Skocz do zawartości

CEPIK


Diagnose

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    64

  • Psuj

    37

  • ijm

    31

  • DARIO64

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

trzeba będzie trochę nerwów stracić,

Gdybyś już naprawdę nie miał się czym przejmować to możesz i tym ,,,

W razie problemow po pierwsze wylaczyc i wlaczyc ponownie przegladarke,

Faktycznie skuteczne ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie w jakich godzinach pracują

Bliżej nieokreślonych, ja posiadam sprzęt od dwóch tygodni i nie mogę go używać bo najpierw nie miałem jeszcze aktywnego konta, teraz nie nie mogę się zalogować i dodzwonić przez ostatni tydzień również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów zgłębiających tajniki wiedzy o Cepie, wszystko juz mi zainstalowali ale mój kierowniczek dobrał się do wysyłania i zablokował kartę. Wyskakuje okno w sprawie podania kodu PUK - ale w materiałach jego nie ma jedt tylko sam PIN.

Dzwoniłem do nich podałem wszystkie dane i mam czekać na telefon "z centrali" :lol:

Jak narazie stoję z wysyłką a juz myslalem ze bede juz w klubie wysylajacych CEP'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie stoję z wysyłką a juz myslalem ze bede juz w klubie wysylajacych CEP'a.

A ja bym to szefowi zostawił, skoro tak sprytnie mu to poszło,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak chcialem zrobic i zostawic to dla niego zeby sam zalatwil sprawe jak zepsul (grzecznie mówiąc), ale on teraz umywa ręce od tego i mowi ze chyba cos jest zepsute :lol:

Ale kazdy wie o co chodzi :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zablokował kartę

...u mie było podobnie i pisałem pismo do MSW o udostępnienie kodu PIN administratora...narazie vzekam.Pozdro.

 

[ Dodano: 11-01-2011, 11:14 ]

...przysłali mi kod administratora,karta odblokowana i wszystko póki co hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero dziś uruchomiłem cały cepik i wyglada wszystko na ok. Piszecie tutaj ze paczki powinny być wysyłane od 17.07.2001 a ja z poprzedniego roku nie mogę juz zrobic żadnej paczki (zamknięcie roku w programie TUVPOL). Jest też zapis ze wysyłamy badania nie później niż trzy dni po ich zrobieniu a od 17 lipca chyba minęło wiecej czasu. Wysyłam wiec badania od poniedziałku, zobaczymy co będzie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od 17 lipca chyba minęło wiecej czasu.

ale namotałeś ,,,

 

§ 2. 1. Stacje kontroli pojazdów przekazują do ewidencji poprzez teletransmisję dane gromadzone we własnym systemie informatycznym wytworzone po dniu wejścia w życie niniejszego rozporządzenia, niezwłocznie po uzyskaniu dostępu do systemu teleinformatycznego, w którym prowadzona jest ewidencja.

 

2. W przypadku nieposiadania dostępu do systemu teleinformatycznego, przekazywanie danych może odbywać się na zasadach dotychczasowych, nie dłużej niż przez 8 miesięcy od dnia wejścia w życie niniejszego rozporządzenia.

 

"2. Stacje kontroli pojazdów przekazują niezwłocznie po dokonaniu badania technicznego, nie później jednak niż w ciągu 3 dni roboczych od dnia jego wykonania, do ewidencji, poprzez teletransmisję:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§ 2. 1. Stacje kontroli pojazdów przekazują do ewidencji poprzez teletransmisję dane gromadzone we własnym systemie informatycznym wytworzone po dniu wejścia w życie niniejszego rozporządzenia, niezwłocznie po uzyskaniu dostępu do systemu teleinformatycznego, w którym prowadzona jest ewidencja.

Przesyłamy dane wpisane do rejestru po 17 lipca 2010 r. ...

Zaczynają to robić niezwłocznie po otrzymaniu dostępu do systemu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. W przypadku nieposiadania dostępu do systemu teleinformatycznego, przekazywanie danych może odbywać się na zasadach dotychczasowych, nie dłużej niż przez 8 miesięcy od dnia wejścia w życie niniejszego rozporządzenia.

 

Myślę, że skoro nie miałeś dotychczas dostępu do CEP-a to dane były wysyłane "tradycyjnie", a po uzyskaniu dostępu

 

Stacje kontroli pojazdów przekazują niezwłocznie po dokonaniu badania technicznego, nie później jednak niż w ciągu 3 dni roboczych od dnia jego wykonania, do ewidencji, poprzez teletransmisję:

 

na bieżąco już poprzez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, dziś po odblokowaniu karty do Cepa, wyslalem pierwsza paczke. Czytajac ten post dowiedzialem sie ze musze teraz wyslac wiecej paczek z poprzednich dni i miesiecy (dobrze kombinuje- ze musze zalegle dni wyslac od 17 lipca 2010r.)??

Moj kierownik spanikowany - "moze jeszcze nie wysylajmy-bo juz beda wiedziec ze mamy " :D:D

Proszę o odpowiedz na pytanko moje

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo juz beda wiedziec ze mamy

Oni już wiedzą, że macie i jeśli nie będziecie wysyłać to wykonają telefon ponaglający z zapytaniem dlaczego ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to normalne ze jak juz jest sie zarejestrowany i oni wiedza kiedy wysylaja przesylke to wiadomo ze trzeba dzialac, a nie tak jak moj kierowniczek " poczejmy od poniedzialu zaczniemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak paczka jest za "duża" i nie chce się podzielić lub występują w niej jakieś błędy i nie idzie jej wysłać?

Utwórz paczkę za krótszy okres np od 1 do 15 danego miesiąca. Jeśli jest błąd to trzeba odnaleźć i poprawić. Najczęstsze błędy: brak rodzaju paliwa, brak nr DR, ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.