Skocz do zawartości

CEPIK


Diagnose

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używałem takiego do przeprowadzania pojazdów. Miałem czerwone tablice i pozwolenie wielokrotne. Do niego wpisywało się pojazd jaki miał jechać na tych tablicach (marka, model, nr VIN i coś tam jeszcze) i się jechało, tylko nie pamiętam czy jeszcze nie był potrzebny stempelek z WK tam przy tych danych (czyli miało to byc zgłoszone i odnotowane w Wydziale Komunikacji) ale może mnie ktoś poprawi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    64

  • Psuj

    37

  • ijm

    31

  • DARIO64

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak się jeszcze zastanawiam czy konieczne jest wysłanie plików od 07/07. b/r tak jak piszą tu niektórzy koledzy skoro wysyłane były sprawozdania w formie papierowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się jeszcze zastanawiam czy konieczne jest wysłanie plików od 07/07. b/r tak jak piszą tu niektórzy koledzy skoro wysyłane były sprawozdania w formie papierowej.

Dotychczas przesyłane sprawozdania dotyczyły opłaty ewidencyjnej, a nie badań technicznych.

Jeśli - to w grę wchodzi okres od daty wejścia rozporządzenia w życie (tu: 14 dni od daty ogłoszenia w Dz.U. - 2 lipca + 14 dni).

 

Skąd wziąłeś 07/07 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wysyłane były sprawozdania w formie papierowej.

Nie papierowej tylko elektronicznej do starostwa ,,,

Dotychczas przesyłane sprawozdania dotyczyły opłaty ewidencyjnej, a nie badań technicznych.

Opłaty ewidencyjnej, faktycznie papierowo, ale czy naprawdę nikt oprócz nas nie wysyłał rejestru badań technicznych do starostwa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy naprawdę nikt oprócz nas nie wysyłał rejestru badań technicznych do starostwa ???

 

Ja o nikim więcej nie słyszałem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy naprawdę nikt oprócz nas nie wysyłał rejestru badań technicznych do starostwa ???

_________________

 

Do końca roku nadal przekazujemy, mimo, że CEP już u nas hula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysylalem jeszcze na dyskietkach, ale

Też tak na początku robiłem ale w WK nie wiedzieli co z tym robić.Później kierownik WK kazał nam drukować i trzymać u siebie więc można powiedzieć że ich archiwum jest u nas w szafie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal przekazujemy, mimo, że CEP już u nas hula...

 

U nas podobnie- cotygodniowo przekaz drogą elektroniczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko?? Dlaczego jeśli mam badanie poprawkowe w rubryce CEPiK EKSPORT jest napisane *** NIE zakwalifikowano ***?? Czy nie muszę wysyłać tego badania do CEP czy muszę coś zmienić żeby status zmienił się na zakwalifikowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko, tych z wynikiem NEGATYWNYM nie eksportuje?? tak??

 

Tylko te są eksportowane gdzie zatrzymasz DR. Zwykłych N - nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te są eksportowane gdzie zatrzymasz DR. Zwykłych N - nie

Ktoś to już chyba pisał wcześniej, możliwe, że Psuj ,,,

Otóż ;

do cepa idą tylko :

- okresowe poj, zarejestrowanych już w kraju

-N2 zatrzymany DR

-dodatkowe po naprawie dla ubezpieczyciela,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja panowie dostalem cynk ze w poniedzialek (wczoraj) panowie wyslali do mnie na stacje sprzet do Cepa, ciekawe jak u mnie to bedzie latac, dobrze ze ja jestem szarym diagnosta - od czego sie ma wykwalifikowanego kierownika stacji :)

Jak podlacze to opowiem moja "historię niejednej nocy z podboju Cepiku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moje wysłane pliki do CEPIK od kilku dni oczekują na odpowiedz z CEPIK

czy u Was jest tak samo?

U mnie jest to samo.

Tak sobie myślę czy czasem ten CEP nie zaczyna się zapychać bo coraz więcej stacji się podłącza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.