Skocz do zawartości

CEPiK - długo oczekiwane informacje ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dotarło i do mnie.

 

9 dni później, no do Ciebie to muszą mieć o wiele dalej z Warszawy, nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    18

  • JANUSZ60

    17

  • DARIO64

    14

  • Psuj

    13

do Ciebie to muszą mieć o wiele dalej z Warszawy,

A ze Starostwa do mnie jeszcze dalej :D .Pismo datowane 17.05 do Starostwa dotarło 24.05 , a do mojej firmy 07.06 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro stary był wówczas oficjalny i obowiązujący, to uważam, że wysłane wtedy wnioski należy traktować jako doręczone.

Nie dajmy się zwariować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłane wtedy wnioski należy traktować jako doręczone.

 

Dzwoniłem dzisiaj rano do Asseco i potwierdzili, że zostaną przekierowane do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawny jest ten, który aktualnie znajduje się na stronach CEPiK'u:

LINK - Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców

 

I znowu się zaczynają ceregiele, Czy u nas w Polsce już nie można zrobić raz a pożądnie.

Tych zmian to pewnie nie koniec jak znam życie :razz:

Ja wysłałem wczoraj ciekawe co będzie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy naprawdę potrzebne jest łącze wychodzące 512? W Neostradzie upload 512 jest dopiero przy opcji 6 mega. Niższe opcje mają upload 256.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W myśl informacji, do jakich dotarłem i moich własnych doświadczeń z systemem CEPiK - wystarczy dowolne, w miarę stabilne łącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam kolegów. Mam pytanie czy dostał ktoś informacje na jakim etapie jest ropatrywanie Waszych wniosków. Ja wysłałem pod koniec maja i do tej pory nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Mam pytanie czy dostał ktoś informacje na jakim etapie jest ropatrywanie Waszych wniosków. Ja wysłałem pod koniec maja i do tej pory nic.

Ja dzwoniłem osobiście i gościu sprawdził (po podaniu numeru stacji) i powiedział czy weryfikacje przeprowadzono pozytywnie jeśli tak to dokumenty odsyłają do Warszawy a tam przydzielają numer klucza i kody ale do dziś nic nie przyszło.

Ale niewiem co jeśli wniosek jest wypełniony błędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwoniłem gość z Warszawy bo miałem błąd we wniosku na jedną z naszych stacji i zapytałem jak druga stacja i wiem że drugi wniosek rozpatrzony pozytywnie ale też jeszcze nic nie przyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wracam do pracy po 3 tyg. urlopu i doczytałem,że rozporządzenie z 02.07.2010 wchodzi w zycie w ciągu 2tyg. DZ.U. 118 i jak czytam forum to jeszcze nikt sprzętu do teletransmisji nie otrzymał.W przypadku braku tych urządzeń należy przekazywać dane w dotychczasowy sposób nie dłużej jednak niż przez 8 mies. tak wynika przynajmniej z rozporządzenia.W dotychczasowy sposób to my w ogóle nic nie przekazywaliśmy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.