Skocz do zawartości

Rozporządzenia wykonawcze do PoRD :-))))


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co do działania wstecz, popatrz na lusterka i ograniczniki prędkości...

a w niedalekiej przyszłosci też na żółte przednie reflektory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 566
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    42

  • speed

    39

  • mirek.g

    34

  • SKPAUTOMEX

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siemka

Jeśli jest to autobus mniejszy niż 10 t i zarejestrowany przed październikiem 2001 (jak sporo Sprinterów?) to na jakiej podstawie?

 

Sprinter bus z przed 2001?

Nie widzialem u nas takiego :) Przylatuja tylko swiezaczki 2005-2007:)

No i oprocz przepisow mam jeszcz instynkt samozachowawczy.

 

Sprawdzamy czy siedzenia są przymocowane atestowanymi śrubami min. 8,8 czy odległości są odpowiednie , ilość miejsc siedzących nie przekracza ładowności oraz resztę w.t. dla autobusu.

 

Co mi kolego z atestowanych srub jesli sa przykrecone przez 1mm podloge bez miejsc kotwiczenia i jak to czesto bywa laweczka z parku lekko przysposobiona do autka. I juz dwa dodatkowe miejsca jak ta lala :) :) :).

Niedawno taki sprzet wysypal sie na autobahnie, zginelo chyba 2 lub 3 osoby i mysle ze ten co go dopuscil do ruchu (diagnosta) spokojnego snu nie ma.

A i krokodyle kilka dni/tygodni/miesiecy temu wylapali kilka takich przerobionych sprinterow.

Wiec lepiej dmuchac na zimne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak w SAMce ktoś robi punkty kotwiczenia w/g własnego widzimisie i jest OK a w pojeżdzie po zmianach konstrukcyjnych przedsiębiorca co ma do tego uprawnienia jest BE i zostaje Wielki znak zapytania w tej kwesti

Czy ktoś odpowie na te pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa SAM-ów pojazdów innych jak przyczepa to nie jest takie proste.Jest inne zagadnienie,przy tych pojazdach sprawa kotwiczenia to pikuś jest wiele innych dylematow o ktorych by dużo pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nic się nie zmieniło

 

No jak sie nie zmieniło nic?! - jak nie ma w ogóle pierwszych ! ( 92zł) np

mówię o przyczepce lekkiej, którą klient robił sobie sam i po raz pierwszy rejestrował.

Jaka jest teraz w/g Was - procedura przegladu takiej przyczepki w prosty sposób.

Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziecie się trzymać wątków tematycznych to zamknę ten temat

To fakt jest tu wszystko wymieszane :D

w ogóle chyba zaraz zamknę, bo trzeba dyskusje poprzenosić do konkretnych działów...

A my se otworzymy nowy

::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale jeżeli w dziale SAM - nie ma wątków na temat rejestracji SAM -ów "po nowemu"

To chyba mam prawo zapytac TUTAJ !?

Czy może ten wątek też nie o tym ?

Szanuję twoją wszechmocna wiedzę kol. Psuj , ale pozwól ludziskom rozmawiać ...

bo zaczne sie tutaj czuć jak .... 1945

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co z tymi tablicami muszą buc oryginały czy można pisać brak czy wymagać pc każdy wydział komunikacji inaczej to interpretuje. Jedna wielka niewiadoma pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze wszędzie :

Jeśli niema tablic: w miejscu gdzie wpisuje się nr.rej robie ---- :) W uwagach pisze -

Brak oryginalnych tablic rejestracyjnych. :razz:

A jeśli są to pisze :D

I jak do dziś żadnego zwrotu ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co z tymi tablicami muszą buc oryginały czy można pisać brak

Jest taki roz...rdol w tej kwestii że zaczełem robić bez tablic. W rubryce nr rejestracyjny piszę BEZ TABLIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki roz...rdol w tej kwestii że zaczełem robić bez tablic. W rubryce nr rejestracyjny piszę BEZ TABLIC

U nas też jest zgoda WK na robienie bez tablic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.