Skocz do zawartości

Wynagrodzenie diagnostwów !!!!!


monmar

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnej chwili właściwie opłaca się tylko przejąć stacje z"tradycjami" działającą na rynku od kilkunastu lat, z diagnostami do których przyzwyczaili się klienci bo inaczej to LIPTON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 492
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Regan55

    31

  • skpauto

    28

  • blakop

    26

  • Psuj

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oj IVVO lipton jak cholera. A gdzie jakiś zwrot inwestycji, nawet po 20 latach?

S.K.P-POZNAŃ.Jestem diagnostą, ale mam dwie stacje i trzech pracowników. Przecież wiesz dlaczego napisałem o dwóch diagnostach. Tylko branżowe mają jasno napisane, że wystarczy jeden.

I jak masz lipę, to tego nie przeskoczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa ,kasa,kasa....diagnosta chce życ ,właściciel też .Jakie jest rozwiązanie tego tematu...nie mam pojęcia

Ja ci powiem :evil: jak bedziesz sie starał to będą klienci, a jak beda klienci to będzie kasa dla diagnosty i właściciela

A pewnie zadacie pytanie jak diagnosta ma sie starać , to już w następnym odcinku ......... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W raku 1500

Dla takiej ilości nie warto było otwierać SKP, chyba że jako dodatkowo przy jakimś serwisie. :shock:

Ale początki są zawsze trudne. :roll:

Przy 3000 tys BT już będzie lepiej a przy 4500 już całkiem dobrze... :cool:

Ja pracuję na takiej która ma ponad 7000 za ub. rok ale to jest jej już 12-sty rok istnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark. A jaką macie konkurencje.

Powiat ma może 50 000 tyś mieszkańców i 10 stacji.

W samym mieście jest 8.

Jak otwierałem pierwszą były cztery. W mieście moja była trzecia.

Robiliśmy we czterech na dwie zmiany i było 7-8 tysięcy. Teraz można pomarzyć.

Chyba, że zacznę rozdawać wycieczki, płyny do spryskiwaczy, albo uruchomię bezpłatną myjnię dla klientów stacji.

Tylko to chyba trochę niezgodne z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie zadacie pytanie jak diagnosta ma sie starać

luk, -wal śmiało...To nie boli a będę spokojniej spal.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie zadacie pytanie jak diagnosta ma sie starać

 

Chyba raczej jak ma się nie starać i nie widzieć albo nawet nie wjeżdżać coby nie nabrudzić bo potem sprzątać trzeba a i drogie urządzenia się niszczą :) znam takich artystów i to nawet niedaleko ode mnie :x i dlatego "prawie" wszyscy mówią o nas "nie jedź do nich bo się czepiają" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nasz powiat (52 tys ludzi) jest 7 stacji w tym cztery okregowe, na wakacje rusza nastepna okręgowa. Od 2008 spada nam ilość przegladów. Dorabia się wiec na zbieżnosciach, olejach i drobnych naprawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorabia się wiec na zbieżnosciach, olejach i drobnych naprawach

Na stacji?

 

I kolejna głupota naszych przepisów, co szkodzi wymienić żarówkę czy nawet olej i pobrać za to parę złociszy, no ale nie wolno :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chodzi o to , że chora jest sytuacja kiedy mamy status urzędnika państwowego i dwóch "panów", przy czym ich oczekiwania wzajemnie się wykluczają.

Ciężko jest dogodzić pracodawcy i klientowi, a zapomniałem jeszcze o WK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwintesencja naszego zwodu. Zrób tak, żeby było dobrze. A jak?

Przyszedł mi do głowy pewien pomysł, ale boję się go omawiać, bo posypie się lawina.

Jestem diagnostą, który na co dzień wykonuje badania techniczne i jednocześnie właścicielem stacji. Może to da wam do myślenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem diagnostą, który na co dzień wykonuje badania techniczne i jednocześnie właścicielem stacji. Może to da wam do myślenia?

Ja akurat nie muszę myśleć...Jadę na takim"wózku"więc znam ten ból kiedy ma się chlebodawcę-diagnostę..... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie muszę myśleć...Jadę na takim"wózku"więc znam ten ból kiedy ma się chlebodawcę-diagnostę..... :razz:

Poopowiadaj jak to jest. Czym to grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.