Skocz do zawartości

Wynagrodzenie diagnostwów !!!!!


monmar

Rekomendowane odpowiedzi

Czego Regan nie "klepnie" to klepie jego szef

 

Z jednej storny to nie jest zły układ. Ty nie chcesz klepnąć a szef naciska to mu mówisz masz i podbij przecież masz uprawnienia :-P . Gorzej jak szef nie ma papierów, chodzi i marudzi :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 492
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Regan55

    31

  • skpauto

    28

  • blakop

    26

  • Psuj

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Nie wiesz? Czego Regan nie "klepnie" to klepie jego szef :evil:

 

Nie wiem czy Reganowi o to chodziło. Bo to raczej nie jest upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiesz? Czego Regan nie "klepnie" to klepie jego szef :evil:

 

Nie wiem czy Reganowi o to chodziło. Bo to raczej nie jest upierdliwe.

Nie, to nie jest upierdliwe, to jest jeszcze gorsze. To jest podważanie wiarygodności pracownika, jego autorytetu i fachowości, niewiele gorszych rzeczy można zrobić pracownikowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest upierdliwe, to jest jeszcze gorsze. To jest podważanie wiarygodności pracownika, jego autorytetu i fachowości, niewiele gorszych rzeczy można zrobić pracownikowi.

 

Zmusić pracownika do klepnięcia. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie muszę myśleć...Jadę na takim"wózku"więc znam ten ból kiedy ma się chlebodawcę-diagnostę..... :razz:

Poopowiadaj jak to jest. Czym to grozi.

Z chęcią ale nie tu... :x

 

[ Dodano: 16-02-2012, 22:53 ]

Nie wiem czy Reganowi o to chodziło.

Nie,wlasnie o co inne ale lepiej :x Wolniej jedziesz-dalej budziesz... :D

Nie, to nie jest upierdliwe, to jest jeszcze gorsze. To jest podważanie wiarygodności pracownika, jego autorytetu i fachowości, niewiele gorszych rzeczy można zrobić pracownikowi.

:ok:ok:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby auta na naszych drogach były sprawne to musiały by być inne zasady płacenia za badania.Bo np.jak by egzaminował Pan z WORDu jak by miał pensje tylko od zdanych praw jazdy.Z tym tylko że rozwiązanie tego problemu to państwowe stacje,jedne stacje były by rentowne drugie nie ale w ogólnym rozrachunku byłby + i nikt nie miał by presji klepania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz? Czego Regan nie "klepnie" to klepie jego szef :evil:

 

Prawidłowo u mnie też tak jest.Szefa pieniądze moje uprawnienia. Jak będzie W to szef

na adwokata mi nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

właśnie minął około rok jak pracuje na skp z max poszerzeniem .no i mam pytanie o zarobki .

jest to kraków ,ruch duży na skp ,zarobki moje to 1800 na ręke .ja wiem ,że nasz zawód jest małło docenieny finansowe to wiemy ,ale moje pytanie czy na warunki dużego miasta i duży ruch i stacja podstawowa z max rozszerzeniem to są zarobki :małe,średnie czy może duże.

dziękuje za każdą wypowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam plusy ,blisko skp brak kosztów dojazdu ,ale czy w dzisiejszych czasach można coś znależć w krakowie coś bardziej popłatnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W d...pie Plski trzeba zapłacić co najmniej 2000,00, żeby znaleźć diagnostę do pracy.

Poszukaj, myślę, że w Krakowie powinni płacić więcej. Chyba, że ja przepłacam. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ja przepłacam.

Zawsze możesz szukać tańszej siły roboczej, tylko czy to się opłaci ???

Najczęściej reguluje to rynek pracy, jednak w sytuacji jaką opisuje MARCYŃ, no cóż zawsze są dwie strony do rozmowy ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż zawsze są dwie strony do rozmowy ,,,

JANUSZ60, -niby tak.Tylko ze kazda z tych stron calkowicie inaczej podchodzi do tego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam stacje z duż­ym ruchem (okręgową) i chłopaki mają 4. Tylko to zależy ile w Krakowie jest chętnych na twoją posadę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując .trzeba by znależć inną stacje i mieć pewnie ,że będzie lepiej,chociaż nigdy nie wiadomo jaki w nowej stacji jest,czyli naciski odgórne,rotacja pracowników,możliwość urlopu itd.albo w skp jeżeli się siedzi twardo na stołku negocjować i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz.

Bo kasę zarabia na zupełnie czymś innym. ZUS 1000,00 plus dwóch diagnostów 5000,00

jak pomnożymy to przez miesiące w roku= 6 000,00 x 12= 72 000,00. W raku 1500 przeglądów x średnio 98,00=147000,00. 1,2 3 Vat=113 190 i najniższy dochodowy 19%= 91683,9. Może zbyt uproszczony rachunek, ale zostaje- 91683,9-720 00,00=19683,00, podzielmy to przez 12 miesięcy=1640,25.

 

Przy kosztach utrzymania stacji wynk równa sie - 10 000,00 pln miesięcznie.

To się nazywa kreatywna księgowość ;)

Jako osoba prowadząca działalność powinieneś wiedzieć jak się wylicza np. podatek DOCHODOWY bo wyliczenie jakie podałeś to raczej jakiś podatek PRZYCHODOWY :)

Podawanie stawki podatku dochodowego od kwoty jaką podałeś to mniej więcej tak jakbym podał długość swoich palców licząc od łokcia :)

Ewentualnie długość męskości liczoną od kości ogonowej.

Mniejsza o to, czy masz na stacji np. jakieś straty?

Powiedzmy, czy popsuje się produkt ze względu na koniec przydatności do spożycia ewentualnie zwyczajnie zgnije, spleśnieje etc.?

Pewnie nie, więc teraz pomyśl co mają powiedzieć prowadzący sklep spożywczy, czy też jakiś "warzywniaczek"?

Tam o PRZYCHODZIE jaki jest na SKP często mogą pomarzyć, a do tego dochodzą straty jakie podałem powyżej.

Ja nie twierdzę, że (prowadzenie) SKP to ... rzeka mlekiem i miodem płynąca ale .... nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś taki rozgarnięty, to popraw moją kalkulację, potraktowałem ją bardzo pobieżnie i podaj wyniki.

I może, rzeczywiście nic na stacji nie gnije, ale wymiana byle czujnika w linii diagnostycznej, kosztuje tyle co piec CO w sklepie. No i w warzywniaku nie trzeba legalizować wagi co pół roku, bez względu na to ile razy zważyła, za bagatela 1400,00 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jedno pracuje uczciwie niby jestem urzędnikiem państwowym ,mam na utrzymaniu

siebie ,żonę którą zwolnili z powodu likwidacji stanowiska ,skończyło się jej bezrobocie ,no

i będziemy szczęśliwymi rodzicami ,więc zostaje moja pensja na długo sama.

na razie wystarcza na styk,ale jak przyjdzie dziecko to nie wiem.

nawet nie mówię o tym żonie aby nie stresować.

czyli reasumując moim marzeniem młodości było zostać diagnostą ba,urzędnikiem państwowym a życie jest jakie jest mam racje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby jestem urzędnikiem państwowym

 

Nie do końca rozumiem. To w zasadzie jako kto pracujesz??

jeżeli jesteśmy diagnostami to i jesteśmy w świetle prawa urzędnikami państwowymi

i tu tym bardziej jest to przykre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jesteśmy diagnostami to i jesteśmy w świetle prawa urzędnikami państwowymi

 

Który przepis o tym traktuje? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jesteśmy diagnostami to i jesteśmy w świetle prawa urzędnikami państwowymi

 

Który przepis o tym traktuje? :?

 

No chyba ten o korumpowaniu urzędnika państwowego, którym jakby co, to się okazuje w sądzie, że nimi jesteśmy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.