Skocz do zawartości

Cennik badan a gratisy. Co Wy na to ?


alex

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy co Wy tacy pesymiści
Grześ a gdzie tu widzisz pesymizm?
:evil: :evil: :evil:
Sama radość :P

I tak trzymać!Co to za różnica czy więcej kobiet czy facetów przyjedzie na badanie :x

Ważne żeby przyjechali :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica czy więcej kobiet czy facetów przyjedzie na badanie :x
gdzieś, kiedyś czytałem, że faceci to wzrokowcy, więc pewnie chodzi tu o walory ... :x:evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Koledzy bierzcie się w garść.

No nawet rower w tym roku znalazłem :cool: i nawet już trochę kilometrów zrobiłem.

Koledzy co Wy tacy pesymiści

Od razu pesymiści, ja tam ze sobą nie mam problemów gorzej mają inni ze mną :razz: zwłaszcza jak nie dbają o stan techniczny swego bolidu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Wchodzi do biura młody łepek z kaskiem w ręku, dzień dobry, pyta się czy robimy tylko samochody czy również i motocykle. Mówię , że motocykle również. On na to czy od razu mu "wbiję" czy trzeba wjeżdżać ? Ja do niego że nie bardzo "rozumiem" pytanie. On , że w taki razie już wie , że trzeba wjeżdżać , no więc ile kosztuje badanie i co w tę cenę wchodzi ... i już chciałem zacząć wyliczać co będzie miał sprawdzone, a on od razu jakie te gratisy i co fajnego on może dostać. Ja mówię , że w cenie tylko badanie, obrażony wyszedł i pewnie więcej nie wróci...

 

Należało mu zaproponować płyn do spryskiwaczy szyb. :evil:

 

Najlepiej pół litra tego plynu do wypicia na miejscu , ale swoją drogą jak się słyszy że do przegladu zespołu dodaja 30 litrów ON to co się dziwić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale swoją drogą jak się słyszy że do przegladu zespołu dodaja 30 litrów ON to co się dziwić .

 

No jak ktoś robi za pół cent BT to niech nie płacze że ceny są niskie.

30 litrów ON to jakieś 150 zł a przegląd 153 zł lub 177 zł a naczepa 178 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka stacja która daję gratisy a w dodatku takie 30 litra ON za przegląd zestawu , to z całą stanowczością twierdzę że ZESZŁA NA PSY , to typowy brak szacunku dla samego siebie , poniżenie zawodu diagnosty, zwykłe DZIADOSTWO. Póżniej dziwić się że klientowi lekko odbija :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżenie zawodu diagnosty
przecież to nie UDS rozdaje paliwo i gratisy tylko właściciel SKP, UDS może jedynie pośredniczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo rozumiem skąd taka ostra ocena SKP w związku z gratisami...

 

SKP może być częścią większego biznesu - biznesu, w którym być może ta SKP nie jest czołowym i najważniejszym ogniwem.

Polityka marketingowa to sprawa właściciela/przedsiębiorcy. Jedna część biznesu ma tylko przyciągać klientów, a inna zarabiać. Takie prawa rynku. Takie też są skutki przejścia SKP w całości do sektora prywatnego. Nie podoba mi się ścisłe kojarzenie jakości usług z rzetelnością pracy... Na logikę rozumiem, że jakby któraś stacja zaczęła wołać za badania więcej niż w cenniku, automatycznie wzniosła by się na wyżyny rzetelności i fachowości, tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo rozumiem skąd taka ostra ocena SKP w związku z gratisami...

Od razu ostra :P po prostu dyskusja.

SKP może być częścią większego biznesu - biznesu, w którym być może ta SKP nie jest czołowym i najważniejszym ogniwem.

Może być właśnie jak piszesz, choć ja bardziej wierzę że u naszych przedsiębiorców wszystkie ogniwa Firmy są bardzo ważne i muszą przynosić jak największy dochód :razz:

Nie podoba mi się ścisłe kojarzenie jakości usług z rzetelnością pracy

Czy ktoś napisał że robią nierzetelnie :-P może robią bardzo porządnie i te 30l ON odbijają na poprawkowych badaniach :evil::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo rozumiem skąd taka ostra ocena SKP w związku z gratisami...

 

SKP może być częścią większego biznesu - biznesu, w którym być może ta SKP nie jest czołowym i najważniejszym ogniwem.

Polityka marketingowa to sprawa właściciela/przedsiębiorcy. Jedna część biznesu ma tylko przyciągać klientów, a inna zarabiać. Takie prawa rynku. Takie też są skutki przejścia SKP w całości do sektora prywatnego. Nie podoba mi się ścisłe kojarzenie jakości usług z rzetelnością pracy... Na logikę rozumiem, że jakby któraś stacja zaczęła wołać za badania więcej niż w cenniku, automatycznie wzniosła by się na wyżyny rzetelności i fachowości, tak??

 

 

Coś mi się zdaje że piszesz o sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.