Skocz do zawartości

CEPiK - długo oczekiwane informacje ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    18

  • JANUSZ60

    17

  • DARIO64

    14

  • Psuj

    13

Nawet w uzasadnieniu jestem jako firma, z którą projekt konsultowano społecznie. :D:D:D

To mój pierwszy akt prawny ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy akt prawny ... :lol:

 

Przynajmniej będzie wiadomo, kto za to wszystko odpowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w wordzie da się wpisywać w rubryki z wyj. daty wypełnienia. Mam "Ofisa" 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wordzie 2003 edytuje się bez problemu.

 

I tu może być pies pogrzebany. U mnie mają Worda 2010 i są problemy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj, w 2007 też dasz radę.

Kiedy spróbujesz zmienić któreś z pól i zamiast zmian zobaczysz skreślenie, daj prawym i na "śledź zmiany" i bez problemu zedytujesz.

Swoją drogą, kto tak lubuje się we wstawianiu tych formuł w formularzach CEPIK-owskich skoro nic one nie wnoszą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma 2010 :)

 

Na oczy mi padło :evil:

Zmiany względem 2007 są jednak nie aż tak wielkie więc podejrzewam, że to co napisałem będzie aktualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to większość już pisze tylko cyrylicą i nie umie nic napisać po polsku bez komputera. Lepiej poświęcić 10 dni aby napisać kilka zdań na komputerze, bo jak by napisał swoim pismem to by nikt nie odczytał. Nie ważne, że wypełnienie wniosku zajmuje długopisem 5 min. Wniosek wypełniony nawet na komputerze i tak trzeba wydrukować i wysłać pocztą :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla OSKP w rubrykach dla ADR (wypełnia tylko ADR) stawiacie iksy (X) wszędzie :)

Po co to właściwie jest, chodzi mi o te ADR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do kiedy to trzeba wysłać

Trzeba nie trzeba do 30 czerwca nieby wszystko za free :D

Ale wszystko przed nami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jakiś uczony musiał ten wniosek formatować jak żyje tak głupiego formatu formularza nie spotkałem.

Jak udało mi się wywalić te kolorki i przekreślenia to teraz po jednej literce przechodzić z kratki na kratkę.

Można dostać skrętu kiszek.

Jak tak wszystko będzie działać jak ten formularz to nieźle się zapowiada.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Może któryś z kolegów wysłał już taki poprawnie wypełniony wniosek o certyfikat i mógłby zamieścić jego wzór? Przydałby się dla nas - laików. :D Jest w nim parę określeń niezrozumiałych dla kogoś kto z kryptologią nie miał dotychczas do czynienia. Oczywiście chodzi mi o poprawne wypełnienie a nie sam formularz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronach CEPiK-u jest wypełniony WZÓR - cóż tam jest niejasne ?

Na formularzach dla SKP niczego nie tykamy, wypełniamy wyłącznie pola wypełnione we wzorze, pamiętając o zgodności nazwy firmy z zaświadczeniem REGON. Podpisujemy. Wysyłamy na adres podany na stronie WWW (nie mylić z adresem wysyłki sprawozdań !!!).

 

Dodatkowa uwaga dla OSKP - dział oznaczony jako ADR nie dotyczy SKP i jako taki jest pomijany podczas wypełniania wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadam prozaiczne pytanie, ale na jaki adres to wysłać?

Ten co sprawozdania, czy może jakiś inny MSWiA?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.