Skocz do zawartości

CEPIK


Diagnose

Rekomendowane odpowiedzi

Przy generacji pliku dla CEP zmień zakres dat, zmniejsz okres za który chcesz wysłać paczkę. Można to zrobić ponownie generując nowy plik, przynajmniej u mnie tak było.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    64

  • Psuj

    37

  • ijm

    31

  • DARIO64

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie powinien być problem,,,

 

Właśnie przy pierwszym wysyłaniu paczki chciałem wysłać cały zaległy okres i wtedy dowiedziałem się z komunikatu, że paczka jest za duża. Więc od nowa zrobiłem mniejsze paczki i chyba na trzy pliki poszły do CEP-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero dziś uruchomiłem cały cepik i wyglada wszystko na ok. Piszecie tutaj ze paczki powinny być wysyłane od 17.07.2001 a ja z poprzedniego roku nie mogę juz zrobic żadnej paczki (zamknięcie roku w programie TUVPOL). Jest też zapis ze wysyłamy badania nie później niż trzy dni po ich zrobieniu a od 17 lipca chyba minęło wiecej czasu. Wysyłam wiec badania od poniedziałku, zobaczymy co będzie :?:

 

Ja zainstalowałem Cepik wczoraj dzwoniłem do nich do łodzi z zapytaniem od kiedy mam wysłać paczki i dowiedziałem się że od pierwszego stycznia tego roku i nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku i do przodu,tylko jeszcze żebyśmy my mogli korzystać z dobrodziejstw CEPA :shock:

 

Mam jeszcze jedno pytanko, jak chce się zalogować to podaje pin do karty czy hasło które otrzymałem razem z Loginem bo ani to ani to nie wchodzi "Uwierzytelnienie nie powiodło się. Proszę spróbować ponownie" ot komunikat który wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy logowaniu na stronie CEP podajesz login i hasło

Przy logowaniu do aplikacji MISWiA woła PIN, ale karta musi być w czytniku.

 

Ok dzięki.Czyli u nich coś nie działa skoro nie mogę się zalogować...Zamykałem stronę otwierałem i nic.Chyba dzisiaj dam sobie spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasło które otrzymałem razem z Loginem

Login to numer skp a hasło powinieneś zmienić na własne, nie używać otrzymanego ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie Cepa.Udało mi się wreszcie zalogować przez link alternatywny.Wchodzę w import i klikam dodaj (paczkę).Gdzie stacja zapisała to paczkę do wysyłki??Klikam zakładkę Cepik XML wyskakuje okienko jedna pozycja spakowana od 3 do 8 stycznia i co dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już miał taki przypadek ale go opisze. W niedziele instalowałem cały dzień ten program i za żadne skarby nie działa kombinuje na wszystkie sposoby aż się poddałem. W poniedziałek dzwonie na infolinie rozmawiam z Panem wszystko niby fajnie, przesyłam mu zrzuty stron z pulpitu a odpowiedz mnie szokuje, cytuje "ten program Panu nie zadziała gdyż ma Pan przecinek w nazwie firmy, jak by go nie było to wszystko działa poprawnie a tam to muszą napisać w tej sprawie do ministerstwa co z tym zrobić odezwą sie za miesiąc, przez ten czas nie muszę im nic wysyłać" Ręce mi opadły!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Uwaga na fałszywą informację o zmianie konta bankowego CEPiK

(2011-03-01)

 

Na stronie www.cepik.gov.pl pojawił się komunikat ostrzegający przed fałszywa informacją o zmianie konta bankowego funduszu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, w którym czytamy:

 

W związku z pojawieniem się komunikatu nie pochodzącego od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, informującego o zmianie nr konta bankowego, na który należy wpłacać środki pieniężne na Fundusz - Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców z tytułu opłat ewidencyjnych, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji informuje, że podany w komunikacie numer konta bankowego nie należy do MSWiA i w żadnym wypadku nie należy wpłacać jakichkolwiek środków pieniężnych na podany nr konta: 71 1140 2004 0000 3002 5411 5320.

Informujemy, że środki pieniężne z w/w tytułów należy wpłacać na dotychczasowy rachunek bankowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji o numerze konta:

85 10101010 0031 3118 9890 0000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam co w przypadku gdy na jakiś czas "klęknie" internet i nie da się wysłać paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.