Skocz do zawartości

CEPIK


Diagnose

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam co w przypadku gdy na jakiś czas "klęknie" internet i nie da się wysłać paczki.

 

Następnym razem wyślesz dwie, albo trzy, albo cztery... zależy ile nie było internetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    64

  • Psuj

    37

  • ijm

    31

  • DARIO64

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mirek nie martw się na zapas - trzy dni robocze to kawał czasu na naprawę neta, a w razie konieczności zawsze możesz zakupić moduł sieci komórkowej i z niego korzystać do momentu usunięcia awarii ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy ile nie było internetu...

albo karty

 

Wysłany: 07-12-2010, 13:52

to w rewanżu ode mnie nie dostaną nic ...

 

strajk włoski :D

 

karta "poszła" do przekodowania

:cool:

i do dziś nie wróciła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przysłali pin administratora chociaż o przysłanie nie prosiliśmy,kiedyś podali przez telefon .Czyżby wysyłali z automatu,może ktoś z kolegów dostał pin chociaż o to nie prosił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś z kolegów dostał pin chociaż o to nie prosił?

Dokładnie, nie prosiłem a otrzymałem miesiąc temu (to ponoć na wypadek zablokowania karty) ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem, napisane jest, że do odblokowania karty (w przypadku trzykrotnego wprowadzenia błędnego PIN-u).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero od paru dni zaczęliśmy wysyłać paczki, bo wreszcie doczekaliśmy się czytnika i karty po wielu bojach i telefonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostaliśmy PIN administratora. Podejrzewam, że było sporo przypadków blokowania kart (nawet opisanych tu na forum) i rozsyłają do wszystkich z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie wpisać 3x błędny kod PIN karty a później ten odblokowujący czy zadziała.

 

He he... bujaj się... :P sam spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było to przerabiane kilka razy,pierwszy raz w momencie uruchamiania a później kumpel parę razy się machnął,trzeba tylko się pilnować i nie pomylić pin-u administratora :D

No właśnie chciałem kogoś podpuścić

podpuść żeby spróbował z pin-em administratora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale PIN administratora można błędnie wpisać max. 9 razy a później ZONK :D DARIO 64 spróbuj tego i odpisz jak działa? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to robicie

Najłatwiej zostawić włączonego Capsloka i błędne hasło, niemożliwe jak to błędne i jeszcze raz i jeszcze ,,,dość ,,,aha Capslok świeci, już za późno ,,,

mnie się to zdarzyło tylko dwa razy co prawda ani do cepa ani do forum ale sie zdarzyło ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już kilka razy nacisnąłem coś na klawiaturze i zamieniły mi się miejscami Z i Y .Kiedy wpisuje się hasło widać tylko ********** wiec nieświadomie wklepuje się złe hasło.

Raz przez to zablokowałem konto w banku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ustawić konto w ten sposób, żeby wpisywać od razu PIN karty z pominięciem logowania ze strony cepik.gov.pl - mniejsza możliwość pomyłki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej zostawić włączonego Capsloka i błędne hasło, niemożliwe jak to błędne i jeszcze raz i jeszcze ,,,dość ,,,aha Capslok świeci, już za późno ,,,

ale nie z CEP-em takie numery

PIN jest cyfrowy i Caps Lock nie ma wpływu na numerki - ani po prawej , ani górne

 

A ja już kilka razy nacisnąłem coś na klawiaturze

Ctrl + Shift :D

zamienia też

; -> ł

: -> Ł

[ -> ż

] -> ś

{ -> ń

} -> ć

< -> ;

> -> :

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebralem pin administratora, a nie zamawialem :) Zastanawiajace, wysylaja wychodzi na to do wszystkich. Czy az tak wiele osob poblokowalo karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebralem pin administratora, a nie zamawialem :) Zastanawiajace, wysylaja wychodzi na to do wszystkich. Czy az tak wiele osob poblokowalo karty?

 

Nie poblokowało, tylko gdybyś przypadkiem zablokował kartę to masz ten kod w celu jej odblokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poblokowało
Moze zle sie wyrazilem, albo nie zrozumiales. Taki skrot myslowy. Chodzilo mi o to czy w stosunku do ilosci wydanych kart bylo tak duzo zablokowan, ze zmusilo ich do wysylania dla wszystkich pin-u admina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to czy w stosunku do ilosci wydanych kart bylo tak duzo zablokowan, ze zmusilo ich do wysylania dla wszystkich pin-u admina.

Najwidoczniej był to spory problem skoro MI zdecydowało się przesłać "kody awaryjne" wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie a tak poważnie zgodnie rozporządzeniem MSWiA w sprawie centralnej ewidencji pojazdów, m.in. nakładająca obowiązek podłączenia wszystkich SKP do CEP w terminie pomiędzy 17 lipca 2010r. a 16 marca 2011r.

Rozumiem że stacje nie podłączone w podanym terminie nie będą mogły wykonywać badań technicznych od dnia 17 marca 2011 r. ? bo takich SKP jest jeszcze sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.