko kiedy i gdzie .A może na poligonie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szukają diagnosty już 2 miesiąc i brak chętnych

powiedz gdzie to w jakiej części kraju :lol:

 

Chyba trochę daleko od Ciebie konkretnie Górny Śląsk. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dobry mechanik w ASO (praca na dwie zmiany) też koło trójki na rękę ma - to takie niezwykłe? Nie mówię, że od razu, że z ulicy, ale dobry sprawdzony jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te wasze info o zarobkach i wam zazdroszczę troszkę, ja poinformowałem swojego pracodawce ze chce podjąć dodatkową prace, a on stwierdził ze jezeli podejme prace u tzw. konkurencji czli jako diagnosta to mnie zwolni :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te wasze info o zarobkach i wam zazdroszczę troszkę, ja poinformowałem swojego pracodawce ze chce podjąć dodatkową prace, a on stwierdził ze jezeli podejme prace u tzw. konkurencji czli jako diagnosta to mnie zwolni :sad:

 

Brak wyrozumiałości :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poinformowałem swojego pracodawce ze chce podjąć dodatkową prace

 

Nie wiem czy tam u Ciebie są problemy ze znalezieniem pracy, ale zawsze możesz pracować a szukać "lepszej roboty" i jak znajdziesz to negocujesz warunki od nowa z obecnym szefem a jak nie to zmiana zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze uważałem, że to dobrze dla nas że jest niska zdawalność...

 

Ciekawe czy byś tak gadał, jakbyś sam musiał zdawać :)

 

Pewnie, że bym gadał inaczej... A ciekawe co Ty byś gadał gdyby do Twojej profesji przyjmowali z niskimi wymaganiami, było ful chętnych i płacili by po 1000 zł na rękę...

 

Trudniejsze egzaminy to mniej pracujących, wyższe pensje a przede wszystkim większe poszanowanie swoich uprawnień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poinformowałem swojego pracodawce ze chce podjąć dodatkową prace, a on stwierdził ze jezeli podejme prace u tzw. konkurencji czli jako diagnosta to mnie zwolni

Tak....czyli typowy obraz Polaka "chlebodawcy".... :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niska zdawalność to wyższy poziom diagnostów i większe poszanowanie swoich uprawnień i to akurat mnie cieszy, a co do full chętnych to płace są na takim poziomie że gdyby spadły to bym zmienił zawód Praca w średnim mieście za mniej niż 2,5 tyś to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Odświeżę kotleta ale mam pytanie dosyć ważne dla mnie.Mianowicie na jaką stawkę na godzinę na rękę może liczyć początkujący diagnosta w średnim mieście i do jakiej stawki może dojść z czasem.Obecnie pracuje w innej branży za 11zł/h na rękę,z czasem i gdy zrobił bym szkolenie za 4tyś może bym doszedł do 15zł z tym że ta branża jakoś mi nie leży.Nie wiem na co się zdecydować ale jak mam robić kurs potem nie wiadomo ile egzaminów i zarabiać mniej to sobie daruje diagnostę.Nie zaglądam tu nikomu do kieszeni ale liczę że ktoś mi odpowie realnie jakie są stawki,przynajmniej u niego.Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy już Ci napisali mniej więcej - więc jako człowiek pracujący powinieneś wiedzieć, że miesiąc ma ok 176 h.

2500 zl/176h= :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.