Skocz do zawartości

Odpowiedź MI na najważniejsze pytania !!!


diagnostka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Regan55

    22

  • blakop

    13

  • Psuj

    12

  • adam1501

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie pobieracie opłaty przy OBT za np,Taxi,L,ADR
Takie mam pisemne ustalenia z WK do czasu ukazania się pisemnego wyjaśnienia z MI

Myślicie, że jest szansa aby dopisali to do swoich wyjaśnień? Dziwne, że nie ma wzmianki na ten temat. Przyznacie iż ta kwestia jest trochę niejasna? Tak na marginesie to też nie pobieram.

Nie ma nic gorszego jak 4 diagnostów

Trzech to też o jednego za dużo... szczególnie gdy dzieli ich przepaść wiekowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pobierajcie przy OBT za warunki dodatkowe typu TAXI,L itp.Wg mnie to nie uległo zmianie,jedyna różnica jest taka,że jeśli ma ważne OBT i zakłada np.TAXI pobieramy tylko za Taxi,przed zamianami robiliśmy to z okresowym.Oczywiście pamiętając o interwałach badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzech to też o jednego za dużo... szczególnie gdy dzieli ich przepaść wiekowa

Przepaśc wiekowa-mówisz,czyli masz na myśli stary to raczej beton, niedouczony

nieustępliwy itp...!!!!! :razz:

Nie mowie tak do końca ze nie ale ja stary-faktycznie/wiekowo-duchem jeszcze nie/

jak słyszę od tego mlodego ze na dzień dzisiejszy obowiązuje DZ.U.227,ze robimy tak

a tak bo dla niego podstawa prawną tego co robi nie jest DZ.U. ale kolega z innej

SKP to wybacz taki powiew mlodości....!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pobierajcie przy OBT za warunki dodatkowe typu TAXI,L itp

Na podstawie Dz.U. ... par..... ??? Uzupełnij to zdanie jednoznacznie i nie ma problemu będziemy pobierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,prosty przykład tablic jest napisane ,że można bez? ,nie jest a jednak można.kwestia interpretacji,co do tych badań dodatkowych to nie chcę się powtarzać ale moja wiedza pochodzi z bardzo ale to bardzo wiarygodnego żródła i tyle mogę powiedzieć robię tak od początku zmian i w mojej okolicy tak robimy.Ps.Skoro sprawdzasz warunki dodatkowe to za to należy pobrać opłatę.Zyczę wszystkim ,którzy nie pobierają wyrozumiałości szefa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regan55 napisał/a:

Przepaśc wiekowa-mówisz,czyli masz na myśli stary to raczej beton, niedouczony

nieustępliwy itp..

Uwierz mi, że w moim przypadku tak jest. Jeśli ktoś wykonuje badania na podstawie przyzwyczajeń z lat 80 to jak go nazwać jak nie beton? Zresztą nie chcę napisać o jedno słowo za dużo aby później tego nie żałować :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wykonuje badania na podstawie przyzwyczajeń z lat 80 to jak go nazwać jak nie beton?

Fakt jak pisalem młody nie jestem.W latach 80 nie było mi w głowie bawienie się w

diagnostę.Być moze moi bossowie mają z tym coś wspolnego chociaz są na to za

mlodzi.A co czynią to napisałem-szkoda słow...!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pobierajcie przy OBT za warunki dodatkowe typu TAXI,L itp.Wg mnie to nie uległo zmianie,jedyna różnica jest taka,że jeśli ma ważne OBT i zakłada np.TAXI pobieramy tylko za Taxi,przed zamianami robiliśmy to z okresowym.Oczywiście pamiętając o interwałach badań.

 

Ja pobieram! Tzn. dokładnie to pobrałem raz. Za TAXI. I od roku nie przyjechała do mnie nawet jedna taksówka. Pewnie jeżdżą bez ważnych badań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pobierajcie przy OBT za warunki dodatkowe typu TAXI,L itp

Na podstawie Dz.U. ... par..... ??? Uzupełnij to zdanie jednoznacznie i nie ma problemu będziemy pobierać.

No i obydwoje macie rację a karawana idzie dalej. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę się powtarzać ale moja wiedza pochodzi z bardzo ale to bardzo wiarygodnego żródła

A to źródło, czasem zbyt dużo procentów nie ma?

Bo maglujesz o tym już wieki, ale wyjawić miejsca wybicia tego magicznego źródła nie wyjawiasz :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pobieram! Tzn. dokładnie to pobrałem raz. Za TAXI. I od roku nie przyjechała do mnie nawet jedna taksówka. Pewnie jeżdżą bez ważnych badań ;)

 

Żebyś wiedział że tak. Demontują wszystkie oznaki taxi i robią same okresowe ! Tylko nie pytajcie w jakim mieście :-)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie co mowi na temat pobierania opłat niezgodncyh z cennikiem projekt ustawy o poduszczeniu pojazdow do ruchu

 

 

3. Kto pobiera opłaty o których mowa w art. 37 ust. 1 pkt 3 lit. c i art. 86 ust. 1 pkt 4 lit. b,

w wysokosci innej ni okreslona w przepisach, podlega karze w wysokosci do 10000 zł

 

nei nei pomylilem zerrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo maglujesz o tym już wieki, ale wyjawić miejsca wybicia tego magicznego źródła nie wyjawiasz

Wystarczy być trochę domyślnym,żeby stwierdzić,że nie chcę tego wyjawić.

Robisz sobie "jaja" no cóż ..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma w DR wpisu ze pojazd jest zarejstrowany jako TAXI?

 

Nie ma TAXI HAKA I GAZU Pisałem o tym w innym poście kolega PSUJ doradził robić fotki jak mam podejrzenie ze taki cyrk odchodzi Ja rozumiem kombinować ale to już przesada 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.